lubelskie urolog

Sortuj

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Bogdan Kotliński

Urolog

lekarz malo poswiecajacy czas pacjentowi -gdy sie jest w gabinecie ma sie odczucie ze chce sie szybko pozbyc pacjenta -nie polecam i sama nigdy wiecej nie pojawie sie w jego gabinecie w szpitalu przy al krasnickiej -

Opinia dodana przez: joanna

lekarz Zbigniew Kiś

Luxmed
Radziwiłłowska 5

Średnia ocen: 5/5

Fachowość i niezwykle ujmujące podejście do pacjenta. Lekarz godny polecenia.

Fachowość i niezwykle ujmujące podejście do pacjenta. Lekarz godny polecenia.

lekarz Dariusz Dziuba

Urolog   (+1 więcej)

ulica Al. Jana Pawła II 21
Zamość

Średnia ocen: 5/5

Od ponad czterech lat, jestem pacjentem Pana Doktora i wiem, jak wiele Mu zawdzięczam. Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Karol

dr n. med. Paweł Płaza

SPSK 4

Lublin

Lekarz godny polecenia, właściwy człowiek na właściwym miejscu, potrafi wytłumaczyć metody leczenia, wspaniałe podejście do pacjenta. Polecam w 1000%.

Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Bogusław Jakubowski

Puławy

Ten czlowiek uratowal mi mezkosc i wyjol mnie z dola znowu zaczolem normalnie zyc nigdy mu tego nie zapomne polecam ma rece dane od Boga do pomocy ludziom powodzenia panie doktoze mirek m

Opinia dodana przez: Mirek M

lekarz Waldemar Białek

Zana 29/XVIII
Lublin

więcej takich ludzi jak doktor BIAŁEK WALDEMAR moja ocena nie piątka lecz DZIESIĄTKA miły i kulturalny doskonały diagnostyk urolog POLECAM

Opinia dodana przez: marek chylinski

lekarz Paweł Iberszer

szpital kolejowy

Lublin

Bardzo dobry fachowiec, uprzejmy o bardzo dobrym podejściu do pacjenta.Niezwykle kontaktowy i wyrozumiały dla pacjenta

Opinia dodana przez: OPolski Mieczysław

dr Waldemar Lasota

Urolog   (+1 więcej)

ulica Krakowskie Przedmieście 13
Lublin

Doktor w.Lasota to wspaniały lekarz i polecę go każdemu kto ma problemy urologiczne .Jestem jego pacjentką i nie mam żadnych zastrzeżeń

dr Ahmed Maurad

Lublin

Fantastyczny lekarz, duża wiedza merytoryczna, zaangażowany w problem, kompleksowo przepytuje o wszystko, co mogłoby być zwiazane z chorobą, zleca badania.

dr n. med. Jerzy Czyż

Chirurg dziecięcy   (+1 więcej)

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej

To wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Operował naszego synka - operacja udała się w 100%.
Dziękujemy Panie Doktorze z całego serca!

Dziękujemy Panie Doktorze z całego serca!

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Jerzy Michalak

Luxmed
Radziwiłłowska 5
Lublin

Zdecydowanie polecam. Od kilku lat jestem pod jego opieką. Strasznie zabiegany człowiek(dyżury, pacjenci, operacje, zastanawiam się, kiedy śpi ;P ), ale zawsze znajdzie dla każdego czas, dosłownie dla każdego. Był jedyną osobą, która żywo zainteresowała się moim przypadkiem :"wodonercze lewej nerki" i jedyną, która zdecydowała się podjąć plastyki tej nerki (nerka nadawała się do usunięcia jednym słowem (15% względna funkcja), ale stwierdził że młody wiek (24 lata) może jeszcze wiele zdziałać :)). Jestem mu do dzisiaj bardzo wdzięczny (stan nerki poprawia się powoli ale widocznie). Także jeszcze raz polecam.