tarnobrzeg

bardzo dobry specjalista z dużą wiedzą i doświadczeniem

lekarz Andrzej Serafin

Kobierniki 65

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor to super czlowiek. Ma super podejscie mily sympatyczny godny polecenia. Dokladnie wszystko tlumaczy. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam Pana i zycze szczescia.

Opinia dodana przez: Agata

lekarz Tomasz Mucha

ulica L. Staffa 35
Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia ocen: 5/5

Pan Doktor jest bardzo rzeczowy, rzetelny, uprzejmy, odpowiada na wszystkie zadane mu pytania, jest bardzo rozmowny przez co wizyta jest mniej krępująca ;)
Godny polecenia!

Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Paweł Sroka

Narutowicza 3/14

Średnia ocen: 5/5

Pan dr kompetenty a przede wszystkim dobry czlowiek wyslucha doradzi polecam. Oby takich lekarzy wiecej☺

Opinia dodana przez: ania

lek. dent. Honorata Motyka

Gabinet Stomatologiczny STANMED
Chmieleniec 19/U1
Kraków

Średnia ocen: 5/5

Kochana przesympatyczna osoba...dokładnie, bezboleśnie, podejście do pacjenta.Młoda a sprytna..
Bardzo polecam p.doktor :) Pozdrawiam rodzinką ;)

Bardzo polecam p.doktor :) Pozdrawiam rodzinką ;)

Opinia dodana przez: Jola

lekarz Andrzej Tyburski

Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego w Sandomierzu
ulica Schinzla 13

Średnia ocen: 5/5

Jestem bardzo zadowolona , że trafiłam pod opiekę tego lekarza. Miałam uraz kolana przy bieganiu. Doktor szczegółowo wyjaśnił mi co mi dolega. Zaradził tak dobrze że w końcu mogę swobodnie chodzić. Każdemu polecam tego doktora. Przemiły człowiek.

Opinia dodana przez: Ania

dr Pani Piątkowska

Dermatolog

Machów

Średnia ocen: 5/5

Polecam wszystkim Panią dr Piątkowska potrafi pomóc, dobrze tłumaczy, leki dają efekty, jest miła i ma poczucie humoru.

lekarz Janusz Kamiński

Lekarz rodzinny

>>POLIMED<<
1 MAJA 1

Średnia ocen: 5/5

Doktor Janusz Kaminski to najlepszy lekarz rodzinny w moim rejonie pozdrawiam Barbara

lekarz Artur Dec

Schinzla 13

Średnia ocen: 5/5

Świetny fachowiec, potrafi przekonac do podjecia decyzji. Szyje swietnie, goi sie ekspresowo, blizny minimalne. Podejście do pacjenta rewelacja. Zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: ela

lekarz Grażyna Galek

Szewery 9

Średnia ocen: 5/5

Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani stomatolog-z czystym sumieniem polecam-przyjmuje również na fundusz-bardzo punktualna, mimo że przyszłam pare razy około 5 minut wcześniej-już na mnie czekała a nie jak u niektorych trzeba czekać bo jeszcze zajmuje sie poprzednim pacjentem któryms z kolei na ta samą godzinę.....polecam raz jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Jola