Filtruj terminy

Urolog, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne PZU Zdrowie Katowice
Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

Dr. K. Bochynka poznałem niedawno. Już podczas pierwszej wizyty wywarł na mnie pozytywne wrażenie ze swoim ciepłym, bezpośrednim i kompetentnym podejściem. A jako stary pedagog trochę znam się na ludziach. Uważam ,że jest lekarzem z powołania i chce pomagać ludziom dotkniętym chorobami. Odbiera prywatnie telefony lub oddzwania, gdy nie może odebrać. A to jest ważne. Mimo ,że nie przyjmuje już w mojej miejscowości to będę gościł u doktora tam ,gdzie ...
Opinia dodana przez: Henryk Wroński
Doświadczony lekarz o dużej wiedzy. Do tego miły i uprzejmy. Podczas wizyty poświęca pacjentowi duzo czasu. Polecam!
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Maciej Szczębara

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Jestem pod opieką Pana doktora odkilku lat jestem bardzo zadowolony bardzo dociekliwie sprawdza wyniki zaordynowanych badań laboratoryjnych.Jeśli wyniki nie są dobre okazuje swoje zaniepokojenie ale wynika to z Jego troski o pacjenta serdecznie polecam Pana Szczębare jako świetnego fachowca w swojej profesji.
Opinia dodana przez: ryszard

dr n. med. Grzegorz Kudela

Urolog dziecięcy

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

Bardzo proszę o podanie namiarów na prywatny gabinet w Katowicach Pana dr.Kudeli wraz z nr tel na e-maila malok1985@interia.eu sprawa pilna. Dziękuję
Opinia dodana przez: Malwina
Niedawno byłem operowany przez Panią doktor. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej operacji, co świadczy o wysokiej fachowości i precyzji Pani doktor. Pani doktor jest bardzo dobra w tym co robi jako lekarz ale ja chciałbym podkreślić jej zalety jako dobrego człowieka. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam każdemu Panią doktor w problemach urologiczych.
Opinia dodana przez: Ryszard z Chorzowa

lekarz Henryk Augustyniak

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
40-084 Katowice

BARDZO DOBRY LEKARZ URATOWAŁ MI ZYCIE PONIEWAŻ HOROWAŁEM NA RAKA PĘCHEŻA MOCZOWEGO PO JEGO NAMOWIE ZDECYDOWAŁEM SIĘ NA OPERACJE USUNIĘCIA PĘCHEŻA MOCZOWEGO I DZISIAJ DZIĘKUJE MU ŻE ZYJE I CIESZE SIĘ FANTASTYCZNYM ZDROWIEM A JESTEM JUSZ TERZ PO KILKU OPERACJACH JAK USUNIECIA NERKI CZY BAJPASÓW I JEST WSZYSTKO OK POLECAM PANA DOKTORA SUPER FACET Z POCZUCIEM CHUMOU POZDRAWIAM KRZYSZTOF S.
Opinia dodana przez: bady45

lekarz Andrzej Szedel

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Pan doktor dokładnie wytłumaczył mi jak będzie wyglądał zabieg. Bardzo miły człowiek, życzyłabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta.

lekarz Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski
ul. Wrocławska 40 Katowice
40-217 Katowice

Doktor Koszutski to świetny specjalista! Zawsze będę go polecała! Wyleczył moją córeczkę inni lekarze nie wiedzieli gdzie leży problem.. !
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Michał Białożyt

poradnia urologiczna
Strzelecka9
Katowice

To opinia po pierwszej wizycie. Kompetencja,rzetelność. Dokładne badanie. Pacjent traktowany bardzo przyjażnie, objaśnia jak interpretować wyniki badań. Słucha pacjenta.Stara się możliwie ograniczać stres.To lekarz z powołania. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Bożena Zapatka

Chirurg dziecięcy, Urolog

NZOZ Falck Medycyna Region Śląski Przychodnia Falck Medycyna
Warszawska 52
40-008 Katowice

Świetny fachowiec, idealnie stawia diagnozy, wszechstronny lekarz, zawsze empatyczna i pomocna. Dziękuję Pani doktor
Opinia dodana przez: matylda

dr hab. n. med. Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski
ul. Wrocławska 40 Katowice
40-217 Katowice

Dla nas wybór a raczej wizyta przez polecenie była strzałem w 10. 3 wizyty, zabieg u p. Dr w szpitalu i koszmar trwający kilka lat zakończył się (wcześniej kilka lat leczenia u nefrologa (również wspaniałej p.dr Kucharskiej) Więc na pewno będę polecać.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Michał Tkocz

