Lekarze Końskie

Pragnę podziękować za fachową pomoc medyczną, która wyraźnie włynęła na stan mojego zdrowia Lekarz z dużą wiedzą i kulturą.

lekarz Jacek Kapłański

Poradnia Ortopedyczna Szpitala Specjalistycznego
Gimnazjalna 41 b
26-200 Końskie

Lekarz godny polecenia jak mało który, miły sympatyczny i zna siłę na rzeczy. Widać że gość jest lekarzem z powołania a nie jak 95% innych.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Łukasz Szymański

ZOZ KOŃSKIE SPECJALISTYCZNY SZPITAL ŚW. ŁUKASZA
ulica Gimnazjalna 41B
26-200 Końskie

Bardzo polecam Pana dr. Szymańskiego. Byłem na wizycie w ramach NFZ, potem operacja w Końskich. Pan dr od początku zainteresowany, miły, konkretny i uprzejmy, doskonały fachowiec. I to wszystko w ramach NFZ. Są jeszcze lekarze z powołania, i dr. Szymański jest tego przykładem.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. med. Krzysztof Kalużny

Neurolog

26-200 Końskie

Bardzo polecam, Lekarz przez duże L , wszystkie gwiazdki za kompetencje, wyjątkowe podejście do pacjenta i uprzejmość.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Mariusz Sarba

26-200 Końskie

Pan Doktor zszywał ranę mojej córce. Moim zdaniem wyróżnia go bardzo życzliwe, ciepłe podejście do małego pacjenta i rodzica - dość rzadko spotykane w państwowej służbie zdrowia. Był to mój drugi kontakt z tym chirurgiem. Kilka lat temu w ramach koneckiego SOR zajmował się moim tatą w bardzo zaawansowanym wieku, po wypadku. Nie bagatelizował opinii rodziny, uważnie i cierpliwie słuchał pacjenta. Przeprowadził wnikliwą diagnostykę i dzięki temu, jak również dobrej ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Zbigniew Sosnowski

Kwiatowa 1
26-200 Końskie

Konkretne i dobre decyzje. Wszystko wytłumaczy i ma dobre podejscie do pacjenta. Przeszlam tylu lekarzy różnych w tym chirurgów ale pierwszy raz spotkalam takiego jak to sie mowi "z powołania ".

lekarz Jacek Salwowski

Chirurg naczyniowy

Szpital im. św Łukasz
Gimnazjalna 41
Końskie

jest naprawde świetnym lekarzem mnie pomogł bardzo.operował mi dwie nogi i jestem bardzo wdzieczny za jego fachowosc i wiedzę.

lekarz Małgorzata Dąbrowska-Milczarek

Internista, Endokrynolog

Gabinet prywatny
16 stycznia 1 E
Końskie

Wspaniały lekarz! Pani doktor rozpoznała u mojej Mamy bardzo rzadką i trudną do wykrycia chorobę metaboliczną- tzw.chorobę Cushinga. Wcześniej Mama przez wiele lat była odsyłana od lekarza do lekarza i nikt nie umiał jej pomóc. Każdy tylko mówił, ze ma schudnąć, ale nikt nie zastanowił się dlaczego tak bardzo tyje, jedząc bardzo niewiele. Gdyby nie Pani doktor, Mamy już by z nami nie było. Swoją trafną diagnozą uratowała jej życie. ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Kozielska

26-200 Końskie

Rewelacja, pełen profesjonalizm, pani doktor leczy tak, żeby wyleczyć. Pani doktor poświęciła na wywiad ok 40 minut, pytała o fakty o które żaden lekarz wcześniej nie zapytał, słuchała z uwagą, wyczerpująco tłumaczyła możliwe choroby i metody leczenia.W bardzo jasny i przejrzysty sposób rozpisała dobowy harmonogram zażywania leków(w moim przypadku 8 pozycji) co jest szczególnie ważne dla ludzi starszych i pisała drukowanymi literami, żeby nie mieć wątpliwości co to za lek. ...
Opinia dodana przez: Makslojer

lekarz Sylwia Wiaderna-Wilk

ul. Południowa 93
26-200 Końskie

Bardzo uprzejma i miła osoba kompetentna podchodzi bardzo poważnie do problemu tłumaczenie choroby na wysokim poziomie naprawdę polecam byłem na kilku wizytach u pani doktor jestem zadowolony jej podejściem do pacjenta oby takich lekarzy jak najwięcej!!!!

