Lekarze Urolog Bydgoszcz

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Szpital Biziela
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

JESTESMY POD WRAZENIEM PROFESJONALIZMU,RZETELNOŚCI I UPRZEJMOŚCI PANA DOKTORA.KONKRETNY,CIERPLIWY,PRZEDE WSZYSTKIM ZNAJDUJĄCY CZAS ZAWSZE NA SPOKOJNĄ ROZMOWĘ,A TO NIESTETY CORAZ RZADSZE.LEKARZ Z POWOŁANIA,KOLEDZY POWINNI BRAĆ Z PANA PRZYKŁAD.Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY I Z CAŁYM SERCEM POLECAMY PANA DOKTORA,WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM KONKRETNEJ I SZYBKIEJ POMOCY.DLA NAS JEST PAN BOGIEM
Opinia dodana przez: Nikodem P.

lekarz Wiesław Jaskulski

Seksuolog, Chirurg plastyczny

UROLOG Seksuolog - Wiesław JASKULSKI Bydgoszcz
Kujawska 12/3-4 piętro I
85-959 Bydgoszcz

Dzisiaj byłem na wizycie i USG w Jaskulski Urology profesjonalne podejście i porady sprzęt na najwyższym poziomie także wszystkim bardzo polecam . marek
Opinia dodana przez: Marek

Maciej Gruszczyński

Szpital Uniwersytecki CM UMK w Bydgoszczy
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Na dodatek fachowiec w swojej dziedzinie z najwyższej półki. Tak naprawdę to uratował życie mojemu autystycznemu dziecku. Do końca życia będziemy mu wdzięczni, za to że Radek jest wśród nas. Mocno ściskamy Pana, Panie doktorze. Niech Pan nie zapomina dbać o siebie, bo musi Pan żyć bardzo, bardzo długo bo tacy ludzie to unikat, muszą istnieć aby ludzie nie zapominali co jet istotą człowieczeństwa.
Opinia dodana przez: Wanda

lekarz Andrzej Petrus

Nakielska 95a
85-347 Bydgoszcz

Fachowy, kompetentny z indywidualnym podejściem do pacjenta, wszystko cierpliwie wytłumaczy, właściwie wybierze i przeprowadzi procedurę leczenia. Janusz w imieniu żony Gosi.

lekarz Witold Mikołajczak

Urolog, Chirurg dziecięcy

Centrum Onkologii
dr Izabeli Romanowskiej 2
85-796 Bydgoszcz

Poniższa opinia dotyczy poważnej operacji (tak zaopiniowali także inni lekarze w szpitalu) mojego ojca. Miał on lataroskopowo usuwaną pełną prostatę. Wiem, że operacja była trudna nie tylko ze względu na wiek (77 lat), ale także na stan zdrowia, m.in. ze względu na drugi rozrusznik serca. Mój tato był pod ogromnym wrażeniem indywidualnego podejścia. Każda wizyta, czy to w przychodni czy w szpitalu, była profesjonalna i opatrzona pełną informacją, dzięki czemu ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Roman Kalinowski

Karłowicza
Bydgoszcz

Cierpliwy, profesjonalny, bardzo ludzki, empatyczny. Zajął się moim ojcem, wytyczył ścieżkę leczenia. Nasza wielka wdzięczność i polecamy każdemu z problemami urologicznymi .

lekarz Jacek Szyperski

ulica Cieszkowskiego 5/1
85-052 Bydgoszcz

Serdecznie polecam tego lekarza, jest doświadczony i kompetentny!

lekarz Marcin Kurant

NZOZ VITAMED
Tadeusza Kościuszki 35
85-079 Bydgoszcz

Miałem operację usunięcia guza,który wyrósł na nerce.Operacja powiodła się.Nerka oszczędzona.Czuję się świetnie.Dziękuję Panie Ordynatorze.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Michał Bryczkowski

ulica Zajęcza 18/20
85-809 Bydgoszcz

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Rzeczowy, pomocny i wyrozumiały lekarz. Ceniący i szanujący każdego pacjenta. Jednym słowem LEKARZ z POWOŁANIA
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Maciej Kwiatkowski

Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz
Księdza Zygmunta Trybowskiego 14
85-796 Bydgoszcz

Jest taki słodziutki i fajniutki, że aż miło się choruje. Zawsze seksownie ubrany. Buziaczki dla pana Macieja :-)
Opinia dodana przez: N M M
Korzystam z opieki pana doktora od półtora roku. Jestem zadowolony.

lekarz Krzysztof Kamecki

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Przypadek , że trafilismy do tego lekarza (byliśmy umówieni do innego) Kamecki za pierwszym razem trafił gdzie trzeba przy biopsji prostaty - świetnie czytanie wyniku tomografii, potem szybko skierował na operację, dobrał metodę w której się dobrze czuje i która przy tak zaawansowanym stadium raka ( rozlewający się nowotwór) była najlepszym rozwiązaniem i dokonał całkowitej prostatoktemii i obecnie po 2 latach PSA nie rośnie wcale. Świetnie tłumaczy metody leczenia i ...
Opinia dodana przez: Michał

Andrzej Szymański

Urolog

Szpital Uniwersytecki im dr."Jurasza"
Bydgoszcz

Tak dobrego człowieka nie znajdziesz. Lekarz z powołania, starej szkoły , kompetentny, fachowy, przy tym po prostu życzliwy człowiek. Znam go 18 lat. Opanował chorobę nieuleczalną i sprawił, że żyję jak zdrowy człowiek, mam 3 synów. Naprawdę jeśli szukasz urologa, to tylko dr Szymański.
Opinia dodana przez: Piotr P
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Urolog
                                       lekarz Patryk Warsiński

lekarz Patryk Warsiński

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

Lekarz idealny , potrzebujemy więcej takich. Kompetentny, godny polecenia,uprzejmy. Zaangażowany w to co robi i zainteresowany każdym pacjentem, nikogo nie odsyła dla każdego znajdzie nawet te skromne a zarazem tak pomocne 5minut. Ja miałam takie swoje 5minut. Dziękuję za nie można powiedzieć że uratowało mi życie. Dziękuję i polecam Doktora .
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Stanisław Stępień

Chirurg ogólny, Urolog

"RADWAN" Radosław i Przemysław Radziszewscy S.C.
Piechockiego 3
85-796 Bydgoszcz

Lekarz popełnił elementarne błędy w leczeniu - źle odczytane wyniki. Czasami lekarz wydawał się nieobecny - potrafił nieuważnie i źle pobierać próbki do badań oraz mylił się w wypisywanych skierowaniach na badania (raz dawał takie, raz takie - nie pamiętając o wcześniejszych), które doprowadziły go do choroby, której nie miałem. Po długim leczeniu, zacząłem się konsultować z innymi specjalistami i samym laboratorium, w którym przeprowadzałem badania. Nikt nie mógł uwierzyć, ...

dr n. med. Jerzy Siekiera

Szpital Eskulap
ul. Koperkowa 2 Osielsko
86-031 Bydgoszcz

Dr. Jerzy Siekiera to bardzo kompetentny specjalista i wspaniały, dobry człowiek. Dzięki niemu żyje,gdyby nie on dzisiaj byłabym już bez obu nerek. Panie Doktorze jestem Panu bardzo wdzięczna i każdego dnia dziękuję Bogu,że postawił mi Pana na swojej drodze w tej trudnej chorobie. Dzięki Panu odzyskałam wiarę, że uda mi się jeszcze pożyć.Wszystkim znajomym Pana polecam i jeszcze nikt się nie zawiódł. Ogromny szacunek dla Pana osoby.
Opinia dodana przez: Monika Zdanewicz

Dariusz Ratajczak

Urolog, Urolog dziecięcy

Bydgoszcz

Świetny specjalista z ogromnym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do dzieci. Pan doktor przyjął synka w trakcie trwania pandemii, gdzie inni lekarze odmawiali nam wizyty, a szpital odwołał zabieg. Pan doktor do dziś prowadzi przypadek synka, poprawa w zdrowiu jest ogromna, cały czas daje nam ogromne nadzieje na zupełne wyleczenie. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że trafiliśmy na pana doktora :)
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Imad Mohtar

Urolog, Urolog dziecięcy

Szpital Kliniczny im. Jurasza
Bydgoszcz

Jestem pacjentem tego lekarza. Moze ktos tez? chcialbym poznac Wasze opinie na temat jego pracy i podejscia do pacjenta. pozdrawiam :)
Rewelacja!Lekarz kompetentny, poświęcający czas pacjentowi.W każdej chwili służy radą.Zrozumiale i dokładnie wyjaśnia chorobę,jej przyczynę,leczenie.Przygotowuje również psychicznie do zabiegu.Pełen profesjonalizm. Po wizytach u Dr Bareckiego swoich nerek nie powierzyłabym leczeniu u innego lekarz. Poprzedni urolog z Inowrocławia tylko mnie "spławiał" i kasował za kolejne wizyty, a kamienie...rosły.

lekarz Jacek Kabziński

ulica Bohaterów Kragujewca 6/29
85-863 Bydgoszcz

Jest najlepszym urologiem. Uratował mi życie. Jestem Jemu dozgonnie wdzięczna. Teraz mogę żyć spokojnie. Wszystkim pacjentom szczerze i gorąco polecam doktora Jacka Kabzińskiego.