Gabinet
Wojewódzka 7 (Euromed)
40-026 Katowice

Świetny, bardzo miły, kompetentny specjalista. Poświeca pacjentowi dużo uwagi i czasu. Znakomity lekarz. Polecam bardzo

dr n. med. Artur Pietrusa

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice

Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii ma ten Pan, celowo nie używam określenia lekarz, doktor. Ja wystawiam w pełni zasłużony negatyw i przestrzegam prze wizytą u tego Pan w Klinice Angelius, jedyne co ma do zaoferowania pacjentom to InVitro. Zmieniłem lekarza i okazało się że da się wszystko wyleczyć w moim przypadku farmakologicznie. Ale po kolei. Wizyta przebiegła bardzo dziwnie, straszny dystans między pacjentem a lekarzem, po przerzuceniu kartek z ...
Opinia dodana przez: Witek

dr n. med. Krzysztof Łukojć

NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe
ul Warszawska 40
40-008 Katowice

Witam, jakiś czas temu byłem u powyższego lekarza, jednakże na wizycie czułem się nie wysłuchany ponadto nie zostało mi dokładnie wytłumaczone co dokładnie jest i czy to zwykłe zapalenie czy coś ważniejszego. Na każde pytanie odnośnie problemu było tylko powiedziane że należy udać się do szpitala na operację. Pan bardziej z podejściem neutralnym. Wizyta ekspres. Finalnie uznałem że warto udać się jeszcze do innego lekarza .
Opinia dodana przez: Bartłomiej

dr n. med. Jan Kawecki

pl. Wolności 1 lok. 1
40-084 Katowice

Moje problemy zaczęły się w 2009 roku od zauważenia krwi w spermie. Poszedłem do urologa w Gliwicach, który przepisywał mi ciągle ten sam antybiotyk co nie dawało efektów. Postanowiłem poszukać innego i w internecie znalazłem opinie o doktorze urologu w Katowicach. Po kilku wizytach i leczeniu antybiotykiem, bakterii nie było ale...po jakimś czasie wracały. Krew w nasieniu nie znikała a ja zacząłem wątpić w doktora..zacząłem zauważać to, że doktor działa ...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Ewa Czapkowicz

Urolog

NZOZ "SZPITAL AVIMED" Sp. z o. o.
ulica Gliwicka 159
40-857 Katowice

Byłem dzisiaj powiem tak nigdy nie spotkałem tak profesjonalnej opieki badań i szczegółowego opisu mego stanu zdrowia.czulem się tak jak bym siedział u mamy na kolanach. Pełny profesjonalizm. Pozdrawiam. I bardzo polecam panowie.
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Marcin Szkodny

Szeligiewicza
40-074 Katowice

Wspaniały i wyrozumiały , profesjonalnie postawił diagnozę. Wypisał leki , które po kilku dniach zmniejszyły moje cierpienia - . Jestem zdrowa ; dziekuję

dr Marcin Życzkowski

Zięba Clinic
ul. Kościuszki 255A
40-608 Katowice

Leczę się od kilku lat u urologa Niestety lekarz u którego się leczyłem odszedł z Przychodni Hipokrates Zostałem więc zastępczo zapisany na wizytę u dr Marcina Życzkowskiego. Na pierwszej wizycie bez jakichkolwiek badań doktor stwierdził że zmienimy lekarstwa dotychczas stosowane na „lepsze”. Jakież było moje zdziwienie w aptece gdy okazało się że: 1. Nowe leki nie znajdują się na liście leków refundowanych 2. Są to (jak dla mnie) bardzo drogie ...
Opinia dodana przez: Andrzej Włoszczyk

lekarz Mariusz Sadowski

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Teatralna 8
40-003 Katowice

Skuszony pozytywnymi opiniami zapisałem się na teleporadę w celu omówienia wyników badania nasienia. Niestety podczas rozmowy usłyszałem, że to nie jest rozmowa na telefon i muszę się umówić na wizytę w gabinecie - nawet nie wiem czy dodatkowo płatną bo lekarz zakończył rozmowę. Rozumiem, że w piątek wieczorem nie każdemu chce się pracować ale tak olany przez lekarza w życiu nie byłem. Nie otrzymałem również informacji dlaczego wizyta jest konieczna ...
Opinia dodana przez: Teleporada

dr hab. n. med. Wojciech Szewczyk

Podgórna 4
40-095 Katowice

Również nie mogę polecić tego lekarza. Na wizycie okazało się że aparat do USG nie działa, próbowało go uruchomić w trakcie wizyty wiele osób personelu wchodząc do gabinetu bez pytania. Przedstawiłem dokumentację moich dotychczasowych badań, wyprosiłem grzecznie osoby postronne i zostałem zbadany tym co urolog ma zawsze przy sobie - palcem do d.... Gdy tak stałem z opuszczonymi spodniami wszedł do gabinetu jakiś technik bez pytania. To wyczerpało moją cierpliwość. ...
Opinia dodana przez: Janusz