urolog w okolicach bieruń

Przychodnia Urologiczna "Sana"
Os. Młodych 1
Żywiec

Średnia ocen: 5/5

Polecam dr Pawła, bardzo serdeczny i uprzejmy lekarz. Z dużym zaangżowaniem zajął się moim problemem, bez pośpiechu wytłumaczył sposób leczenia, godny polecenia!! Widać, że specjalizacja jest jego pasją;)

Opinia dodana przez: Sylwia

dr Rafał Kuczera

Gabinet Urologiczny
Nowomiejska 6
Rybnik

Do P. Dr Kuczery trafiłem po reorganizacji
w przyszpitalnej przychodni. Jak to bywa trochę pod nosem " grymasiłem ". ...

Do P. Dr Kuczery trafiłem po reorganizacji
w przyszpitalnej przychodni. Jak to bywa trochę pod nosem " grymasiłem ". Ale Pan
Pan Dr swoją umiejętną perswazją przekonał
mnie do uzupełniającego leczenia po operacji
prostaty w Centrum Onkologii w Gliwicach
i postawieniu " kropki "nad i. No i udało się
zniszczyć tego "drania". Wykonane po tym leczeniu PSA jest wielce obiecujące. Warto
mieć takiego lekarza.

Opinia dodana przez: Eugeniusz

dr Paweł Leśniak

ORBIMED

Tychy

Średnia ocen: 5/5

Doktor Leśniak to specjalista z powołania. Mało tego, jest profesjonalistą godnym polecenia. Potrafi udzielić wyczerpujących odpowiedzi na pytania zadane przez pacjenta w sposob dla niego zrozumialy i kompetentny. Wspaniałe podejście , wiedza i precyzja w leczeniu. Godny polecenia w każdej kwestii. Jako lekarz prowadzący daje poczucie fachowej opieki. Z całą pewnością polecam Pana doktora Leśniaka i Szpital na Strzeleckiej w Katowicach . Wdzięczna pacjentka.

dr n. med. Grzegorz Kudela

Katowice

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały specjalista, cudowny człowiek.Lekarz budzący ogromne zaufanie. Poświęca swoim pacjentom bardzo dużo czasu

lekarz Andrzej Kupilas

None
ulica Ogrodowa 44
Zbrosławice

Średnia ocen: 5/5

Trafna diagnoza, konkretna pomoc. Pan doktor nie zbywa pacjenta wypisując kolejną receptę tylko szuka najskuteczniejszego rozwiązania problemu co w dzisiejszych czasach jeśli chodzi o leczenie z NFZ jest rzadkością.

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Piotr Zagórski

Bielsko-Biała

Średnia ocen: 5/5

pana doktora Piotra poleciła mi znajoma jestem pod wrażeniem, że zostałam bez pośpiechu rzetelnie zdiagnozowana to widać i czuć że pan doktor zaangażował się w dalszy proces leczenia, wytłumaczył mi moją przyczynę choroby, przepisane leki pozwalają mi funkcjonować w pracy .polecam - Małgorzata Barbara z Katowic

barbara z katowic

Opinia dodana przez: Małgorzata Barbara

Leszek Michalski

Kraków

Średnia ocen: 5/5

Całkowite obrzezanie załatwiłem szybko, tanio, miło, bezboleśnie u dr Michalskiego.
Już 25 dni po zabiegu i wszystko zagojone.

Polecam ...

Już 25 dni po zabiegu i wszystko zagojone.

Polecam i dziękuję

Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Aleksandra Sitko-Saucha

Specjalistyczna Pomoc Medyczna Medservice
Curie Skłodowskiej 34
Zabrze

Średnia ocen: 5/5

Perfekcjonistka, bardzo uprzejma, poświęca wystarczająco dużo czasu dla każdego pacjenta, tłumaczy dokładnie wszystko i rozwiewa wątpliwości. Znakomita lekarka, bardzo skuteczna.

Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Ewa Czapkowicz

None
ulica Modrzewiowa 6
Będzin

Średnia ocen: 5/5

Lekarz z powołania z rewelacyjnym podejściem do pacjenta bez względu czy jesteś na wizycie z NFZ czy prywatnie.

Opinia dodana przez: Kasia

dr Norbert Foltyński

Gabinet Urologiczny
Mazowiecka 10
Jastrzębie-Zdrój

Bardzo miły i rzetelny doktor.Byłem z tata i jestem bardzo zadowolony bo wytłumaczył mi i tacie wszystko,dał leki,które zmniejszyły objawy.Polecam

Opinia dodana przez: Darek