Lekarze Urolog Łódź

lek. med. Paweł Wędzikowski

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

przyjechałam z ledwo żywym mężem do urologa. w klinice powiedzieli, że nie mają mojej wizyty i ogólnie ten lekarz nie pracuje dzisiaj. i że klinika w ogóle nie współpracuje z tą stroną, rankinglekarzy.pl.. okropnе
Opinia dodana przez: Irina

Artur Rybka

bezpośredni kontakt 665-291-601
Łódź

Lekarzy podchodzących z sercem i zrozumieniem policzyć można dziś na palcach jednej ręki.Zdecydowanie Pan doktor Artur Rybka do takich lekarzy się zalicza.Nie pozostawi pacjenta samego sobie i pomoże w każdej sytuacji.Jest zainteresowany problemem jaki zaistniał i prawidłowo diagnozuje chorobę.Polecam i proponuję brać przykład.Wielu kolegów po fachu mogłoby się uczyć 🙂
Opinia dodana przez: Julia C.

Emeryk Samolewicz

Urolog dziecięcy, Neurochirurg

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Wspaniały, oddany pacjentom lekarz. Dziękuję mu za opiekę nad naszą córeczką. Ufam, że dzięki niemu wszystko będzie dobrze. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Bartłomiej Jakóbczyk

NAWROTMED
Nawrot 2a
Łódź

Wspaniały lekarz. Zawsze ma czas dla pacjenta, nawet jeśli ten nie jest zapisany na konkretny termin. Słucha i odpowiada na pytania.

dr Adrzej Kacprrak

MSW Lódz
Łódź

Bardzo dobry lekarz, rzetelny, specjalista. Sympatyczny i traktujący pacjenta z troską.

lekarz Andrzej Kacprzak

przemysłowa 10 m 22
Łódź

od 10 lat jestem pacjentem. Schorzenie moje wymaga ciągłej kontroli. Najwyzsze uznanie pozwalam sobie wyrazić
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Jan Bortkiewicz

Pracownia Rehabilitacji
Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/5
93-161 Łódź

super, ale wiem, że pracuje w Ośrodku onkologii Kopernika a nie w ZK. Długo czekałam, ale wysłuchał, wytłumaczył, jeśli ktoś wie gdzie przyjmuje prywatnie proszę o informację.
Opinia dodana przez: anna

lekarz Radosław Grębowski

Centrów Medycznych Medyceusz
ul Studzinskiego 61
91-498 Łódź

Doktor Grębowski to bardzo dobry lekarz. Jest miły i sympatyczny dla pacjentów. Bardzo szczegółowo tłumaczy co się stało i dlaczego są bóle, co trzeba zrobić aby pozbyć się problemu. Ma zawsze czas aby pomóc pacjentowi, porozmawiać z nimi i dobrać odpowiednie metody i leki. Dziękuję bardzo za pomoc. Irena

lekarz Kamil Krawiec

Lekarz medycyny ratunkowej, Urolog

Łódź

Lekarz pod każdym względem godny polecenia. Zawsze ma czas dla pacjenta i jej rodziny. Nikogo nie zbywa i wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia. Przywraca wiarę w zawód lekarza.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jerzy Niemirowicz

Medeor Plus Szpital Wielospecjalistyczny
ulica Ciesielska 8
91-308 Łódź

Nieczęsto można spotkać lekarza o takim podejściu. Pan doktor prosi pacjenta do gabinetu z uśmiechem na twarzy co już powoduje, że człowiek staje się zdrowszy i pełen optymizmu. Myślę, że te parę metrów do drzwi i z powrotem robi celowo aby się ruszyć - po prostu dla sportu. Daje się odczuć, że ma chęci do pracy czego nie można powiedzieć o wielu innych lekarzach. Pan urolog jest uprzejmy, rzeczowo i ...
Opinia dodana przez: Tomek Ł

lekarz Mariusz Szewczyk

ul. Obywatelska 63/11
93-558 Łódź

Bardzo kompetentny lekarz, przeprowadził operację ,której nie chcieli się podjąć inni znani lekarze. Przeprowadzony zabieg laparoskopowy wymagał niezwykłej finezji ze strony operującego. Wszystko się udało, przed i po zabiegu otrzymałem obszerną informację o moim stanie zdrowia. Podejmując decyzję o operacji byłem szczegółowo poinformowany o wszystkich możliwych konsekwencjach. Rzeczowy ,kompetentny z dużą empatią ,FACHOWIEC . Andrzej
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Wojciech Włodarczyk

