urolog tychy

Sortuj

dr Paweł Leśniak

ORBIMED

Średnia ocen: 5/5

Doktor Leśniak to specjalista z powołania. Mało tego, jest profesjonalistą godnym polecenia. Potrafi udzielić wyczerpujących odpowiedzi na pytania zadane przez pacjenta w sposob dla niego zrozumialy i kompetentny. Wspaniałe podejście , wiedza i precyzja w leczeniu. Godny polecenia w każdej kwestii. Jako lekarz prowadzący daje poczucie fachowej opieki. Z całą pewnością polecam Pana doktora Leśniaka i Szpital na Strzeleckiej w Katowicach . Wdzięczna pacjentka.

lekarz Jerzy Szczepanek

Sikorskiego 101
Tychy

Wspaniały lekarz, bardzo mądry i kompetentny, cechuje go wysoka kultura osobista.

lekarz Marcin Szkodny

Szeligiewicza 20 lok. 11
Katowice

uprzejmy, kompetentny,odniosłem dobre wrażenie.Poświęcił wystarczającą ilość czasu na określenie moich obaw.uważam że jest ok.

Opinia dodana przez: arkadiusz

Urolog   (+1 więcej)

None
Al. Niepodległości 45
Tychy

Zdecydowanie odradzam. Nie będę zarzucać braku kompetencji (choć do końca nie zdążyłam się o nich dowiedzieć) ale uprzejmość i grzeczność to słowa, które są całkowicie obce temu lekarzowi. Arogancki i impertynencki, wydaje mu się, że jest BOGIEM! Nie słucha co mówi pacjent i odmawia mu prawa do niektórych świadczeń powodowany tylko i wyłącznie zawodową zazdrością!(nie potrafił tego nawet ukryć co było po prostu żałosne..)
Na szczęście w Tychach są inni urolodzy -mądrzy, spokojni, kompetentni, rozważni- i nie ma najmniejszego powodu aby korzystać z usług tak niezrównoważonego człowieczka.. Dziwię się, że życie jeszcze nie nauczyło PANA DOKTORA pokory bo nie ma on już 20 lat ale wierzę, że i na to przyjdzie jego czas...Póki co szczerze odradzam wizyty w jego gabinecie dopóki ten lekarz nie przypomni sobie co to kindersztuba (chyba, że nigdy jej nie pojął), szacunek dla pacjenta i jego służba dla zdrowia i życia pacjenta a nie siedzenie w gabinecie tylko po to aby pacjenci głaskali jego rozbuchane ego. Brak empatii i niespotykane wręcz pragnienie dominacji nad pacjentem to sztandarowe hasła tego lekarza. Omijajcie go szerokim łukiem!

Opinia dodana przez: joanna