łódzkie urolog

lek. med. Paweł Wędzikowski

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Bylam dzisiaj jest uprzejmy kompetentny poswieca pacjentowi odpowiednio duzo czasu przyjmuje w Argo centrum medyczne szterlinga27/29 lodz

dr Adrzej Kacprrak

lekarz Zdzisław Kordon

Kościuszki 2
Łask

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz, bardzo dobrze zdiagnozował to co inni przegapili, miły i kompetentny, konkretny

dr n. med. Bartłomiej Jakóbczyk

SPZOZ w Sieradzu
Armii Krajowej 7
Sieradz

Średnia ocen: 5/5

Polecam,bardzo dobry lekarz!Uprzejmy ,kompetentny,życzliwy.Wszystko wytłumaczy bez pośpiechu.Dzięki niemu mam spokój z kamieniem w nerce.

Opinia dodana przez: Pacientka

Emeryk Samolewicz

Neurochirurg   (+1 więcej)

Centrum Zdrowia Matki Polki

Średnia ocen: 5/5

WSPANIAŁY SPECJALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE KTÓRY Z WIELKIM SERCEM LECZY I OPIEKUJE SIĘ SWOIMI PACJENTAMI.OD 6 LAT LECZYMY U DR.SAMOLEWICZA SYNKA I DZIĘKI NIEMU JEST DOBRZE.POLECAM KAŻDEMU BO TO WIELKIE SZCZĘŚCIE TRAFIĆ NA TAKIEGO LEKARZA!!!

dr n. med. Marek Pilch

Kredytowa 11
Piotrków Trybunalski

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor bez problemu zdjagnozował moją chorobę(guza pęcherza). byłem załamany, jednak podtrzymał mnie na duchu. nie owijał w bawełnę, powiedział co trzeba zrobić no i jestem zdrowy. bardzo dziękuję mu za uratowanie życia i doceniam jego kompetencję. szczerze polecam

lekarz Jan Bortkiewicz

Urolog   (+1 więcej)

Ambulatorium Zakładu Karnego Nr 2 w Łodzi
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/5

Średnia ocen: 5/5

super, ale wiem, że pracuje w Ośrodku onkologii Kopernika a nie w ZK. Długo czekałam, ale wysłuchał, wytłumaczył, jeśli ktoś wie gdzie przyjmuje prywatnie proszę o informację.

Opinia dodana przez: anna

dr Ireneusz Mazur

Polna

Tuszyn

Średnia ocen: 5/5

Leczyłem się u dr Mazura kilka lat. Wspaniały lekarz, kompetentny, bezinteresowny o dużej wiedzy medycznej i kulturze osobistej.
Gdybym wiedział ...

Gdybym wiedział gdzie oprócz Tuszynka przyjmuje w ramach NFZ chętnie skorzystałbym z jego opieki medycznej

Opinia dodana przez: tadeusz

Artur Rybka

bezpośredni kontakt 665-291-601
Łódź

Doskonały lekarz, od razy widać, że profesjonalista. Niesamowicie sympatyczny, wszystko dokładnie wytłumaczy, rozwiewa wszelkie wątpliwości i doradzi. Przeprowadzenie zabiegu pierwsza klasa, jestem bardzo zadowolony od razu widać pełen profesjonalizm i fach w ręku. Inni lekarze powinni się od Pana Artura dużo uczyć, także w kwestii podejścia do pacjenta - po operacji interesował się, co się ze mną dzieje, czy wszystko jest w porządku. Było to ogromne i bardzo miłe zaskoczenie, ilość poświęconego czasu naprawdę imponuje, inni lekarze podchodzą do tematu bardzo powierzchownie. Jeśli ktoś szuka urologa naprawdę pierwszej klasy - moim zdaniem wybór jest tylko jeden i jest to Pan Artur, gorąco polecam. Dziękuję jeszcze raz za wszystko

Opinia dodana przez: Dominik