tarnobrzeg

lekarz Leszek Bień

Anestezjolog   (+1 więcej)

Kościuszki 24/4 a

Średnia ocen: 5/5

Rewelacja! Nie mam zaufania do ginekologów bo byłam juz u 2ch lekarzy z tarnobrzeskiej polikliniki i nikt nie wiedział dlaczego nie mogę zajść w ciążę. Dr Bień rozwiał wszystkie wątpliwości. Poświęcił mi dużo czasu i nawet narysował wykresy mi na kartce żeby wszystko dokładnie wyjaśnić. Bardzo uprzejmy. Skieruje na wszystkie badania. Dzięki niemu bardzo spokojnie i bez problemów przeszłam pierwszą ciążę. Lekarz kompetentny, godny polecenia.

lekarz Andrzej Serafin

Centrum Dializ Fresenius Nephrocare
ul. Szpitalna 1A

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor to super czlowiek. Ma super podejscie mily sympatyczny godny polecenia. Dokladnie wszystko tlumaczy. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam Pana i zycze szczescia.

Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Honorata Motyka

ul. Stanisława Wyspiańskiego 13/5 F

Średnia ocen: 5/5

Kochana przesympatyczna osoba...dokładnie, bezboleśnie, podejście do pacjenta.Młoda a sprytna..
Bardzo polecam p.doktor :) Pozdrawiam rodzinką ;)

Bardzo polecam p.doktor :) Pozdrawiam rodzinką ;)

Opinia dodana przez: Jola

lekarz Paweł Sroka

Narutowicza 3/14

Średnia ocen: 5/5

Pan dr kompetenty a przede wszystkim dobry czlowiek wyslucha doradzi polecam. Oby takich lekarzy wiecej☺

Opinia dodana przez: ania

lekarz Tomasz Mucha

Centrum Dializ Fresenius Nephrocare
ul. Szpitalna 1A

Średnia ocen: 5/5

Pan Doktor jest bardzo rzeczowy, rzetelny, uprzejmy, odpowiada na wszystkie zadane mu pytania, jest bardzo rozmowny przez co wizyta jest mniej krępująca ;)
Godny polecenia!

Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Andrzej Tyburski

ul. Adama Mickiewicza 34D/11

Średnia ocen: 5/5

Jestem bardzo zadowolona , że trafiłam pod opiekę tego lekarza. Miałam uraz kolana przy bieganiu. Doktor szczegółowo wyjaśnił mi co mi dolega. Zaradził tak dobrze że w końcu mogę swobodnie chodzić. Każdemu polecam tego doktora. Przemiły człowiek.

Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Agnieszka Golec-Saramak

Stale 1

Średnia ocen: 5/5

Mogę z czystym sumieniem polecić Panią lek. dent. Agnieszka Golec-Saramak każdemu, ma również wspaniałe podejście do małych dzieci.

dr Pani Piątkowska

Dermatolog

Machów

Średnia ocen: 5/5

Polecam wszystkim Panią dr Piątkowska potrafi pomóc, dobrze tłumaczy, leki dają efekty, jest miła i ma poczucie humoru.

lekarz Janusz Kamiński

Lekarz rodzinny

>>POLIMED<<
1 MAJA 1

Średnia ocen: 5/5

Doktor Janusz Kaminski to najlepszy lekarz rodzinny w moim rejonie pozdrawiam Barbara