Filtruj terminy

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

JESTESMY POD WRAZENIEM PROFESJONALIZMU,RZETELNOŚCI I UPRZEJMOŚCI PANA DOKTORA.KONKRETNY,CIERPLIWY,PRZEDE WSZYSTKIM ZNAJDUJĄCY CZAS ZAWSZE NA SPOKOJNĄ ROZMOWĘ,A TO NIESTETY CORAZ RZADSZE.LEKARZ Z POWOŁANIA,KOLEDZY POWINNI BRAĆ Z PANA PRZYKŁAD.Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY I Z CAŁYM SERCEM POLECAMY PANA DOKTORA,WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM KONKRETNEJ I SZYBKIEJ POMOCY.DLA NAS JEST PAN BOGIEM
Opinia dodana przez: Nikodem P.

Irena Ring-Maszewska

prywatny gabinet
29 Października 36
86-300 Grudziądz

NIE POLECAM RING- MASZEWSKIEJ. Pierwszy raz wydaję opinię na temat lekarza i piszę to z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Właśnie odbył się pogrzeb mojego taty, który przez 2 lata, a może i dłużej był pacjentem pani Pani Ring- Maszewska. Osobiście byłam dwukrotnie z tatą na wizycie u pani doktor. Tato miał problemy z pęcherzem moczowym i regularnie "leczył" się u pani doktor. Na wizyty jeździł do Nowej Wsi. Każda wizyta ...
Opinia dodana przez: J.

dr Jarosław Marszałek

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Nie polecam.Wizyta od początku do końca w niemiłej atmosferze.Doktor zachowywał sie arogancko, nieprofesjonalnie-typowy ignorant.Wszystko,o czym mówiłam w kwestii dolegliwości poddawał w wątpliwość.Potraktowal mnie jak potencjalną symulantké...za to w sposób bezczelny próbował mnie gruntownie przepytać z anatomii człowieka, szydząc przy tym i ubliżając odsyłał mnie do lekarza psychiatry twierdząc, że mam bałagan w glowie.Nie otrzymałam żadnej pomocy-żenada.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Maciej Paszkowski

Urolog

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Legionów 57 budynek 5
86-300 Grudziądz

Nie polecam tego lekarza, zero podejścia do pacjenta onkologicznego,opryskliwy, nie rozmawia z pacjentem tylko krzyczy,bez jakiegokolwiek podejścia ! NIE POLECAM ten lekarz wogole nie powinien pracować w swoim zawodzie!!!
Opinia dodana przez: Milena
Jeździłam od lekarza do lekarza i nic. A doktor od razu postawił diagnozę i odpowiednie leczenie. Polecam :)
Opinia dodana przez: Moniaa

lekarz Tadeusz Lisik

pl. Niepodległości 2 lok. 9
86-300 Grudziądz

Z SOR-u, gdzie wykryli mi kamienie na nerce, dostałam skierowanie pilne do urologa. Trafiłam do pan doktora, który stwierdził, że na SORze pracują szarlatani i g... się znają, a ja mam zapalenie mięśni a nie chorą nerkę. Po obstukiwaniu pleców zwijałam się z rykiem z bólu na kozetce. Sugestia pana doktora była, że to wyrostek, o usunięciu którego wcześniej informowałam, a okazało się kolką nerkową z kamieniami. Usłyszałam, że jak ...
Opinia dodana przez: ja :)

lekarz Irena Rink-Maszewska

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NEURO-MED"
Ludwika Waryńskiego 6

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