gliwice urolog

None
ulica Ogrodowa 44
Zbrosławice

Średnia ocen: 5/5

Pełen profesjonalizm, pozytywna energia, ogromna wiedza umiejętnie przekazana pacjentowi, cierpliwość i rzetelność. Tego lekarza zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Ryszard Zbroński

Medicover
Gruszczyńskiego 2/4
Gliwice

Super lekarz ;) Byłem dzisiaj na komisji lekarskiej po wypadku motocyklowym. Pan doktor profesjonalnie podszedł do sprawy. Bardzo miła osoba. POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Polak Piotr

Urolog   (+1 więcej)

Specjalistyczna PRAKTYKA LEKARSKA
Dubois 16
Gliwice

Lekarz niepodwazalnie najlepszy w swojej dziedzinie. Pelne wyrozumienie oraz spokoj. Bardzo uprzejmy i otwarty.

lekarz Zbigniew Dawid

potwierdzam opinię wyrażoną w punktacji

lekarz Jacek Zdanowicz

Barlickiego 10 lok. 1
Gliwice

lekarz z powołania jest zawsze kiedy potrzebny nie odmawia w chwilach potrzeby -przyjdzie nawet z aparaturą do domu godny polecenia

dr Michał Pietrzyk

Zubrzyckiego 18
Gliwice

Może nie jest uprzejmy ale jako jedyny mnie wyleczył a zaliczyłem już przynajmniej 3 innych urologów bez rezultatu. Ostatecznie ocena pozytywna.

dr n. med. Marek Panek

Średnia 8
Gliwice

Bardzo dobry i kompetentny specjalista. Zajmuje się rzetelnie i kompleksowo pacjentem. Swoim podejściem do pacjenta wzbudza zaufanie. W sposób zrozumiały tłumaczy chorobę i przebieg leczenia, nie śpieszy się.Bardzo polecam tego lekarza

lekarz Wojciech Stołtny

MED-PROFIL
ul. Olchowa 16c
Żernica

Trudno jest mi ocenić kompetencje tego pana gdyż nie jestem lekarzem, jednak jego podejście do pacjenta jest wyjątkowo aroganckie. Nie mam zbyt wielu doświadczeń ze służbą zdrowia, jednak ludzie z którymi dane mi było się spotykać (czy to pielęgniarki czy lekarze) byli zawsze życzliwi i pomocni. Ten pan nawrzeszczał na mnie gdy spytałem się kiedy mam przyjść z wynikami. Jako ciekawostkę podam że przepisywał ojcu drogie lekarstwa przybijając pieczątkę "nie zamieniać" gdzie panie w aptece dziwiły się i wspominały że są tańsze zamienniki. Ale ja się nie znam więc trudno mi ocenić. Mam wrażenie że aby być lekarzem nie wystarczy zdać tylko kilka egzaminów. Bycie lekarzem to nie tylko wypisywanie recept. Trzeba mieć jeszcze to coś - a ten pan tego nie ma. Szczerze odradzam kontakty z tym typem.