Filtruj terminy

lekarz Grzegorz Jacak

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Tarnowie
pl. DWORCOWY 6
33-100 Tarnów

SPECJALISTA WYSOKIEJ KLASY UROLOG NIESAMOWITA WIEDZA ORAZ KOMPETENCJE PROFESJONALIZM W KAŻDYM CALU .WYKONAŁ U MNIE BARDZO PRECYZYJNIE A ZARAZEM DELIKATNIE ZABIEG PCNL W ODDZIALE TARNOWSKIEGO SZPITALA ŚW .ŁUKASZA. JEŚLI SZUKACIE NAPRAWDĘ DOBREGO UROLOGA TO DR GRZEGORZ JACAK BEZAPELACYJNIE POLECAM KRZYSZTOF ADASIEWICZ NOWY SĄCZ
Opinia dodana przez: KRZYSZTOF ADASIEWICZ

lekarz Tomasz Łogin

33-100 Tarnów

Witam Was Panowie. Piszę do Was, aby Was przekonać do tego, abyście nie bali się przebadać i nie mieli żadnych kompleksów żeby znaleźć się w gabinecie urologicznym. (Oczywiście u Pana Doktora Tomasza Łogina) świetny specjalista, ale o tym za chwile. Mam 26 lat jestem młodym mężczyzna tryskającym życiem i energią. Pisze do Was wszystkich młodych facetów ponieważ może po moim poście, opinii przekonacie się, aby jednak się przełamać i umówić ...

lekarz Piotr Pochwałowski

Gabinet urologiczny
Golghammera 10/22
33-100 Tarnów

SUPER DIAGNOSTA ,.KOMPETENTNY,efekt leczenia b.dobry,dziękuję P.DOKTORZE.Kompetencja,uprzejmość,delikatny sposób bycia to atuty dr.Piotra.Absolutnie polecam potrzebującym wizytę w gabinecie na ul.GOLDHAMMERA 10/22
Opinia dodana przez: ALEKSANDRA

lekarz Grzegorz Sulimka

ulica Krasińskiego 6A
33-100 Tarnów

Lekarz z ogromną wiedzą! Bardzo wszystkim polecam. A wszystkie negatywne opinie pod tym profilem pisała jedna i ta sama osoba - doktor worek czyli zwykły prostak, który nie może pogodzić się, że stracił posadę ordynatora. Niestety miałam do czynienia z doktorem Workiem i ta wizyta to tragedia. Natomiast za to, bardzo polecam Pana Grzegorza!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Marek Sandheim

Krakowska 15
32-800 Tarnów

Bardzo dobry lekarz. Fachowe podejście do pacjenta. Konkretne wskazówki i porady co do diagnostyki i dalszego leczenia. Doktor wykrył u mnie raka prostaty i błyskawicznie skierował mnie na operacje. Jestem już po radykalnej prostatektomii i czuje się dobrze. Operacja przebiegła bez komplikacji i już w czwartej dobie po usunięciu cewnika wróciła pełna kontrola trzymania moczu. Oby więcej takich fachowców. Dziękuje.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Marek Niekurzak

Chirurg ogólny, Urolog

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Lek Marek Niekurzak został mi polecony przez znajomego jako że jest dokładny i jest z jego leczenia i diagnozowania zadowolony. Byłem z bólami .Lekarz bardzo dokładnie mnie zbadał wcześniej dużo pytał .Wizyta trwała naprawdę długo na tyle że opisał dokładnie całe badania wytłumaczył co jest i dlaczego i polecił leki i zioła.Byłem zaskoczony mile jego działaniem. Znalazł przyczynę bólu .Wizyta w/g mnie warta była dużo więcej niż zapłata za USG.Tego ...
Opinia dodana przez: Daniel
Lekarz z lepszymi papierami jak inni urolodzy ,lecz jego wyglad i ubior na wizytach wiele mowil ze to on potrzebuje urologa pomiete spodnie i wytarte w kroku przy rozporku, Jak mi wsadzal cewnik przez cewke moczowa do pecherza przy zabiegu ,pomimo znieczulenia w kregoslup poczulem okrapny bol w zoladku, ZAznaczam jakbym nie byl znieczulony to urolog juz by zapamietal mnie to samej smierci !

lekarz Waldemar Jurczak

ulica Krasińskiego 6A