Urolog, LUBELSKIE, Latkiewicz bilgoraj

Nie znaleziono lekarzy dla frazy: urolog lubelskie latkiewicz bilgoraj
Wyświetlamy wyniki dla: LUBELSKIE Urolog

dr n. med.Janusz Ciechan

10 opinii

Romera 57, Lublin 1 inna

Super lekarz - zoperował moje dziecko - wszystko w najlepszym porządku. Pan doktor Ciechan to wybitny urolog - bardzo miło przyjęto nas u niego ...

maria k78 bitte4

lekarzWaldemar Białek

9 opinii

Urolog

KATEDRA I KLINIKA UROLOGII I ONKOLOGII UROLOGICZNEJ, ul. Jaczewskiego 8, Lublin 2 inne

więcej takich ludzi jak doktor BIAŁEK WALDEMAR moja ocena nie piątka lecz DZIESIĄTKA miły i kulturalny doskonały diagnostyk urolog POLECAM

marek chylinski

dr n. med.Tomasz Modrzewski

9 opinii

Urolog

im.JANA PAWŁA II, Zamość Ul. Józefa Piłsudskiego 65B Gabinet Prywatny wtorki godzina 16:00, Zamość 1 inna

NAPRAWDĘ JEST ŚWIETNYM LEKARZEM Z POWOŁANIA.Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ POLECAM.PROFESJONALNE LECZENIE,OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY. WDZIĘCZNA RODZINA PACJENTA.

dr n. med.Paweł Płaza

6 opinii

SPSK 4, Lublin

Lekarz godny polecenia, właściwy człowiek na właściwym miejscu, potrafi wytłumaczyć metody leczenia, wspaniałe podejście do pacjenta. Polecam w 1000%.

Sylwia

lekarzWiesław Godzisz

7 opinii

SPWSzS, ul.Szpitalna 53, Chełm

Bardzo dobry kontakt z lekarzem, uprzejmy , kompetentny , cierpliwy , potrafi wytłumaczyć pacjentowi chorobę , dzięki niemu na pewno członek mojej rodziny czuje ...

lekarzBogusław Jakubowski

5 opinii

Puławy

Rewelacja!! Wczoraj miałem usunięty kamień z moczowodu a dziś już w domu i wszystko ok!! Polecam, polecam, polecam

dr n. med.Jerzy Czyż

5 opinii

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Warszawski Szpital dla Dzieci, Warszawa 4 inne

To wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Operował naszego synka - operacja udała się w 100%. Dziękujemy Panie Doktorze z całego serca!

Anna

dr n. med.Robert Klijer

6 opinii

Luxmed, Radziwiłłowska 5, Lublin

Rzeczowy i konkretny. Naprawde godny zaufania.polecam.

dr n. med.Krzysztof Zajączkowski

8 opinii

Sienkiewicza 18, Parczew 5 innych

To doktor u którego zawsze chciałbyś się leczyć.Polecam go innym.

lekarzTomasz Ziółkowski

13 opinii

Zamość

Solidny lekarz.leczy mnie od wielu lat.Polecam

Umów wizytę online.
Wyszukaj lekarza w Twojej okolicy