Gabinety Lekarzy Specjalistów SALVE
Łódź ul. Andrzeja Struga 3
90-420 Łódź

Najlepszy na świecie... bardzo mądry i z powołania. Uratował wielu pacjentów. Najlepszy w odczycie USG.
Super specjalista. Przed badaniem u doktora Salagierskiego USG robiło mi 4 innych lekarzy. Diagnozy były że mam torbiel w pęcherzu przy cewce moczowej przez co miałem problem z oddawaniem moczu. Zalecono cystoskopie którą miałem 3 razy. Stwierdzono uchyłki pęcherza. I dalej nie mogłem normalnie się wysikać. W końcu trafiłem do doktora Salagierskiego. Wystarczyły mu 2 minuty badania USG i od razu postawił prawidłową diagnozę że ta torbiel jest w gruczole ...
Opinia dodana przez: Rafał

dr Rafał Purpurowicz

USG, Urolog

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
91-114 Łódź

Mialam.okazje sptkac dr Purpurowicza w Tomaszowskim szpitalu na pododdziale urologi .Super indywidualne podejscie do pacjena .Goraco polecam.
Doktor Janusz Nowak jest wsanialym lekarzem, godnym nasladownictwa!Super specjalista Urolog.Pelen dobroci i ciepla, co jest tak wazne dla chorego.Z calym zaufaniem polecam Pana Doktora Nowaka.

dr Agnieszka Skrzypek-Mikulska

Urolog

PRZYCHODNIA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ (NOCNA I ŚWIĄTECZNA POMOC)
aleja Wyszyńskiego 99
94-050 Łódź

Pani doktor jest bardzo miłą, ciepłą i uprzejmą osobą. Miałem wykonywaną plastykę wędzidełka prącia, a dokładnie podcięcia jego struktury. Zabieg został wykonany fachowo i bezboleśnie. Efekt lepszy niż to sobie wyobrażałem. Jestem mega zadowolony. Pani Agnieszka Skrzypek-Mikulska to prawdziwy fachowiec. Pełen profesjonalizm. Wszystko dokładnie zostało wyjaśnione przed jak i po zabiegu. Panią doktor mogę polecić każdemu z czystym sumieniem. Sam bez wątpienia korzystał będę z usług Pani urolog. Pazdrawiam Panią ...
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Marek Lipiński

szpital kliniczny im.M.Kopernika
Łódź

Bardzo dobry specjalista urolog,wykazujący dużą troskę o zdrowie pacjęta .Uprzejmy, dbający o komfort psychiczny pacjęta.Godny polecenia
Opinia dodana przez: Jan

dr n. med. Ryszard Maranda

Gabinet Urologiczny Ryszard Maranda
Brzechwy 7A
Łódź

Bardzo dobry specjalista z zakresu urologii i onkologii. Od 19 jestem jego pacjentem. To czas który został mi podarowany m,in. przez Pana doktora . Polecam każdemu tego lekarza.Jego profesjonalizm i podejście do pacjenta może służyć za przykład.
Opinia dodana przez: Bogumił

dr n. med. Ewa Krupińska

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Kompetentna profesjonalna uprzejma.Bardzo dobry lekarz.Mojemu Marcinkowi zoperowała spodziectwo z bardzo dobrym efektem Jesteśmy bardzo zadowoleni.Polecamy Pania doktor

dr n. med. Zbigniew Jabłonowski

Jarmed
Organizacji WiN 50
Łódź

Świetny lekarz.Diagnostyka i sposób leczenia oparte o najnowsze techniki medyczne w tym laserowe (np.HOLEP).Polecam.
Opinia dodana przez: Janusz