urolog w okolicach bieruń

Gabinet Urologiczny
Nowomiejska 6
Rybnik

Do P. Dr Kuczery trafiłem po reorganizacji
w przyszpitalnej przychodni. Jak to bywa trochę pod nosem " grymasiłem ". ...

Do P. Dr Kuczery trafiłem po reorganizacji
w przyszpitalnej przychodni. Jak to bywa trochę pod nosem " grymasiłem ". Ale Pan
Pan Dr swoją umiejętną perswazją przekonał
mnie do uzupełniającego leczenia po operacji
prostaty w Centrum Onkologii w Gliwicach
i postawieniu " kropki "nad i. No i udało się
zniszczyć tego "drania". Wykonane po tym leczeniu PSA jest wielce obiecujące. Warto
mieć takiego lekarza.

Opinia dodana przez: Eugeniusz

dr Paweł Leśniak

ORBIMED

Tychy

Średnia ocen: 5/5

Doktor Leśniak to specjalista z powołania. Mało tego, jest profesjonalistą godnym polecenia. Potrafi udzielić wyczerpujących odpowiedzi na pytania zadane przez pacjenta w sposob dla niego zrozumialy i kompetentny. Wspaniałe podejście , wiedza i precyzja w leczeniu. Godny polecenia w każdej kwestii. Jako lekarz prowadzący daje poczucie fachowej opieki. Z całą pewnością polecam Pana doktora Leśniaka i Szpital na Strzeleckiej w Katowicach . Wdzięczna pacjentka.

dr n. med. Grzegorz Kudela

Katowice

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały specjalista, cudowny człowiek.Lekarz budzący ogromne zaufanie. Poświęca swoim pacjentom bardzo dużo czasu

lekarz Andrzej Kupilas

None
ulica Ogrodowa 44
Zbrosławice

Średnia ocen: 5/5

Pełen profesjonalizm, pozytywna energia, ogromna wiedza umiejętnie przekazana pacjentowi, cierpliwość i rzetelność. Tego lekarza zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Piotr Zagórski

Bielsko-Biała

Średnia ocen: 5/5

pana doktora Piotra poleciła mi znajoma jestem pod wrażeniem, że zostałam bez pośpiechu rzetelnie zdiagnozowana to widać i czuć że pan doktor zaangażował się w dalszy proces leczenia, wytłumaczył mi moją przyczynę choroby, przepisane leki pozwalają mi funkcjonować w pracy .polecam - Małgorzata Barbara z Katowic

barbara z katowic

Opinia dodana przez: Małgorzata Barbara

Leszek Michalski

Kraków

Średnia ocen: 5/5

Całkowite obrzezanie załatwiłem szybko, tanio, miło, bezboleśnie u dr Michalskiego.
Już 25 dni po zabiegu i wszystko zagojone.

Polecam ...

Już 25 dni po zabiegu i wszystko zagojone.

Polecam i dziękuję

Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Aleksandra Sitko-Saucha

Specjalistyczna Pomoc Medyczna Medservice
Curie Skłodowskiej 34
Zabrze

Średnia ocen: 5/5

Perfekcjonistka, bardzo uprzejma, poświęca wystarczająco dużo czasu dla każdego pacjenta, tłumaczy dokładnie wszystko i rozwiewa wątpliwości. Znakomita lekarka, bardzo skuteczna.

Opinia dodana przez: Kazimierz

dr Norbert Foltyński

Gabinet Urologiczny
Mazowiecka 10
Jastrzębie-Zdrój

Bardzo miły i rzetelny doktor.Byłem z tata i jestem bardzo zadowolony bo wytłumaczył mi i tacie wszystko,dał leki,które zmniejszyły objawy.Polecam

Opinia dodana przez: Darek

dr Rafał Gawron

Św Barbary

Sosnowiec

Witam dzis o dobrego lekarza sumiennego jest niezwykle ciezko.....Pan Doktor nalezy to grona tych nielicznych.......wspanialy madry dobry cieply rzeczowy lekarz poprostu czlowiek dla ktorego pacjent czy ma lat 20 czy 88 jest czlowiekiem potrzebujacym pomocy......wyslucha poradzi a co najwazniejsze pomoze znam wielu lekarzy ale obdarzyc zaufaniem moge tylko jego.........w ciezkiej chorobie jest na kazdy telefon ba......na kazdy sms mam odpowiedz specjalista w kazdym calu poprostu brak slow mam wieloletnie doswiadczenie z racji schorzen temu lekarzowi ufam bezgranicznie pomogl uratowac zycie nie jedno zreszta ja pisze w swoim imieniu zycze mu zdrowia ..zdrowia bo juz takich lekarzy teraz na palcach policzyc.........dla mnie poprostu ideal.DZIEKUJE

Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Henryk Augustyniak

Opolska 11 lok. 3
Katowice

Wspaniały człowiek zawsze w biegu, otoczony pacjentami.POLECAM!!

Wspaniały człowiek zawsze w biegu, otoczony pacjentami.POLECAM!!