kraków urolog

dr n. med. Bohdan Pawlicki

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1
Kraków

Jest takie powiedzenie że "nie szata zdobi człowieka". Może i gabinet bez marmurów, przepychu czy szampana w toalecie, skromny lekarz ale wspaniały człowiek o wielkim sercu i profesjonalista. Miałem problem z nerkami o którym już zapomniałem, ale nie było łatwo. Karetka , SOR a potem człowiek pozostawiony na łaskę losu. Mając troje dzieci, kredyt i bezrobotną żonę człowiek musi podejmować inaczej decyzje. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Mam nadzieję że kiedyś będę mógł się odwdzięczyć. Pozdrawiam P.W.

Opinia dodana przez: P

lekarz Ryszard Mostowicz-Szulewski

Szpital Miejski Specjalistyczny im.G.Narutowicza w Krakowie
ulica Prądnicka 35-37

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor przepisał lek, który pomógł mi bardzo szybko i wróciłem do pełni zdrowia. Cenię sobie takich rzeczowych i konkretnych lekarzy!

Opinia dodana przez: Rafał

dr n. med. Wojciech Glazar

Szpital Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza
ul. Prądnicka 35-27

Średnia ocen: 5/5

dobry fachowiec sympatyczny czlowiek, słucha uważnie, poświęca wystarczająco czasu

Lucyna Ciba-Zajdak

jm. Zeromskiego

Średnia ocen: 5/5

bardzo mila ,sympatyczna ,kompetentna ,wspaniale podejscie do pacjenta ,konkretna,polecam ,znam ja od wielu lat.

lekarz Wacław Lipczyński

Urolog   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kryniczna" - Medycyna Prewencyjna i Przeciwstarzeniowa
ulica Lotnicza 3

Średnia ocen: 5/5

lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą, bardzo miły z szacunkiem traktujący pacjentów, bardzo polecam

Opinia dodana przez: br

lekarz Wiesław Urbanowicz

Urolog   (+2 więcej)

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Średnia ocen: 5/5

Panie Profesorze , dziekuje za zycie. Teraz mam 25 lat. Przez wloskiego profesora moglem wtenczas stracic nerke. Dzieki Panu zyje i koncze studia prawnicze na Uniwersytecie w Pisie z najwyzszymi ocenami 30 i 30 Lode. Dziekuje to bardzo malo. Z wyrazami pelnego szacunku Matteo

Opinia dodana przez: Matteo

Leszek Michalski

Średnia ocen: 5/5

Całkowite obrzezanie załatwiłem szybko, tanio, miło, bezboleśnie u dr Michalskiego.
Już 25 dni po zabiegu i wszystko zagojone.

Polecam ...

Już 25 dni po zabiegu i wszystko zagojone.

Polecam i dziękuję

Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Jacek Drabina

Centrum Medicover Bora Komorowskiego
ulica Gen. Bora-Komorowskiego 25 B

Średnia ocen: 5/5

bylem u pana Drabiny rok temu uporac sie ze stulejka, ktora wczesniej dwukrotnie byla "spartaczona" przez dwoch "specjalistow" z dolnego slaska.
Na szczescie Jacek Drabina okazal sie tym lekarzem, ktory pozwolil mi definitywnie pozbyc sie problemu stosujac obrzezanie calkowite (z ktorego jestem w 100 % zadowolony.).
Wszystko goilo sie bez jakichkolwiek powiklan a i samo ciecie i szwy zostalo zalozone w sposob profesjonalny przez goscia (p. Drabine), ktory pewnie moze robic takie zabiegi nawet i z zamknietymi oczami. Bylo to jasne i widoczne nawet dla takiego laika jak ja.
W czasie operacji w znieczuleniu miejscowym milo pogawedzilismy sobie z panem Jackiem - to nie tylko znakomity lekarz ale rowniez - generalnie "spoko koles".
i cena rowniez nie byla zbyt wygorowana, zupelnie znosna - z tego co pamietam zaplacilem chyba cos kolo 700-800 pln w 2014 roku.

Opinia dodana przez: Lukasz

dr n. med. Michał Wolnicki

Urolog dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265
Kraków

Doktor Wolnicki jest bardzo miły, ma profesjonalne podejście do pacjenta, duże doświadczenie. Sympatyczny :)

Opinia dodana przez: B.G

lekarz Lech Byrski

Szpital Zakonu Bonifratrów
Trynitarska 11
Kraków

Byłem dzisiaj u doktora i jest naprawdę wyrozumiały i chce pomóc człowiekowi w chorobie. Naprawdę polecam go.