urolog częstochowa

dr n. med. Władysław Bryc

Urolog   (+2 więcej)

Nałkowskiej 23

KAŻDY PACJENT MA PRAWO WYBORU LEKARZA
Wspaniały człowiek,świetny specjalista ,mądry,miły.
wdzięczna pacjentka

KAŻDY PACJENT MA PRAWO WYBORU LEKARZA
Wspaniały człowiek,świetny specjalista ,mądry,miły.
wdzięczna pacjentka

dr n. med. Roman Połać

Urolog   (+2 więcej)

"Nasza Przychodnia"
Aleja Wolności 46
Częstochowa

Bardzo miły,konkretny lekarz.Miałam z nim doczunienia leżąc na oddziale urologii.Ewa

lekarz Tomasz Lubas

Urolog

Stefana Batorego 18 (Sigma-Bi)
Bytom

lekarz,który potrafi zapamiętać pacjenta i jego chorobę, nie traktuje pacjentów przedmiotowo,uprzejmy i życzliwy.
Po prostu dobry Człowiek.

Po prostu dobry Człowiek.

dr n. med. Zenon Rudzki

Kilińskiego 78
Częstochowa

Rzeczowy i konkretny specjalista w swojej dziedzinie. Nie owija w bawełne, ani nie zwodzi od diagnozy. Szybka, sprawna wizyta, dokładne badania i problem rozwiązany. Jak ktoś ceni skuteczność, mogę polecić.

Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Andrzej Łodziński

al. NMP 52
Częstochowa

Fenomenalny,rzeczowy,kompetentny,do tego dżentelmen w kazdym calu.Nie mogłam trafić lepiej!!!Gorąco polecam pana doktora każdemu.Ewa

lekarz Henryk Kwapisz

Bohaterów Katynia 25a lok. 4
Częstochowa

Bardzo dobry fachowiec, uratował mi życie i nerkę, dziękuję panie doktorze. Sabina S

lekarz Dariusz Hajdenrajch

Urolog   (+1 więcej)

al. Wolności 22
Częstochowa

Operował moją mamę.Guz nerki.
Po operacji mama czuje się bardzo dobrze.Jest zdrowa.Dobry lekarz.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Operował moją mamę.Guz nerki.
Po operacji mama czuje się bardzo dobrze.Jest zdrowa.Dobry lekarz.