Lekarze Szczecinek

lek. dent. Marcin Bielicki

Bieliccy Stomatologia
Gen. Stefana Grota-Roweckiego 55
78-400 Szczecinek

Cierpię na dentofobie. Poszedłem do Pana Marcina po dość długiej przerwie i z licznymi ubytkami. Wytłumaczyłem o co chodzi i jako pierwszy z dentystów w Szczecinku nie narzekał tylko zabrał się do roboty. Szok, nic nie bolało, wszystko Pan Marcin mi wytłumaczył i od razu powiedział o kosztach leczenia. Profesjonalista w swoim fachu, byłem już w wielu gabinetach dentystycznych w Szczecinku i nie ma sobie równych. W końcu idę do ...
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Anna Jarocka

Kardiolog

Centrum Kardiologii Allenort
Szczecinek

Pani doktor Jarecka, to lekarz z powołania, znakomity kardiolog, kompetentna, troskliwa , pyta i słucha. Pani doktor wykonała u mnie zabieg koronarografii, zrobiła to w sposób perfekcyjny. Polecam wszystkim , którzy mają problemy kardiologiczne.
Opinia dodana przez: Iwona

dr Tomasz Żyłka

Matusewicz 15
78-400 Szczecinek

Zdecydowanie chyba najlepszy lekarz jakiego poznałam. Bardzo dobrze i w prosty sposób tłumaczy dolegliwości. Jest bardzo delikatny i taktowny. Naprawdę godny polecenia. !
Opinia dodana przez: Ada

lekarz Bartosz Jurjewicz

ul. Lwowska 17e/8
78-400 Szczecinek

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Jestem po przeszczepie wlosow u Pana Doktora! Podczas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny . Bardzo się cieszę, że mogłem na Pana trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Justyna Ciesielska

Prywatny Gabinet Lekarski
Karlińska 9 E l. 9

najlepsza moja Pani stomatolog :-) pozdrawiam

Wiesława Ciszewska

Specjalistyczna Praktyka Medycyny Rodzinnej "Panaceum"
78-400 Szczecinek

P. Ciszewska jest moim lekarzem rodzinnym, pacjenci którymi się opiekuje są szczęściarzami, każda wizyta u p. doktor jest wyjątkowa, badanie są dokładne, wszystko jest szczegółowo omówione, nigdy nie czułam pośpiechu. Jest zawsze uśmiechnięta, a spokój lekarza zawsze pozytywnie wpływa na poprawę zdrowia. Opinia w Szczecinku o p. doktor jest bardzo pozytywna. Życzę abyśmy mieli wielu takich lekarzy. Wiedza medyczna też wykracza poza obowiązującą lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Danuta Dadasiewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Kołobrzeska 16b lok. 1
78-400 Szczecinek

Bardzo dobry lekarz ,bardzo miła i uprzejma ,na każda chorobe ma lekarstwo i czasami nawet podaje domowe sposoby jej leczenia , poświeca duzo czasu dla pacjenta . Naprawde bardzo dobry lekarz .

Krystyna Jakubowska

Protetyk, Stomatolog

Warszawska 7
Szczecinek

bardzo miła pani doktor ,super podejście do pacjenta!!!!!!polecam !!!!

lekarz Wiesława Ciszewska

Lekarz rodzinny

Specjalistyczna Praktyka Medycyny Rodzinnej "PANACEUM" Wiesława Ciszewska
Grota Roweckiego 36
78-400 Szczecinek

Wspaniały człowiek i lekarz, uważam się za szczęściarę że mam tak dobrego lekarza rodzinnego. Zawsze poważnie traktuje pacjenta, nigdy nie okazuje zniecierpliwienia. Jeżeli istnieje potrzeba p. doktor zleca różne badania, sama również wykonuje USG.

lek. dent. Janusz Pulsakowski

PRODENT
78-400 Szczecinek

to najlepszy dentysta jakiego znam. a bylam juz u wielu. kilka razy ratowal mi zeby, ktore ktos inny zle leczyl. ma wysoką kulture osobista. polecam, polecam i sama juz do nikogo innego nie pojde.
Opinia dodana przez: monika

lekarz Paweł Chalusiak

Jerzy Zdzisław Urbanowicz Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ulica 28-go Lutego 3
78-400 Szczecinek

jest kompetentny,ma podejście do dzieci.

lekarz Renata Urbanowicz

Anestezjolog

Jerzy Zdzisław Urbanowicz Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ulica 28-go Lutego 3
78-400 Szczecinek

Bardzo mocna pani doktor w działaniu. Rodzinne podejście do pacjenta z empatia i szacunkiem.Polecam od serca !
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Grażyna Żyłka

9-go Maja 5/1
78-400 Szczecinek

Wspaniały i mądry lekarz, uwielbiany przez dzieci oraz rodziców. Profesjonalizm i zaangażoeanie 100%. Polecam.

lek. dent. Tomasz Siwiec

Medycyna Rodzinna IVI-MED
dr Genowefy Matusewicz 11
78-400 Szczecinek

Bardzo sympatyczny doktor. Wspaniałe podejście do dzieci, dużo cierpliwości i łagodności. Wszystko rzeczowo tłumaczy, całą swoją uwagę skupia na małych pacjentach i rodzicach. Mnie i mojej rodzinie bardzo odpowiada. Polecam.
Opinia dodana przez: MONIKA

lekarz Mirosław Rybak

Szczecinek

Lekarz o ogromnym doświadczeniu. Kiedy byłam w szpitalu, poświęcił mi dużo czasu, cierpliwie tłumacząc zawiłości operacji, którą później, wraz z innym lekarzem, perfekcyjnie przeprowadził. Poza tym jest miłym, życzliwym człowiekiem, swoim humorem potrafił rozładować napięcie, jakie towarzyszyło mi przed operacją.
Opinia dodana przez: K.K.2

dr hab. Marek Irla

78-400 Szczecinek

Potwierdzam opinie - świetny lekarz, znakomity fachowiec oraz człowiek z uśmiechem na twarzy. Skupiony nad problemem pacjenta, podaje rozwiązanie i jeszcze wytłumaczy dlaczego proponuje takie rozwiązanie. Niesamowite. Polecam Pana Doktora każdemu, kto potrzebuje pomocy chirurga ortopedy.
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Ryszard Stasiak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "R.E.VITA" dr n.med. Ryszard Stasiak
Koszalińska 66
78-400 Szczecinek

szkoda niestety ze nie ma go wśród nas bardzo żałuje bo był bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie ginekologii.
Opinia dodana przez: kolizja

mgr Magdalena Kosicka

Logopeda dziecięcy

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Mickiewicza
78-400 Szczecinek

100% profesjonalizm! Świetny pedagog i logopeda!

lek. dent. Joanna Bartkowiak

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny lek.dent. Joanna Bartkowiak
Szczecin, ul. Łokietka 32/2
Szczecinek

Pani doktor wyleczyla mnie z fobii do dentysty. Wszystko wytłumaczy, pokaże powie co i jak. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Janina Tummel-Murza

Gabinet Prywatny Janina Tummel-Murza
Kamińskiego 6
78-400 Szczecinek

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i podejścia Pani doktor. Rzeczowo i konkretnie wytłumaczyła mi wszystko o co pytałam. Polecam serdecznie.