Lekarze Urolog dziecięcy Warszawa

lekarz Kacper Jackowicz

BoraClinic Centrum Medyczne
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 37
03-982 Warszawa

Świetny specjalista. Pełen empatii i humoru. Luźna atmosfera. Piękna klinika, czysto i uprzejma atmosfera. Kawa w poczekalni jako miły dodatek. Lekarz bardzo mi pomógł i wyjaśnił przyczyny dolegliwości. diagnostyka na miejscu, super sprzęt. Polecam bardzo
Opinia dodana przez: Piotr
                                       lek. med. Paweł Symonowicz

lek. med. Paweł Symonowicz

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Nie polecam. Młody chłopak potraktowany bardzo nieuprzejmie. Wizyta trwała 10 minut. Odezwanie się do pacjenta "No to ściągaj gacie" poniżej krytyki. Chamstwo i prostactwo. Po kilku minutach informacja zeby zapisać się kolejna wizytę to rozpocznie leczenie , naciagactwo bo każdą wizyta to 200 zl. Zero zaufania jako do lekarza. Nigdy więcej.
                                       lekarz Przemysław Zimnoch

lekarz Przemysław Zimnoch

BoraClinic Centrum Medyczne
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 37
03-982 Warszawa

Świetny specjalista, poświecił mi dużo czasu i uprzejmości. Trafna diagnoza i pomocne leczenie. Polecam
Opinia dodana przez: Konrad
                                       prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski

prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski

Szpital Kliniczny im. Dzieciątka Jezus
ulica Lindleya 4
02-005 Warszawa

Klinika prowadzona przez prof. Radziszewskiego to ośrodek godny polecenia wszystkim chorym. Sprawnie, szyblo i miłao.Sam profesor pomimo młodego wieku , a może dzięki temu, ma świetny kontakt z chorymi. Ja miałem założony przez Profesora sztuczny zwieracz, z powodu nietrzymania moczu po operacji raka prostaty. Życie znowu stało się piękne, mogę jeździć na rowerze. Dziękuję
                                       dr Krzysztof Bukowski

dr Krzysztof Bukowski

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Wspaniały lekarz ! Kompetencje zawodowe na najwyższym poziomie. Lekarz o niezwykłej osobowości. Empatyczny, życzliwy, cierpliwy,uprzejmy, z dużym poczuciem humoru. W obecności tego lekarza nawet choroba nowotworowa nie jest taka straszna. Po raz pierwszy spotkałam doktora w przychodni w Centrum Onkologii, ze zdiagnozowanym guzem nerki. Doktor Bukowski swoim profesjonalnym i życzliwym podejściem, pomógł mi podjąć decyzję o operacji w Klinice Nowotworów Układu Moczowego w Centrum Onkologii w Warszawie, przy której zresztą ...
Opinia dodana przez: Krystyna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Karina Felberg

lek. med. Karina Felberg

Chirurg ogólny, Urolog dziecięcy

poradnia
Warszawa

Świetny, kompetenty lekarz specjalista. Dobry człowiek i lekarz z powołaniem! W obecnych czasach trudno już o tak dobrych lekarzy.
Opinia dodana przez: Łukasz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Androlog
                                       dr hab. n. med. Piotr Dobroński

dr hab. n. med. Piotr Dobroński

Androlog, Urolog

BALI CLINIC
Roentgena 44 lok. U1
02-781 Warszawa

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego. Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku. Byłem załamany, jeszcze bardziej wystraszony - myślę że większość facetów tak reaguje - to normalne. Panowie - byłem u kilku specjalistów w Warszawie. Proponowali zabiegi różnymi metodami - bardziej inwazyjnymi. Po kilku wizytach u dok. Dobrońskiego zdecydowałem się że jemu powierzę wykonanie zabiegu w pełnej narkozie. Została tylko mała blizna ok 5 cm i po ...
Opinia dodana przez: M
                                       dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka

dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka

VeritaMed
Długa 27
08-110 Warszawa

Bardzo kompetentny lekarz. Wprowadza miłą atmosferę w gabinecie - jest przyjazna, profesjonalna, zachowuje się z klasą bez nadmiernej wesołkowatości. Nie patrzy na zegarek podczas wizyty - ma czas wszystko dokładnie wytłumaczyć i wyjaśnić. Zanim postawiła diagnozę przeprowadziła wnikliwy wywiad, skierowała na inne badania. Jeden z lepszych lekarzy urologów w stolicy.
Opinia dodana przez: Renata
                                       dr Dariusz Kraśniewski

dr Dariusz Kraśniewski

Geodetów 8/41
02-396 Warszawa

Kompetentny lekarz, miły i uprzejmy. Wszystko wytlumaczy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Wszystkim gorąco polecam. Zenon Nóżyński.
Opinia dodana przez: ZENON

lekarz Nelson Aponte Navas

Centrum Medicover Puławska
Puławska 278
02-819 Warszawa

Jestem po pierwszej wizycie u dr.Nelsona w dniu dzisiejszym i na prawdę polecam osobom nieśmiałym i skrępowanym. Wizyta w pogodnej i pełnej zrozumienia atmosferze. Wiele moich wątpliwości zostało wyjaśnionych. Badanie wykonane z pełnym profesjonalizmem, Pan doktor ujmująco przyjaźnie nastawiony do pacjenta, wprowadza nadzieję rozwiązania wszelkich dolegliwości zdrowotnych. Diagnoza oparta o moje wcześniejsze badania daje pewność pacjentowi na całkowite poprawienie komfortu życia. Polecam kontakt z dr Nelsonem, sympatycznym i doświadczonym urologiem. ...
Opinia dodana przez: Grzegorz
                                       lekarz Grzegorz Rogowski

lekarz Grzegorz Rogowski

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Pan doktor Rogowski jest doskonałym lekarzem. W sposób profesjonalny podchodzi do problemów zdrowotnych pacjenta. Jest kompetentny, pełen empatii do pacjenta. Gdybym wcześniej trafił do Pana Doktora na pewno nie musiał bym zostać poddany operacji onkologicznej. Polecam z całą odpowiedzialnością wszystkim osobom mającym problemy urologiczne o kontakt z Panem Doktorem Rogowskim. Z poważaniem Piotr
Opinia dodana przez: Piotr Szpunar

prof. zw. dr hab. Sławomir Dutkiewicz

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej PRIMA DERM
ul. Waliców 20
00-851 Warszawa

