Lekarze Trzebinia

lekarz Dariusz Nowak

ulica Mickiewicza 24
32-540 Trzebinia

Polecam z całego serca Pana doktora. Dzięki jego szybkim i mądrym decyzją mam zdrowego syna. Ma bardzo dużo cierpliwości, wszystko dokładnie tłumaczy. Będąc na oddziale szpitala opiekował się mną jakby kimś z rodziny a nie pacjentką, inne Panie z oddziału poprostu mi zazdrościły, że jak to ktoś tak może się mną interesować... ano może. Dusza człowiek
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Piotr Bardyk

Leśna 26
32-541 Trzebinia

Lekarz z sercem dla pacjenta , wizyta nie trwa 10 minut tylko tyle ile potrzeba , kieruje na badania , miły i uprzejmy , tłumaczy przebieg leczenia , co mnie najbardziej ujęło to to że odprowadza pacjenta do drzwi i zawsze powie coś miłego . Lekarz z powołania , polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

Wojciech Krok

Pulmonolog

Trzebinia

Bardzo dobry lekarz. Informuje o chorobie wyczerpująco, bada, przegląda wszystkie wyniki badań. Wszystko rzeczowo i dokładnie tłumaczy. Polecam. Mnie bardzo pomógł. Basia.

lekarz Ewa Warzecha

ulica Mickiewicza 24
32-540 Trzebinia

Polecam Panią doktor. Specyficzna ale konkretna i bardzo pomocna. Oby więcej lekarzy z takim podejściem .
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Paulina Jagoda

Trzebinia 291
34-300 Trzebinia

Bardzo profesjonalna i miła wizyta, P. Paulina ma bardzo indywidualne podejście do pacjenta, dokładnie wszystko tłumaczy i opisuje.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Konrad Majcherczyk

os. ZWM 2 lok. 1
32-540 Trzebinia

Lekarz godny polecenia diagnoza postawiona zrozumiale dla pacjenta ,miły i przyjemny godny polecenia
Opinia dodana przez: Mieczysław

lekarz Ahmad Eibach

Pulmonolog

Gabinet Internistyczno-Pulmunologiczny
Św. Stanisława 9
32-540 Trzebinia

Pan doktor jest znakomitym fachowcem, szczegółowo informuje pacjenta o jego wynikach, jest pełen empatii. Miło się rozmawia z Panem doktorem, rzeczowy ale zawsze z ciepłym słowem, pociechą dla pacjenta. Pan doktor troskliwie zajął się mną w szpitalu w Chrzanowie, zależało mu, zeby mój zaplanowany zabieg odbył się i wszystko sam nadzorował.
Opinia dodana przez: P_79p

lekarz Danuta Czepiel

Kościuszki 24
32-540 Trzebinia

Pani doktor jest świetnym specjalistą a przy tym nie "gwiazdorzy ".Ma doskonały kontakt z pacjentem.Jest naprawdę godna polecenia.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Aleksander Materniak

ulica Św. Stanisława 10
32-540 Trzebinia

Pan Aleksander Materniak- zdecydowanie polecam. Pomimo swojego młodego wieku przerósł mistrza- swojego tatę, Pana Piotra, którego do tej pory uważałem za nr 1. Obecnie nr 1 to Pan Aleksander- pełny profesjonalizm i ogromna wiedza, którą nieustannie poszerza i uaktualnia.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. dent. Tomasz Wilczak

Ochronkowa 29
32-540 Trzebinia

Niesamowicie rzetelny lekarz dentysta. Wszystkie prace wykonuje z bardzo dużą starannością. Wizyta to raczej dłuższy czas w przeciwieństwie do licznych klinik, w których pacjenci są umówiani co 20-30 minut. U Pana Tomasza gdy sytuacja tego wymaga siedzi się 2h i dłużej. Poza tym bardzo ciepły i relacyjny gość 🙂
Opinia dodana przez: Michał Janus

lek. dent. Małgorzata Spólnik-Pamuła

ulica Piłsudskiego 43
32-540 Trzebinia

Godna polecania pani doktor tłumaczy wszystko co robi krok po kroku.. .Jest może nie tania ale bardzo dobrze robi ...warto dać więcej i mieć dobrze zrobione..
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Adam Zawojski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Trzebinia
ulica Harcerska 13
32-540 Trzebinia

Lekarz godny polecenia! Ma ogromną wiedzę. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta! Polecam w 100 %.

lekarz Jolanta Kółeczko-Kurek

Lekarz medycyny pracy

Elvita NZOZ GZLA
Grunwaldzka 67
32-540 Trzebinia

Nie wiem skąd ta niepochlebna opinia ;/ Zupelnie sie z nia nie zgadzam. Fakt że Pani Doktor nie traci niepotrzebnie czasu (przede wszystkim czasu innych pacjentow ktorzy tez czekaja na wizyte!). Ja jestem zadowolona z wizyt ktore moga byc krotkie jezeli sa skuteczne. Poza tym lekarz nie jest od uprzejmosci tylko od leczenia.
Dobry diagnostyk. Pracuje w szpitalu wojskowym w Krakowie. Jest powolna, ale dokładna w tym, co robi.

lekarz Krystyna Boroń

os. ZWM 2 lok. 1
32-540 Trzebinia

Nie polecam tej lekarki. Szczególnie w kontakcie z niemowlakiem. 1. Pomimo braku zgody i tłumaczenia powodu tej decyzji na wizycie szczepiennej, Pani doktor odciągnęła synowi napletek do tego stopnia, że skóra pękła i lała się krew, dziecko zaczęło od razu płakać z bólu. Zgodnie z najnowszymi wytycznymi nie wykonuje się takich procedur minimum do 2 roku życia chłopców. Kompletny brak aktualnej wiedzy medycznej. 2. Pani doktor brakuje również aktualnej elementarnej ...
Opinia dodana przez: Monika

Roki Jked