Filtruj terminy

Lekarze Urolog Toruń

lekarz Marian Nalaskowski

Kołłątaja 21/2
87-100 Toruń

Wspaniały lekarz. Szukałam dla syna lekarza w całej Polsce . Jeden telefon do doktora, od razu pokierował nas w konkretne miejsce i już mamy termin operacji. Co prawda nie u doktora, ale wszystko dzięki niemu. Życzę każdemu lekarzowi takiej empatii.
Opinia dodana przez: Eliza

Paweł Brygman

87-100 Toruń

Pan Brygman owszem jest specjalistą zna się na swojej pracy ale co do papierkowych spraw to zero zwodzi ,kłamie i nie dotrzymuje słowa, prosiłem o wypisanie mi druku OL-9 potrzebne do ZUS to powiedział że nie ma obowiązku wypisywania papierków i mnie zwodzi od miesiąca jest niewiarygodny lekarzem
Opinia dodana przez: Jacek
Bardzo znany lekarz ,pomógł mi i mojemu synowi . Lekarz godny polecenia iw dodatku bardzo wyrozumiały.

dr Tomasz Gadomski

ulica Podgórna 12
87-100 Toruń

Wspaniały lekarz i człowiek! Dzięki niemu pozbyłem się dużych kamieni z obu nerek metodą ESWL. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam cały Zespół z Dekerta w Toruniu!
Opinia dodana przez: Mirosław

dr n. med. Lesław Steinmetz

Chełmińska 15/2
87-100 Toruń

Jak najbardziej polecam. Człowiek miły i kompetentny. Odpowiedział na wszystkie moje pytania i zbadał mnie dokładnie. Zachowywał się tak, że nie czułem skrępowania intymnym tematem.

lekarz Stanisław Kęsy

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Bardzo dobry specjalista. Badanie poprzedzone szerokim i profesjonalnym wywiadem z pacjentem na temat dolegliwości i historii choroby. Brałem Symlosin przez 10 lat. Po badaniu wielkości prostaty zaproponował zaniechanie leku, który obciąża organizm niepotrzebnie. Mam pełne zaufanie do kompetencji tego specjalisty. Żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu na temat mojej choroby. Badanie urologiczne kompleksowe i chcąc mieć obraz choroby jest ingerencją, ale proszę mi powiedzieć, jak to zrobić bez badania ...
Przyznam szczerze, że polecam tego lekarza. Był uprzejmy i wizyta dzięki temu była komfortowa. Pomimo opóźnienia nie pospieszał, dopytywał o różne rzeczy.

lekarz Lech Nowak

87-100 Toruń

Pan doktor być może trafnie zdiagnozował chorobę, ale przepisał lek, na który, jak trzy razy powtarzałem, jestem uczulony. Na moje obawy odpowiedział, że od alergii nie umrę, choć w moim przypadku alergia objawiała się między innymi dyskomfortem przy oddawaniu moczu, a to był jeden z problemów, z którym do niego przyszedłem. Zasugerował również, że jeżeli lek mnie uczuli, to mam po prostu przestać brać i niech organizm sam walczy (po ...
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Urolog
                                       lek. med. Jakub Tworkiewicz