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem w życiu. Wspaniały diagnosta. Dzięki ogromnej wiedzy medycznej i doświadczeniu, przy jednoczesnym wykorzystaniu dostępnych badań precyzyjnie określa przyczynę dolegliwości i zaawansowanie choroby. Dobry kontakt z pacjentem , pewność działania, w trudnych przypadkach jasne określanie kolejnych etapów postępowania, powodują, że zyskuje się pełne zaufanie i przekonanie co do zastosowanych metod leczenia i przewidywanych ich efektów. Lekarz z powołania, w żadnym momencie nie pozwala pacjentowi „siąść psychicznie” przedstawiając ...
Opinia dodana przez: maj.joanna

prof. Henryk Zieliński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej OMEGA-MED
Szaserów 38
04-306 Warszawa

Wspaniały doktor i człowiek. Lekarz z powołania. Takich ludzi brakuje w naszym kraju! Zoperował mi zielonym laserem gruczoł prostaty. Do tego po operacji zapewnił świetną opiekę. W tej chwili nie wiem co to prostata, czuję się wspaniale. Jeżeli ktokolwiek się waha, niech nie czeka ani minuty, ja zwlekałem bałem sie zabiegu zupełnie niepotrzebnie. Zero bólu, zero powikłań. REWELACJA natychmiastowa ulga.
                                       lek. med. Piotr Kuzaka

lek. med. Piotr Kuzaka

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Warszawa

Wspaniały lekarz i człowiek. Wyjątkowe podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm. Wzór dla innych lekarzy. Można tak pisać długo.
Opinia dodana przez: Jacek

Maciej Zbrzezniak

ContiMedica
Warszawa, ul. Żytnia
Warszawa

Już dwukrotnie dr M.Zbrzeźniak operował mnie metodą laparoskopii, raz usunął duży kamień z moczowodu a ostatnio "poprawił" mi prostatę. Zawsze ja coś obiecał to słowa dotrzymał. Jakość operacji oceniam na najwyższym poziomie. Jest wysokiej klasy fachowcem i wspaniałym człowiekiem. Dr. zajmuje się moimi dolegliwościami od około 5 lat i nigdy mnie nie zawiódł. Bez wahania polecam Państwu oddać się pod jego opiekę. Krzysztof Chlebiński Tel: 501 160 163

lekarz Jan Kiełłczewski

ul. Jana Sobieskiego 14/61
02-957 Warszawa

N A J L E P S Z Y urolog w Wsrszawie.Wie co mówi i robi. Przy tym dobry i bardzo kulturalny człowiek z dużym poczuciem humoru.Pan doktor przeprowadzał zabieg urologiczny u mojego 16 letniego syna. Wg opinii innych pacjentów, którzy mieli ten sam zabieg, miało bardzo boleć a okres rekonwalenscencji długi. Mój syn po zabiegu czuł się bardzo dobrze i w bardzo krótkim okresie doszedł do siebie.Jest zatem bardzo ...

lek. med. Adam Mroczek

CITY CLINIC
Popularna 62A
02-473 Warszawa

Bardzo rzeczowy konkretny i grzeczny lekarz jestem świeżo po zabiegu obrzezania całkowitego. Badanie przed zabiegiem jak i diagnoza ustalenie rodzaju leczenia wszystko bardzo konkretne i rzeczowe ze wskazaniem plusów i minusów z kosztami było to wszystko bardzo konkretne i zrozumiałe.Sam zabieg o dziwo bezbolesny, oby tak dalej. Polecam tego lekarza to jest faktycznie super fachowiec. pacjent.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Tomasz Borkowski

Bohomolca 17
01-613 Warszawa

Wystawiam swój komentarz po roku od operacji, bo myślę, że dopiero teraz moja opinia będzie wiarygodna. Doktor Tomasz Borkowski przeprowadził u mnie operację plastyki połączenia miedniczki z moczowodem. Zabieg był trudny, bo warunki mojej anatomii były skomplikowane. Obecnie bardzo dobrze się czuję, nerka pracuje prawidłowo, wyniki lepsze niż u zdrowego człowieka, cieszę się życiem i dopiero teraz po 40 wiem, co to znaczy żyć bez bólu nerek. Przez wiele lat ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Artur Witt

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Polecam Pana Doktora. Uprzejmy, dokładny, wszystko dobrze wytłumaczy. Przepisze potrzebne badania, by wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

lekarz Karolina Oskroba

Urolog dziecięcy

warszawa międzylesie
Warszawa

Bardzo dobry lekarz oraz przemiła kobieta. Bardzo szczegółowo opisała przebieg operacji i chętnie odpowiadała na wszelkie pytania. Jeżeli chodzi o umiejętności to naprawdę najlepsza liga. Nasz synek po operacji nie gorączkował i w dodatku nic go nie bolało, a to tylko dzięki umiejętnościom Pani dr. Bez przesadnich pochwał - pierwsza liga. Każdej osobie życzyłbym takiego lekarza. Serdecznie pozdrawiamy
Opinia dodana przez: Daniel