urolog medicover

Centrum Medicover Bora Komorowskiego
ulica Bora-Komorowskiego 25 B
Kraków

Średnia ocen: 5/5

bylem u pana Drabiny rok temu uporac sie ze stulejka, ktora wczesniej dwukrotnie byla "spartaczona" przez dwoch "specjalistow" z dolnego slaska.
Na szczescie Jacek Drabina okazal sie tym lekarzem, ktory pozwolil mi definitywnie pozbyc sie problemu stosujac obrzezanie calkowite (z ktorego jestem w 100 % zadowolony.).
Wszystko goilo sie bez jakichkolwiek powiklan a i samo ciecie i szwy zostalo zalozone w sposob profesjonalny przez goscia (p. Drabine), ktory pewnie moze robic takie zabiegi nawet i z zamknietymi oczami. Bylo to jasne i widoczne nawet dla takiego laika jak ja.
W czasie operacji w znieczuleniu miejscowym milo pogawedzilismy sobie z panem Jackiem - to nie tylko znakomity lekarz ale rowniez - generalnie "spoko koles".
i cena rowniez nie byla zbyt wygorowana, zupelnie znosna - z tego co pamietam zaplacilem chyba cos kolo 700-800 pln w 2014 roku.

Opinia dodana przez: Lukasz

dr n. med. Ryszard Zbroński

Urolog

Medicover
Gruszczyńskiego 2/4
Gliwice

Super lekarz ;) Byłem dzisiaj na komisji lekarskiej po wypadku motocyklowym. Pan doktor profesjonalnie podszedł do sprawy. Bardzo miła osoba. POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Polak Piotr