Filtruj terminy

lekarz Marcin Warzecha

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna LUX-MED
ul. Damrota 47 A
43-100 Tychy

Rzeczowy i konkretny lekarz, rozmawia o problemie otwarcie i szczerze i stara się zawsze problemowi zaradzić i ulżyć w cierpieniu jest serdeczny i miły z poczuciem humoru, godny pełnego zaufania szczerze polecam potrzebującym pomocy
Opinia dodana przez: Jarek

lek. med. Michał Pułtorak

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz. Jeden z tych wyjątkowych, który posiada wiedzę i umiejętności. W dzisiejszych czasach trudno o lepszego. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Jerzy Szczepanek

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Bardzo dobry urolog, leczę się od 15 lat, i zawsze wizyty b. przyjazne, rzeczowe i zleca odpowiednie konieczne badania. Jeden minus, że zawsze b. duże kolejki pacjentów w Poradni WSS w Sosnowcu do Pana doktora.
Opinia dodana przez: Adam

dr Paweł Leśniak

ORBIMED
43-100 Tychy

Pan doktor pomógł mojemu ojcu, który był nieskutecznie i nietrafnie od wielu miesięcy leczony na zapalenie pęcherza. Okazało się że to prostata. Obecnie jest kilka tygodni po operacji i wraca do zdrowia. Polecam doktora. Dziękujemy !!!
Opinia dodana przez: Anna
Wspaniały i wyrozumiały , profesjonalnie postawił diagnozę. Wypisał leki , które po kilku dniach zmniejszyły moje cierpienia - . Jestem zdrowa ; dziekuję

lekarz Krzysztof Sacha

ulica Armii Krajowej 3
43100 Tychy

Lekarz z dobrym podejściem. Zmagałem się ze zwężeniem cewki. Odpowiednio zdiagnozowany poddałem się zabiegowi wykonanemu przez DR. Sachę. Podczas leczenie w stałym kontakcie telefonicznym. Pan dr odbierał nawet telefony w święta i późnymi wieczorami (miałem problemy z oddawaniem moczu) Polecam!

lekarz Krzysztof Borkowski

Chirurg ogólny, Urolog

NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy

Doktor fajny ale miałem wizyte u niego tychach i przychodze i go nie ma nikt nic nie wie gdzie jest doktor jakis wogule inny był więc zrezygnowałem poszedłem sie leczyć do zabrza polecam
Opinia dodana przez: Damian

lek. med. Rafał Bogacki