urolog szczecin

lekarz Igor Frulenko

Gabinet urologiczny
Lubelska 29

Średnia ocen: 5/5

Jestem po operacji, niestety poza NFZ. Po chodzeniu po różnych szpitalach i zbywaniu mnie przez lekarzy zdecydowałem się na zabieg odpłatny. Muszę powiedzieć, że nie żałuje wydanych pieniędzy na własne zdrowie. Operacja przeprowadzona wzorowo, personel klinki miły, jednorazowe ubranie, znieczulenie nie bolesne. Czułem co robi doktor, ale nie bolało. Po godzinie byłem już po zabiegu, po tym wróciłem do domu. Wszystko ładnie się zagoiło, cały czas byłem w kontakcie z dr Frulenko. Dziękuję w swoim imieniu i imieniu żony. Paweł K.

dr Michał Soczawa

Klinika Urologii i Onkologii Urologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego
ul.Powstańców Wielkopolskich 72
Pomorzany, Szczecin

Średnia ocen: 5/5

Byłem dwa lata temu u Doktora
Soczawy w Świnoujściu i byłem bardzo
zadowolony z wizyty,badania bardzo
profesjonalne moja ocena ...

Byłem dwa lata temu u Doktora
Soczawy w Świnoujściu i byłem bardzo
zadowolony z wizyty,badania bardzo
profesjonalne moja ocena to "5"

dr n. med. Artur Lemiński

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Milczańska 7K
Pomorzany, Szczecin

Doskonały praktykujący fachowiec. Szybka i trafna diagnoza oraz dokładna operacja radykalnej nefrektomii lewostronnej oraz zastosowanie skutecznego leczenia pozwoliło powrócić mi do zdrowia. Wielkie dzięki Panie Doktorze.

Opinia dodana przez: ryszard

dr n. med. Bartłomiej Gliniewicz

Katedra i Klinika Urologii PAM

Szczecin

super lekarz,fachowiec.stawia prawidlową diagnozę,kierujr prawidłowo procesem leczenia.Poza tym potrafi wysłuchac pacjenta,poswieca mu wiele czasu

lekarz Norbert Taraszkiewicz

109 Szpital Wojskowy Szczecin
ul Piotra Skargi
Szczecin

znakomity specjalista, konkretny i kompetentny. Poświęca odpowiednią ilość czasu i zna sie na rzeczy, polecam

dr Artur Smogór

Gabinet Prywatny "Artimed"
Sciegiennego 27
Szczecin

Polecam szczerze tego lekarza. Jeśli masz problemy z napletkiem, nie wahaj się tylko idz do niego. Na pewno Ci pomoże.

dr n. med. Adam Gołąb

Klinika Urologii PAM
Powstańców Wielkopolskich 72
Szczecin

LEKARZ ,KTÓREGO POLECAM W 100% ,WŁAŚNIE JESTEM PO ZABIEGU ,KTÓRY DOKTOR SAM WYKONAŁ A PRZEZ 10 LAT WALCZYŁAM Z PĘCHERZEM JAKO JEDYNY SKIEROWAŁ MNIE DO SZPITALA WYKONAŁ CYTOSKOPIE I TERAZ PO ZABIEGU CZUJĘ SIĘ BARDZO KOMFORTOWO I WSZYSTKIE DOLEGLIWOŚCI USTĄPIŁY.DZIĘKUJĘ I
ŻAŁUJĘ ,ŻE WCZEŚNIEJ NIE TRAFIŁAM DO PANA DOKTORA JESZCZE RAZ BARDO DZIĘKUJĘ

Urolog   (+1 więcej)

Medi-Clinique
Mickiewicza 55
Szczecin

prawdziwy lekarz z powołania podchodzi do każdego przypadku indywidualnie a nie książkowo

dr Adam Wilkos

porta medyk sp.z o.o.
szczecin

Średnia ocen: 4/5

Szczerze polecam Pana doktora. Jest uprzejmy, bardzo szybko i sprawnie pomógł mi w mojej dolegliwości. Dziękuję za pomoc, fachowe wykonanie.

Opinia dodana przez: Patryk