lekarz Paweł Paluch

26-200 Końskie

Składam serdeczne podziękowania dr Pawłowi Paluchowi za nieocenioną pomoc, opiekę i życzliwość podczas pobytu w szpitalu (styczeń 2023 r.). Klasa, profesjonalizm, empatia!
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

lek. dent. Ewelina Barańska

ul. Łazienna
26-200 Końskie

Pani doktor naprawdę godna polecenia. Kto lubi dentystę chyba nikt a ta pani ma podejście do pacjenta. Super babka.
Opinia dodana przez: Lusi

lekarz Beata Czernikiewicz-Król

Krakowska 15
26-200 Końskie

Bardzo dobra i rzetelnie wykonująca swoje obowiązki lekarka. Godna polecenia. Uprzejma i konkretną w wywiadzie z pacjentem. Czy mogę prosić nr kontaktowy. Byłam u Pani na wizycie w listopadzie 2014 roku. Chce umówić kolejna wizytę. Pozdrawiam serdecznie Krystyna Jozefiak
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Anna Kloc-Młodzińska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Kołłątaja 3/1
26-200 Końskie

Jestem bardzo zadowolona z rzetelnej konsultacji u pani Młodzińskiej. Poleciła mi ją znajoma i uważam, że warto było jechać kawał drogi, aby obejrzała moje dziecko. Syn ma podejrzenie autyzmu. Dzięki szerokiej wiedzy pani Anny zostałam uświadomiona z czego mogą wynikać jego "trudne zachowania". Oczywiście nadal jesteśmy w trakcie niekończących się diagnoz, ale miałam przyjemność zobaczyć lekarza z pasją, lubiącego pracę z dziećmi. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, pani doktor ...

lekarz Iga Detka-Kowalska

Internista, Gastrolog

ul. Spółdzielcza 8B
26-200 Końskie

Nie znam drugiego TAKIEGO Lekarza . Gdyby każdy człowiek miał w sobie tyle dobra, zaangażowania i empatii - świat byłby lepszy.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jacek Adamczyk

Chirurg ogólny, Urolog

ZOZ KOŃSKIE SPECJALISTYCZNY SZPITAL ŚW. ŁUKASZA
ulica Gimnazjalna 41B
26-200 Końskie

Lekarz rewelacyjny. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczone. Wizyta szybka i przyjemna, a jednocześnie dokładna. Polecam!

lek. med. Renata Pejas-Dulewicz

Internista, Pulmonolog

Ind. Praktyka Lekarska oraz Por. Gruźlicy i Ch. Płuc, O. Chorób Wewnętrznych ZOZ Końskie
ul. 16-go Stycznia 1E oraz Gimnazjalna 41B
26-200 Końskie

Dr Renata Pejas-Dulewicz to lekarz z powołania. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedzą. W sposób bardzo przystępny wyjaśnia przyczyny choroby oraz sposoby jej leczenia. To lekarz pełen empatii. Do pacjenta ma stosunek bardzo serdeczny.

lekarz Aneta Gigielewicz

26-200 Końskie

Byłem niedawno na wizycie u Pani Doktor. Pełen profesjonalizm, od razu wszystkie badania i trafna diagnoza, wzór lekarza. Więcej takich lekarzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Jakub Lasota

26-200 Końskie

Konkertne decyzje.kompetenty.wszystko wytlumaczy.ma dobre podejscie do pacjenta nawet mnie operował zrobil co należało a nawet wiecej i uważam ze wart polecenia.szczególnie że mam porównanie bo wiele przeszlam i wielu lekarzy w tym chirurgów.

lekarz Marcin Madej

Chirurg onkolog

Końskie

W styczniu 2023 roku dr Madej wykonał operację całkowitego usunięcia tarczycy. Zabieg przeprowadzony został perfekcyjnie, bez powikłań. Okoliczne narządy, w tym struny głosowe, które stanowią narzędzie mojej pracy nie uległy uszkodzeniu. Minęły dwa miesiące od zabiegu, a ja czuję się bardzo dobrze. Blizna jest subtelna, a moja satysfakcja i wdzięczność ogromna.
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka