Lekarze Trzemeszno

lekarz Grzegorz Jędrzejczak

62-240 Trzemeszno

Najlepszy, najbardziej kompetentny lekarz z jakim się spotkałam. Mnóstwo badań oka (na NFZ), wszystko wytłumaczone,dużo poświęconego czasu dla pacjenta, oby jak najwięcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Maciej Kwiatkowski

ul. Św. Ducha 5
62-240 Trzemeszno

Miałam u Doktora wstawiany już kolejny implant, zabieg bezbolesny, nie musialam brać żadnej tabletki przeciwbolowej, na drugi dzień normalnie do pracy, teraz czekam na koronkę. Polecam.

lek. dent. Maja Możdżeń

22 Stycznia 9/1
62-240 Trzemeszno

Witam .Polecam Pania doktor .Bardzo sympatyczna i delikatna kobieta.Najlepszy lekarz dentysta u ktorego bylam.

lekarz Edward Załęski

62-240 Trzemeszno

Lekarz z dużą wiedzą, ciężko jest się do niego zarejestrować. Od wielu lat leczy mnie i moją rodzinę, póki co trafne diagnozy i powroty do zdrowia. Specyficzny humor to prawda, mi to nie przeszkadza.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Jerzy Chełmiński

Rehabilitant

pl. św. Wojciecha 24 lok. 1
62-240 Trzemeszno

Bardzo dobry lekarz, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Pan doktor jest profesjonalny i ma bardzo dobre podejście do człowieka, teraz już takich lekarzy nie ma.
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Marta Karaś

62-240 Trzemeszno

Lekarz godny polecenia . Byliśmy z synem w pięciu gabinetach i niestety nie udało się skłonić go do współpracy z lekarzami. Pani doktor świetnie sobie poradziła i przekonała nasze dziecko do leczenia .
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Dorota Białek

62-240 Trzemeszno

Tragedia! W ciągu pięciominutowej wizyty zapisuje antybiotyk, nawet dobrze nie zbada. Bardzo olewczy stosunek do pacjenta.
Opinia dodana przez: Pacjentka
Nie polecam, a nawet przestrzegam! Lekarz naraził mnie na długotrwałe cierpienie fizyczne-od 13 grudnia do 5 stycznia b.r byłam na środkach p/bólowych oraz antybiotykac, które nie zadziałały, mimo że dwukrotnie zmieniane.Naraził mnie na stres, uszczerbek na zdrowiu (schudłam 5 kg), straty finansowe, poprzez nieskuteczne leczenie pozbawił mnie i rodzinę Świąt B. Narodz i Noworocznych. Chodziłam mocno spuchnięta i ze szczękościskiem, zabiegi były bolesne. Koszmarne wspomnienie!! Na szczęście trafiłam do wybawcy ...

lekarz Jan Jara

62-240 Trzemeszno

Leczyłam się u tego lekarza jako dziecko. Bałam się wizyt u niego, chociaż ja zawsze byłam straszną panikarą. Diagnozy stawiał dobre (a to się przecież liczy najbardziej), chociaż nie był zbyt sympatyczny (na co dzieci niestety zwracają uwagę idąc do lekarza). Po latach poszłam do niego (bo tylko on akurat przyjmował), kiedy strasznie bolało mnie serce. Skierował mnie na EKG (więc prawidłowy odruch, nie olał mnie), po czym zapisał relanium, ...

lekarz Rafał Białek

62-240 Trzemeszno

Witam. Z chęcią napisze cos o zdarzeniu Mężczyzna przyszedł do ośrodka i odmówili mu przyjęcia bo nie miał ważnego ubezpieczenia - mówi świadek zdarzenia. Wyszedł z ośrodka i zemdlał. Przechodnie poszli po lekarza a ten odmówił pomocy bo mężczyzna nie miał ubezpieczenia. Podobno więcej osób wyciągnęło go z gabinetu i dopiero poszedł do tego pana i zaczął reanimację. Po kilku minutach przyjechało pogotowie i go zabrało. w Trzemesznie Za to ...
Opinia dodana przez: Mike

lekarz Wiesław Blumski

Ginekolog położnik, Anestezjolog

62-240 Trzemeszno

Poszłam do niego po raz kolejny z zapaleniem pęcherza oczywiście na kasę chorych i dał mi tylko kartkę z ilością badań do wykonania które kosztowały ok 200zl. Nawet mnie nie zbadał i nie chciał zobaczyć czy coś się dzieje. Nie badał mnie przed zapisaniem tabletek hormonalnych. Olewa wytłumaczenie stosowania tabletek twierdząc że szkoda na to czasu.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Emanuel Pietrzak

Poznańska 55
69-213 Trzemeszno

Lekarz bardzo chamski, nie słucha pacjenta. Bardzo szybko się denerwuje i podnosi głos. Widać, że nie zależy mu na zapewneniu dobra. Radzę unikać.

Małgorzata Fryca

Logopeda