Urolog, Podkarpackie, Zaforemski Krosno

Nie znaleziono lekarzy dla frazy: urolog podkarpackie zaforemski krosno
Wyświetlamy wyniki dla: PODKARPACKIE Urolog

lekarzAndrzej Wrona

28 opinii

Szpital Powiatowy, Mielec 4 inne

rewelacyjny lekarz pełen profesjonalizm polecam wszystki borykajacym sie z problemami nerek u układów moczowych ja dziekuje za pomoc i udane operacje dziekuje

staszek

lekarzTomasz Wiatr

13 opinii

MEDSON, Mielec, ul. Wolności 27 C, Mielec 1 inna

Przed pierwszą wizytą u Pana Doktora byłem bardzo wystraszony ewentualną diagnozą i czekającym mnie zabiegiem. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie! Już od początku mojej ...

Pacjent

lekarzWojciech Gontaszewski

9 opinii

Gabinet Lekarski, Mielec 1 inna

Dr Gontaszewski jest godny polecenia. Miły; z poczuciem humoru a przede wszystkim kompetentny. Dokładnie tlumaczy problem jak i jego rozwiązanie.

lekarzPiotr Cwenar

10 opinii

szpital powiatowy, Mielec

Niezwykle uprzejmy, kompetentny, kulturalny z absolutnie wyjątkowym poczuciem humoru. Zawsze życzliwy, taktowny -bardzo dobry specjalista.

Pacjent

lekarzAndrzej Sebastjański

Chirurg ogólny, Urolog

ks. Staszica 3, Krosno

Bardzo miły i fachowy lekarz. Zna się na swojej robocie bardzo dobrze. Po wizycie prywatnej zaproponował zabieg na który czekałem tylko tydzień. W szpitalu ...

dr n. med.Piotr Satławski

Poniatowskiego 31, Stalowa Wola

Bardzo dobry specjalista. Jeden z najlepszych w okolicy. Urzejmy, oddany całkowicie pacjentowi, godny zaufania i polecenia.

Krzysztof

lekarzKrzysztof Kozioł

5 opinii

Dworcowa 4 lok. 39a, Mielec

Polecam tego lekarza wszystkim ze schorzeniami urologicznymi.

lekarzJacek Kielar

11 opinii

Kochanowskiego 25, Sanok

Pan Jacek jest Lekarzem godnym zaufania, zna swoją profesę i potrafi pomóc, polecam!!! Tomek:)

lekarzGrażyna Chmaj

Urolog dziecięcy

szpital i przychodnia specjalistyczna nr 2, Lwowska, Rzeszów

Wspaniała Pani doktor, uratowała jedyną nerkę mojej córce gdyż druga od urodzenia była nieczynna. Gdyby nie było jej w Rzeszowie jako jedynej w swojej ...

dr n. med.Michał Trąbka

5 opinii

Urolog

MiTraMed Specjalistyczna Urologiczna Praktyka Lekarska, Al. Jana Pawła II 13f , Stalowa Wola

bardzo miły, uprzejmy,z poczuciem humoru co jest dość istotne w czasie pobytu w szpitalu a nade wszystko specjalista w razie problemów polecam

Zobacz również
Co nowego u nas