kujawsko-pomorskie urolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

lekarz Zbigniew Wolski

Zagrodnicza 7
Poznań

Szczerze polecam, zna się na rzeczy i widać, że lubi swoją pracę. Co prawda jest wymagający względem pacjentek, ale w końcu za nie odpowiada. Obecnie jestem w 30 tyg ciąży i nie mogę na dr Wolskiego złego słowa powiedzieć. Mówi tyle ile trzeba, chętnie odpowiada na moje pytania, tłumaczy. Widać że jest rzeczowy, nie lubi marudzenia i awangardy. W końcu do lekarza idzie się, żeby się leczyć a nie na pogaduszki.

Najbliższy termin: 13 Gru o 16:00

lek. med. Adam Kałużny

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Gdańsk Wrzeszcz
Grunwaldzka 82 lok. 2/16

Średnia ocen: 5/5

zdecydowałem się wystawić opinię po długiej terapii leczenia przerostu gruczołu prostaty, obarczonego ryzykiem nowotworu i w pózniejszych konsekwencjach śmiercią. Minęło 6 lat, gruczoł, raz mniejszy raz większy, powoduje to trudności w oddawaniu moczu i siedzeniu w pozycji "siedzącej", pozostała mi tylko nadzieja, że inne badania urologiczne uratują mi moja sytuację. Lekarza zdecydowanie polecam, na jesieni miałem przypadek krwawienia i zapalenia i po 3 miesiącach, stan jest stabilny. teraz tylko jeżdżę na kontrolę masę kilometrów. Lekarzy przeszedłem wielu i wiele jeszcze muszę znieść. Polecam wszystkim panom i tym starszym i tym jeszcze nie znających się na sztuce współżycia. Zadowolony pacjent z daleka.

Opinia dodana przez: Andrzej
Najbliższy termin: 15 Gru o 18:00

dr n. med. Jerzy Michajłowski

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
Al. Grunwaldzka 74/1
Gdańsk

Kompetencja i życzliwość . Po prostu bardzo dobry lekarz. Panie Doktorze , dziękuję za wszystko . Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Irka
Najbliższy termin: 16 Gru o 18:00

lek. med. Daniel Lewczak

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Maksymiliana Jackowskiego 27/4
Okole, Bydgoszcz

Bardzo polecam Pana Doktora, wspaniały specjalista, uprzejmy, szybki i konkretny w działaniu. Dziękuję Panie Doktorze

Opinia dodana przez: Pacjent Andrzej
lekarz Narcyz Kiejna

lekarz Narcyz Kiejna

Medycyna Specjalistyczna Zakład Opieki Zdrowotnej
Grunwaldzka 36 A
Sopot

Średnia ocen: 5/5

Super lekarz przyjazny dla pacjenta. Konkretny potrafi bardzo fajnie rozmawiać o schorzeniu . Tak wytłumaczyć, że człowiekowi zaraz dany problem robi się nie taki straszny. Poradzi wybrać dalszą drogę leczenia .Polecam wszystkim z problemami

Opinia dodana przez: Bogumiła

lekarz Mirosław Górski

Urolog   (+1 więcej)

NZOZ "Zdrowie"

Kwidzyn

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry kompetentny lekarz. Rzadko zdarza się, aby lekarz przyjmujący w ramach NFZ był przyjazny i cierpliwy, a co najważniejsze kompetentny. Polecam.

lek. med. Maciej Tworkiewicz

Urolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
Bydgoszcz

Średnia ocen: 5/5

Bardzo konkretny rzeczowy lekarz. Jasno tłumaczy chorobę i sposób leczenia. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Uważam że warto korzystać z jego porad.
Pacjent w trakcie leczenia. Piotr

Opinia dodana przez: piotr
lek. med. Michał Jung

lek. med. Michał Jung

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
Wrzeszcz, Gdańsk

Średnia ocen: 5/5

Dokładny w ocenie i rzeczowy, podejmujący trafną i błyskawiczną decyzje w przypadku wykrycia zagrożenia lub rozwoju choroby.

Opinia dodana przez: Pacjent

Ostomed Sc

Urolog   (+8 więcej)

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7

Średnia ocen: 5/5

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Wojciech Narożański

Urolog   (+1 więcej)

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63

Średnia ocen: 5/5

Wszystkie oceny na 5+ Krótko, bardzo uprzejmie i fachowo. Właściwa diagnoza w odpowiednim czasie umożliwiła odpowiednie leczenie i wyleczenie. Polecam!

Opinia dodana przez: Juliusz Uss

lekarz Alicja Klejnotowska

None
ul. Jana Kazimierza 16
Słupsk

Średnia ocen: 5/5

Bardzo profesjonalna i miła Pani doktor! Polecam wszystkim i zachęcam do profilaktycznego badania!

Opinia dodana przez: Jakub