Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Trzciel

lekarz Michał Laska

Internista, Lekarz rodzinny

Filia Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarza Rodzinnego "VITA"
Armii Czerwonej 16
66-320 Trzciel

Bardzo miły lekarz . Jest bardzo dobrym specjalista . Uprzejmy i zawszę dobrze doradzi. Miałam problemy z nogami bardzo mi Pan doktor pomógł. Polecam
Opinia dodana przez: -Urszula Sakowska
Świetna kompetentna symaptyczna pani doktor. Założone przez nią plomby wytzrymują długie lata!:)

mgr Joanna Krajcer

Rehabilitant

Studio Fizjoterapii
Jagiełły 5
Trzciel

Szczerze polecam Panią Joannę,to fachowiec skupiający sie na kazdym detalu.Po dwoch latach ciągłej rehabilitacji w ośrodku(oceniam na działanie,jako muszę wykonać-aby odhaczyć,bo to moja praca),ktora nie przynosila zamierzonych efektów,trafiłam w końcu do p.Joasi,ktora przywrociła mi wiare w tą dziedzine medycyny.A co najważniejsze mój kręgosłup juz mi tak nie dokucza,co wcześniej wiązało się z ciągłym bólem i przebywaniu na L4,a teraz pomimo ciągłej aktywności zawodowej,zaznacze praca 8-godzinna siedząca jestem praktycznie bez bólu.Dziękuje ...
Opinia dodana przez: Krystyna Ziemecka
Wszechstronna wiedza i došwiadczenie, pacjent czuje się w pewnych rękach. Serdecznie polecam gdyż obecnie taki lekarz jest na wagę złota.
Opinia dodana przez: Pacjent

lek. dent. Irena Sobkowiak