urolog kalisz

Sortuj

dr n. med. Wojciech Malottki

Urolog

Centrum Urologii Laserowej i Małoinwazyjnej"U-MED"
Podkowińskiego 2
Kalisz

Witam. Do Pana Doktora trafiłem zupełnie przez przypadek, borykałem się z problemami takimi jak: nieprzetrzymywanie moczu, problemy z oddawaniem moczu. Dodam że leczyłem się przez ponad 2 lata u różnych specjalistów w Polsce, a u Pana Doktora wystarczyło kilka wizyt i mały zabieg. Dla mnie Doktor zbawiciel i super człowiek. Pozdrawiam!

Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Andrzej Nowicki

Konsylium

Kalisz

Super lekarz! Doskonałe podejście do pacjenta, uprzejmy, nie spieszy się, wszystko wyjaśni. NAPRAWDĘ POLECAM każdemu

Opinia dodana przez: mb

lekarz Maria Walkowiak

Kalisz

jest inteligentna, miła, kompetentna, ludzka.

jest inteligentna, miła, kompetentna, ludzka.

dr n. med. Włodzimierz Podhalański

Urolog   (+1 więcej)

Kalisz

Dziwię się powyższym opiniom. Lekarz po opowiedzeniu przez mnie gdzie boli i jak, odpowiednio zbadał i od razu znalazł przyczynę! Pilnie skierował do szpitala. Bardzo przyjemny i z poczuciem humoru. Po wizycie, mimo wizji szpitala, wyszedłem podniesiony na duchu.

lekarz Ryszard Czubiński

Majkowska 13a lok. 21

Średnia ocen: 1/5

w głowie się nie mieści !! kto go uczył etyki !!! gdzie kultura!!!! gdie szacunek dla chorych!!! czy c;am nie rozumie że żyje i funkcjonuje tylko dzięki chorym ? zachowuje się tak jakby chorzy których przyjmuje byli z innego wymiaru ? (śmieci albo coś jeszcze gorszego) typowe zachowwanie dla ludzi którzy minęli się z powołaniem !!! ODRADZAM!!!! DO KAŻDEGO INNEGO TYLKA NIE DO NIEGO!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Jacek Ganszer

Wojewódzki Szpital Zespolony
Poznańska Kalisz

Średnia ocen: 0/5

Niemiłe wrażenia wcale nie interesują go pacjentów opinie na temat własnego zdrowia i drogi mi nie pomógł