Lekarze Urolog dziecięcy Gdańsk

dr Teresa Gawlik-Jakubczak

Centrum Medicover Grunwaldzka
al. Grunwaldzka 472 A
80-309 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor wyleczyła mnie z bakterii odpornej na większość antybiotyków, z którą inni lekarze nie mogli sobie poradzić przez prawie 6 miesięcy. Pomimo kontaktu on-line, Pani Doktor bardzo zaangażowana, wyjaśniała wszystko, tłumaczyła i była dostępna do konsultacji nawet poza umówionym wizytami przez kontakt SMS. Pani Doktor według mnie godna polecenia.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Artur Ruciński

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk

Witam. Mam kamice nerkową, do Dr Rucińskiego trafiłem po uprzednich problemach z kamieniami (urodziłem dwa jednego dnia) kiedy to w odstępie półtorej rocznym pewni urolodzy nie mogli znaleźć przyczyny bólu nerek oprócz takiej, że "są złogi w obydwóch nerkach"...po ostatniej wizycie właśnie półtorej roku temu u pewniej pani urolog w Swissmedzie na ul Wileńskiej, która łącznie z badaniem prostaty nie była w stanie stwierdzić przyczyny bólu zarówno w pachwinach jak ...

lekarz Tomasz Somnicki

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy
Grunwaldzka 68
80-244 Gdańsk

Jeżeli wizyta u lekarza w ogóle może być przyjemna to ta była. Pan doktor Somnicki jest jednym z niewielu lekarzy (niestety) który po prostu rozmawia z pacjentem a nie traktuje jak kolejny przypadek medyczny. Cieszę się, że trafiłem na tak dobrego specjalistę.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Radosław Brunowicz

Bliżniąt 11/13
80-290 Gdańsk

Jestem po zabiegu usunięcia stulejki. Mała Klinika na Malczewskiego W Gdańsku To był nawracający problem, będący dużym dyskomfortem w życiu i współżyciu z moją Panią. Dzięki dr Brunowiczowi (profesjonalizm i duża kultura osobista) wróciłem w pełni do gry. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zabiegu i pomocy udzielonej mi przez doktora. Świat znów jest piękny. Czasami w tych super przeżyciach wspominamy doktora, spisał nam się na medal :). Zdecydowanie polecamy dr Radosława ...
Opinia dodana przez: Jerzy

Ostomed Sc

Diabetolog, Endokrynolog

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Alicja Klejnotowska

Oddziały Szpitalne
al. Zwycięstwa 31/32
80-219 Gdańsk

Bardzo profesjonalna i miła Pani doktor! Polecam wszystkim i zachęcam do profilaktycznego badania!
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Tomasz Podczarski

Przychodnia "Kilińskiego"
ul. Kilińskiego 34
80-452 Gdańsk

Polecam Dr. Podczarskiego nie to co dr .Kwiatkowski.Warto sie do dr Podczarskiego rejestrowac bo bardzo dobry lekarz
Opinia dodana przez: Magdalena

Piotr Jarecki

Gdańsk

jestem bardzo nieufny w stosunku do lekarzy,jednak po 1ej wizycie bardzo przypadl mi do gustu.wszystko jeszcze przedemna ,lecz pierwsze spotkanie z dr.Jareckim pozwolilo mi utwierdzic sie w przekonaniu,ze chyba bedzie to ten lekarz,ktorego od dawna szukalem.w pelni popieram wszystkie pozytywne opinie ,zas gdyby ktos ocenil w sposob negatywny tego lekarza to nigdy nie dal bym temu wiary .zaznaczam ,ze jest to moja opinia po 1 ej wizycie i nie wierze,ze ...

lekarz Grzegorz Pietrzak

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Leki przepisane przez dr Grzegorza Pietrzaka okazały się skuteczne po stosowaniu regularnie przez kilka lat.

