Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Urolog Września

Polecam z czystym sumieniem, Pan Doktor to profesjonalista, ekspert i bardzo sympatyczny człowiek któremu nie są obojętne losy swoich pacjentów, Dziękuję za szybką i skuteczna pomoc
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Artur Kułakowski

Rzeczna 4
62-300 Września

Z czystym sumieniem Nie polecam!Tata trafił do lekarza z podejrzeniem raka pęcherza moczowego.Mimo wykonanego usg lekarz nie widział 4cm guza.Usg niestety nie było wykonane na pełnym pęcherzu .Wykluczył zaawansowany już nowotwór pęcherza moczowego z przerzutami i skasował 180zł

dr Jacek Domagała

Przychodnia Specjalistyczna
Wiewiórowskiego 6
62-300 Września

W dniu 18 sierpnia 2021r. zostałem przyjęty przez Pana dr. Jacka Domagałę, w nadzwyczajnych (ogromny ból) okolicznościach. Uprzejmość w wysłuchaniu pacjenta, szybka diagnoza stanu zdrowia, promieniujący Spokój i nienaganna Kultura Lekarza pozwoliły mi oddalić strach, lęk przed zabiegiem, wytworzyły nastrój pełnego zaufania do czynności medycznych Pana Doktora. Taki klimat tworzą tylko Wybitni Ludzie i Lekarze. pacjent Rafał Szymański, Poznań
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Piotr Nowakowski

Chirurg ogólny, Urolog

Słowackiego 2 (Varius Medica)
Września

NIGDY WIĘCEJ!!! ZWYKŁY OSZUST!!! Na wstępie chciałbym dodać,ze zanim udałem się do tego "oszusta",bo lekarzem nazwać go nie można miałem mieszane uczucia po przeczytaniu niektórych z opinii. Teraz po przeczytaniu wszystkich opinii żałuje ,ze poświęciłem owemu oszustowi zmarnowany czas i pieniądze i przestrzegam wszystkich,którzy sie wahają czy iśc czy nie iśc.Zdecydowałem sie jedynie na ten ruch tylko i wyłącznie dlatego,ze polecił mi go mój lekarz rodzinny,który zasugerował mi,ze ten "oszust" ...
Opinia dodana przez: DRAMAT

lekarz Ryszard Szpera