urolog w okolicach bieruń

lekarz Paweł Stelmach

os. Młodych 14 lok. 58
Żywiec

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz, prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie. Sympatyczny, cierpliwy z rewelacyjnym podejściem do pacjentów. Chętnie tłumaczy i odpowiada na pytania.

Opinia dodana przez: Adam W.

dr Rafał Kuczera

Nowomiejska 6
Rybnik

Do P. Dr Kuczery trafiłem po reorganizacji
w przyszpitalnej przychodni. Jak to bywa trochę pod nosem " grymasiłem ". ...

Do P. Dr Kuczery trafiłem po reorganizacji
w przyszpitalnej przychodni. Jak to bywa trochę pod nosem " grymasiłem ". Ale Pan
Pan Dr swoją umiejętną perswazją przekonał
mnie do uzupełniającego leczenia po operacji
prostaty w Centrum Onkologii w Gliwicach
i postawieniu " kropki "nad i. No i udało się
zniszczyć tego "drania". Wykonane po tym leczeniu PSA jest wielce obiecujące. Warto
mieć takiego lekarza.

Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Andrzej Kupilas

Urolog

Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.
ul . Radiowa 2 Gliwice
Gliwice

Średnia ocen: 5/5

Podejście do pacjenta, wysoka kultura, serce a przede wszystkim Pan Doktor ceni sobie szybkość działania. Polecam.
Hipokrates byłby z Pana ...

Hipokrates byłby z Pana Doktora dumny.

Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Grzegorz Kudela

Katowice

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały specjalista, cudowny człowiek.Lekarz budzący ogromne zaufanie. Poświęca swoim pacjentom bardzo dużo czasu

lekarz Piotr Zagórski

Bielsko-Biała

Średnia ocen: 5/5

pana doktora Piotra poleciła mi znajoma jestem pod wrażeniem, że zostałam bez pośpiechu rzetelnie zdiagnozowana to widać i czuć że pan doktor zaangażował się w dalszy proces leczenia, wytłumaczył mi moją przyczynę choroby, przepisane leki pozwalają mi funkcjonować w pracy .polecam - Małgorzata Barbara z Katowic

barbara z katowic

Opinia dodana przez: Małgorzata Barbara

Leszek Michalski

Kraków

Średnia ocen: 5/5

Całkowite obrzezanie załatwiłem szybko, tanio, miło, bezboleśnie u dr Michalskiego.
Już 25 dni po zabiegu i wszystko zagojone.

Polecam ...

Już 25 dni po zabiegu i wszystko zagojone.

Polecam i dziękuję

Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Aleksandra Sitko-Saucha

Specjalistyczna Pomoc Medyczna Medservice
Curie Skłodowskiej 34
Zabrze

Średnia ocen: 5/5

Perfekcjonistka, bardzo uprzejma, poświęca wystarczająco dużo czasu dla każdego pacjenta, tłumaczy dokładnie wszystko i rozwiewa wątpliwości. Znakomita lekarka, bardzo skuteczna.

Opinia dodana przez: Kazimierz

dr Norbert Foltyński

Michał Posturzyński Stomatologia
ul. Mazowiecka 10
Jastrzębie-Zdrój

Rzetelny.kompetentny i przede wszystkim pomógł mi w dolegliwościach .Jestem zadowolony z leczenia ambulatoryjnego i tego w szpitalu .bardzo dziękuję i polecam

Opinia dodana przez: Ryszard

dr Rafał Gawron

Św Barbary

Sosnowiec

Witam dzis o dobrego lekarza sumiennego jest niezwykle ciezko.....Pan Doktor nalezy to grona tych nielicznych.......wspanialy madry dobry cieply rzeczowy lekarz poprostu czlowiek dla ktorego pacjent czy ma lat 20 czy 88 jest czlowiekiem potrzebujacym pomocy......wyslucha poradzi a co najwazniejsze pomoze znam wielu lekarzy ale obdarzyc zaufaniem moge tylko jego.........w ciezkiej chorobie jest na kazdy telefon ba......na kazdy sms mam odpowiedz specjalista w kazdym calu poprostu brak slow mam wieloletnie doswiadczenie z racji schorzen temu lekarzowi ufam bezgranicznie pomogl uratowac zycie nie jedno zreszta ja pisze w swoim imieniu zycze mu zdrowia ..zdrowia bo juz takich lekarzy teraz na palcach policzyc.........dla mnie poprostu ideal.DZIEKUJE

Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Henryk Augustyniak

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
Katowice

Wspaniały człowiek zawsze w biegu, otoczony pacjentami.POLECAM!!

Wspaniały człowiek zawsze w biegu, otoczony pacjentami.POLECAM!!