lekarz Jerzy Sroczyński

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

Bardzo dobry urlolog ma super podejście do pacjenta i ma czas dla pacjenta żeby dobrze wytłumaczyć wszystko na prawdę Polecam
Opinia dodana przez: Rafał

dr n. med. Adam Kałużny

U clinic
ul. Angielska Grobla 30/85, 80-756 Gdańsk
Gdańsk

Jestem bardzo zadowolony jest spokojny nie chaotyczny. Jestem po TURP iw dalszy okresie miałem duże trudności z pęchem Dr.stwierdził że to prostata,dzięki poprawnej diagnozie i leczeniu pozbyłem się cewnika i funkcjonuję prawie normalnie. Powód: Zmiany po radioterapi.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Wojciech Połom

80-402 Gdańsk

Odwiedziłam dzisiaj Pana Doktora z tatą, 84 lat. Niesamowicie kompetentny lekarz, cierpliwy i bardzo empatyczny. Z duża klasą i wolą walki o zdrowie pacjenta. Zdecydowanie polecam :).

lekarz Tomasz Wandzilak

Clinica Vitae
Konrada Guderskiego 72/3
80-180 Gdańsk

Najlepszy na świecie, zabieg bez kompikacji, a łatwo nie było. Polecam bardzo tego lekarza, naprawdę jest wybitnym klinicystą.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Robert Hałasa

7 Szpital Marynarki Wojennej
Polanki 117
80-305 Gdańsk

Lekarz uprzejmy z wysoka kultura osobista, a przede wszystkim kompetentny. Świetny chirurg. Polecam pana doktora
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Urolog
                                       dr n. med. Jakub Kłącz

dr n. med. Jakub Kłącz

Centrum Medyczne ARR
Podwale Staromiejskie 105/106/1
80-844 Gdańsk

Wspaniały i życzliwy lekarz. Trafnie zdiagnozował mój problem i szybko skierował mnie na badania oraz zabieg ratujący mi życie. Dzięki wsparciu Pana Doktora nigdy nie utraciłem nadziei, że wygramy z rakiem. Osobiście, z powodzeniem przeprowadził mi zabieg inplantacji, co przywróciło mi komfort funkcjonowania i dało radość życia. Dziękuję raz jeszcze Panie Doktorze! Wszystkim zastanawiającym się do jakiego specjalisty się udać, szczerze polecam Pana Doktora. To lekarz z powołania!
Opinia dodana przez: Stanisław Marmołowski

lekarz Wojciech Zachalski

80-402 Gdańsk

Mój poprzedni wpis: Podczas pierwszej wizyty u Pana doktora, po kilku pytaniach w sprawie mego problemu, po obejrzeniu dotychczasowych wyników badań (zleconych przez poprzednio prowadzącego mnie lekarza) oraz po zrobieniu przez Pana doktora usg na miejscu w gabinecie i po krótkim zastanowieniu - Pan doktor Wojciech Zachalski postawił diagnozę i wskazał na potrzebę zabiegu prostaty. Merytoryczne naświetlenie sprawy, zwrócenie uwagi na dalszy pogarszający się postęp objawów (gdybym się nie zdecydował ...
Opinia dodana przez: Krzysztof K.

lekarz Marek Draczyński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska SUCHANINO
ulica Otwarta 4
80-169 Gdańsk

Lekarz Marek Draczynski to lekarz bardzo uprzejmy, oddany pracy zawodowej, w okresie leczenia bardzo przyjazny do którego mam pełne zaufanie i polecam innym.
Opinia dodana przez: Henryk

dr n. med. Krzysztof Szkarłat

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Aksamitna"
ulica Aksamitna 1
80-858 Gdańsk

Cóż mogę powiedzieć. Do dr. Krzysztofa Szkarłata trafiłem w marcu 2014 po nieudanej operacji moczowodu w innym szpitalu. Jedyne co mi byli w stanie zaoferować inni urolodzy po 6-ciu miesiącach leczenia pooperacyjnego to było usunięcie zdrowej nerki. Czterech urologów z takich ośrodków jak Poznań i Łódź odmówiło podjęcia się operacji z uwagi na brak odpowiednich narzędzi i zespołu operacyjnego. Powodzenie operacji kształtowało się na poziomie ok 20%. Ponownej operacji podjął ...
Opinia dodana przez: Błażej Kaszuba

dr n. med. Jerzy Michajłowski

80-402 Gdańsk

Kompetencja i życzliwość . Po prostu bardzo dobry lekarz. Panie Doktorze , dziękuję za wszystko . Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Irka