tarnobrzeg

lekarz Andrzej Serafin

Kobierniki 65
Sandomierz

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor to super czlowiek. Ma super podejscie mily sympatyczny godny polecenia. Dokladnie wszystko tlumaczy. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam Pana i zycze szczescia.

Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Honorata Motyka

Gabinet Stomatologiczny STANMED
Chmieleniec 19/U1
Kraków

Średnia ocen: 5/5

Kochana przesympatyczna osoba...dokładnie, bezboleśnie, podejście do pacjenta.Młoda a sprytna..
Bardzo polecam p.doktor :) Pozdrawiam rodzinką ;)

Bardzo polecam p.doktor :) Pozdrawiam rodzinką ;)

Opinia dodana przez: Jola

lekarz Paweł Sroka

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII SP ZOZ
ul. Stefana Artwińskiego 3
Kielce

Średnia ocen: 5/5

Pan dr kompetenty a przede wszystkim dobry czlowiek wyslucha doradzi polecam. Oby takich lekarzy wiecej☺

Opinia dodana przez: ania

lekarz Tomasz Mucha

ulica L. Staffa 35
Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia ocen: 5/5

Pan Doktor jest bardzo rzeczowy, rzetelny, uprzejmy, odpowiada na wszystkie zadane mu pytania, jest bardzo rozmowny przez co wizyta jest mniej krępująca ;)
Godny polecenia!

Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Andrzej Tyburski

SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE NEOMED
ul. Świętego Leonarda 1/27
Kielce

Średnia ocen: 5/5

Jestem bardzo zadowolona , że trafiłam pod opiekę tego lekarza. Miałam uraz kolana przy bieganiu. Doktor szczegółowo wyjaśnił mi co mi dolega. Zaradził tak dobrze że w końcu mogę swobodnie chodzić. Każdemu polecam tego doktora. Przemiły człowiek.

Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Agnieszka Golec-Saramak

Stale 1

Średnia ocen: 5/5

Mogę z czystym sumieniem polecić Panią lek. dent. Agnieszka Golec-Saramak każdemu, ma również wspaniałe podejście do małych dzieci.

dr Pani Piątkowska

Dermatolog

Machów

Średnia ocen: 5/5

Polecam wszystkim Panią dr Piątkowska potrafi pomóc, dobrze tłumaczy, leki dają efekty, jest miła i ma poczucie humoru.

lekarz Janusz Kamiński

Lekarz rodzinny

>>POLIMED<<
1 MAJA 1

Średnia ocen: 5/5

Doktor Janusz Kaminski to najlepszy lekarz rodzinny w moim rejonie pozdrawiam Barbara

lekarz Jacek Huk

Neurolog

Sienkiewicza 36/20A

Średnia ocen: 5/5

W swoim życiu spotkałem bardzo wielu lekarzy. Do wielu mam szacunek i nadal się u nich leczę, ale jest też kilku, którzy określam jako wyjątkowi. Oni nie trafili do zawodu z przypadku. Z daleka czuć ich powołanie, troskę o pacjenta, kulturę, fachowość, nie odwalają fuchy. Szukają przyczyny choroby, a nie leczą zastany skutek. I taki właśnie jest Pan Jacek Huk.

Opinia dodana przez: Leszek