Filtruj terminy

lekarz Mirosław Dokurno

Urolog, Chirurg ogólny

ulica Matwiejewa
64-920 Piła

Swietny lekarz, godny polecenia.Malo takich pozostalo ktorzy maja czas dla pacjenta,wyjasnia szczegolowo naczym polega problem i skieruja na odpowiednie badania i w odpowiednie miejsce na dalsze leczenie.

dr n. med. Mariusz Strojny

Bogusławskiego 14
64-920 Piła

Wizyta u Pana doktora była konkretna i rzeczowa. Zostałem gruntownie przebadany i zdiagnozowany. Otrzymałem dokładny opis dolegliwości i poinformowany o dalszym sposobie leczenia. Na wszystkie moje wątpliwości i zapytania zostały udzielone konkretne odpowiedzi. Pomimo,że jestem w podeszłym wieku była to moja pierwsza wizyta u urologa. Nie mam żadnych porównań n.t wizyt u lekarzy tej specjalności. Jednak na podstawie tej mojej wizyty mogę Pana doktora z czystym sumieniem polecić.

dr n. med. Sławomir Brzóska

Urolog

Niepubliczny Zakład Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej "Alfa-Piła"
Norwida 5
64-920 Piła

Jeśli w domu kultury osobistej nie nauczyli, to na uczelni medycznej już nie nauczą. Pomimo płatnej wizyty traktuje pacjenta jak głąba, a nie wie, kogo ma naprzeciwko. Nie wiem czy lekarz dobry. Skoro płacę to wymagam odrobiny szacunku. To nie te czasy panie doktorku, że tak się ludzi traktuje.
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Tomasz Prałat

Urolog

al. Wojska Polskiego 20
64-920 Piła

Byłam z wizytą u doktora w dniu 10.06.2021r na NFZ. Zapytałam doktora o lek ,który otrzymałam w ostatnim czasie w SOR a wywołał on silny ból nerek. Odpowiedź doktora brzmiała "a co ja jestem uczestnikiem gry milionerzy, skąd mam wiedzieć". Następnie doktor wykonał mi USG pęcherza i zadał pytanie "a Pani ma pęcherz sztuczny czy swój?". Podczas wizyty doktor ostentacyjnie spoglądał na zegarek .Wizyta w niczym mi nie pomogła i ...
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Marek Froehlich

Al. Wojska Polskiego 49 B/p.152

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Sławomir Brzóska

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej "Alfa-Piła"
Norwida 5

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