Lekarze Szydłowiec

Internista, Kardiolog

Kardiologiczny Gabinet Specjalistyczny
Wschodnia 45
Szydłowiec

Specjalista jakich mało! Bardzo gorąco polecam!

lekarz Wiesław Morawiak

gen. Sikorskiego 3
26-500 Szydłowiec

Najlepszy lekarz jakiego znam ;) polecam ;)

lek. dent. Sylwia Domagalska-Idzikowska

Staszica 46/12
26-500 Szydłowiec

Stomatolog Sylwia Domagalska- Idzikowska bardzo dobra w swoim zawodzie na 6+ . Jestem super zadowolona i POLECAM każdemu.

lek. dent. Monika Garecka-Głowacka

Chirurg stomatolog

Zamkowa 14
26-500 Szydłowiec

Pani Monika ? Trudno wyrazić w kilku słowach mój szacunek do tej osoby ,a także opinie, w jednym zdaniu : to najlepszy stomatolog w Szydłowcu,do tego to człowiek który jest człowiekiem dla pacjenta,jest mega profesjonalna w swojej pracy a zarazem ma ludzkie podejście i potrafi zrozumieć ból pacjenta z jakim do niej przychodzi co wizytę stawia na profesjonalnym poziomie ,praktycznie zero stresu . Bardzo pozdrawiam
Opinia dodana przez: Radek

lekarz Grzegorz Karlikowski

NSOZOP
26-500 Szydłowiec

Świetny lekarz i wspaniały człowiek.Lekarz współczesny. Udało mu się mnie wyprowadzić z bardzo poważnej choroby. Serdecznie polecam.

lekarz Jarosław Łyczek

Neurolog

26-500 Szydłowiec

Dobry lekarz i fajny człowiek. Tłumaczy sposób leczenia i zaplanowane badania.Organizacja pracy w nowej poradni znacznie lepsza.

lekarz Mirosława Siembiot

Lekarz rodzinny

Długosz 16 lok. 12
26-500 Szydłowiec

Bardzo źle oceniam tą panią. Większość czasu siedzi z nosem w komputerze, kontakt wzrokowy niewielki, wywiad bardzo krótki. Trzyma się ściśle 15min,które przeznaczone są dla jednego pacjenta będąc przy tym niemiła - byłam u niej na dwóch wizytach i na obu powiedziała mi, żebym nic więcej nie mówila, że jak coś jeszcze chcę to mam zapisać się na kolejną wizytę. Uważa, że moje bóle pleców i nóg są na podłożu ...

dr Zbigniew Gonciarz

Lekarz medycyny ratunkowej

Kolejowa 6a lok. 11
26-500 Szydłowiec

Bardzo zdecydowany, rzeczowy, godny polecenia. Znający się na fachu. Potraktował sprawę szybko i sprawnie jednak z pełnym profesjonalizmem.

lekarz Andrzej Piotrowski

Iłżecka 5
26-500 Szydłowiec

Dr. Prowadził mnie od 3 lat i niestety nie udało mu sie mnie wyleczyć. Poszłam prywatnie do Pani ginekolog i rozłożyła ręce, ze przez taki okres czasu nikt mnie nie poinformował o tym, ze mam stan zapalny i nadżerkę. Dzięki A.Piotrowskiemu jestem zmuszona usunąć nadżerke laserowo za duże pieniądze. Tak mnie doktor wyleczył. Polski NFZ, brak słów
Opinia dodana przez: Patrycja

Mirosław Świerczek

Ortopeda, Chirurg ogólny

Kościuszki 114
26-500 Szydłowiec

Wspaniały specjalista, przesympatyczny człowiek (o co w tym zawodzie ciężko), niezwykle kompetentny. Dzięki trafnej diagnozie i skutecznie dobranemu leczeniu udało mi się powrócić do zdrowia, za co będę dozgonnie wdzięczna! Polecam z całego serca, warto zaufać i oddać się w dobre ręce.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Marlena Kowalczyk

Internista, Reumatolog

26-500 Szydłowiec

Nie wiem skąd takie dobre opinie o Pani doktor. Mnie niestety Pani doktor niejednokrotnie olała ponieważ czekając do niej na umówioną wizytę a było to zazwyczaj ok 1-2h byłam w gabinecie zaledwie do 5 min gdzie innych widziałam że przyjmowała po 15-20 min lub nawet dłużej. Ponadto oprócz raz zleconych badań Pani doktor nie przepisała mi żadnego leku ani rehabilitacji. Na jednej z ostatnich wizyt Pani doktor bardziej interesowała się ...
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Artur Łyczek

Laryngolog

Kusocińskiego 15
26-500 Szydłowiec

nie polecam tego lekarza jest nieprzyjemny

lekarz Jerzy Ścisło

Psychiatra

26-500 Szydłowiec

Nie polecam. Pierwszy raz byłem - skierował do psychologa. Drugi raz dał mi coś co się podaje w psychiatrykach aby kogoś uśpić. Trzeci raz dal mi to samo co dał mi pierwszy lekarz i miał przecież w historii choroby napisane, że te leki mi nie pomogły. A on od tak mi je przepisał. Szkoda czasu.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Krystyna Starek

Jachowskiego 14 lok. 16
26-500 Szydłowiec

Niestety nie mogę polecić tej pani. Byłam u niej na wizycie i spotkałam się z bardzo niemiłą atmosferą. Pani doktor zamiast zatroszczyć się o mnie czy innych pacjentów, przeprowadzała wizyty w sposób służbowy - "na odwal się, byleby wypisać receptę", dopuszczała się obraźliwych komentarzy, a nawet uniosła się krzykiem.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Wiesław Górlicki

Chirurg ogólny, Traumatolog

26-500 Szydłowiec

łapówkarz pierwsza klasa szmata do potęgi entej

lek. dent. Sylwia Domagalska

Staszica 46/12