Lekarze Skała

lekarz Paweł Rudek

Internista, Lekarz rodzinny

Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
32-043 Skała

Najlepszy lekarz rodzinny:)Polecam wizyty właśnie u Niego

lekarz Małgorzata Smyczyńska

Neurolog

32-043 Skała

Pani Doktor jest osobą niezwykle kompetentną, poza tym jest realnie zainteresowana pacjentem, co dziś wcale nie jest takie oczywiste, potrafi słuchać, poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu i potwierdzam wypisanie skierowania na badania nie jest problemem u Pani Doktor. Po pierwszej wizycie już mogę powiedzieć, że to dobry specjalista! Polecam!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Jadwiga Bosak

Pulmonolog, Internista

32-043 Skała

Najwspanialszy lekarz jakiego znam. Prawdziwy lekarz . mało kto ma takie podejście do pacjenta , do jego rodziny jak dr. Bosak

lek. med. Marcin Janeczek

Medyczne Centrum Diabetologiczno-Endokrynologiczno-Metaboliczne "DIAB-ENDO-MET" Skała
32-043 Skała

Lekarz sympatyczny, uprzejmy, kompetentny, wspaniały chirurg. Jestem bardzo zadowolona z operacji stawu biodrowego. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Mariusz Szczęsny

Internista, Psychiatra

32-043 Skała

Od kilku lat jestem pacjentką Pana Doktora, zawsze pomocny, wysłuchał ze zrozumieniem moich problemów, wytłumaczył działanie leków. Jestem zadowolona z leczenia i podejścia do pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Alicja

lek. dent. Mateusz Fijał

Krakowska 53
32-043 Skała

Pan Mateusz Fijał to młody ale bardzo kompetentny lekarz stomatolog.Jestem pod wrażeniem umiejętności zawodowych , delikatności oraz kultury Pana doktora.Czułam się bezpiecznie w gabinecie gdzie zachowane są wszelkie reżimy antpandemiczne i dba się o zdrowie pacjenta.Serdecznie polecam usługi pana doktora oraz jego miłej asystentki.
Opinia dodana przez: Zdzisława

lek. med. Paweł Malik

Neurolog

32-043 Skała

Polecam, świetny specjalista,ciepły, radosny, człowiek. Cierpliwie i dokładnie bada i wyjaśnia stan zdrowotny pacjenta.
Opinia dodana przez: Teresa

lek. dent. Jakub Białas

Krakowska 53
32-043 Skała

Super fachowiec.Protezka wykonana bez poprawek,pasuje idealnie juz prawie 5lat.Szkoda ze juz Go nie ma na Gertrudy.

lekarz Andrzej Wojtas

32-043 Skała

Chirurg z prawdziwego zdarzenia! Wiele razy leczyłem się o Pana Doktora. Na szczęście nic poważnego - głównie wycinanie zmian skórnych. Staram się umawiać tylko do tego lekarza, ze względu na zaufanie do jego kompetencji oraz tzw. "ludzkie podejście"!
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Maria Rembiasz

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Skała

Leczymy sie u pani doktor w poradni na Strzeleckiej od 3 lat. Po tych 3 latach my znamy juz Pania Doktor bardzo dobrze, natomiast ona naszego synka nie zna wogole. Trudno sie dziwic przy takiej ilosci pacjenow, jak przychodzi sie do kontroli Pani doktor nie wie wogole na co dziecko jest uczulone, jakie leki mu dawala i jaka byla diagnoza. Zanim wejdzie sie do Pani doktor, to asystentka (lekarz na ...
Opinia dodana przez: Pacjent_dziecko

lekarz Marek Michalski

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

32-043 Skała

Najlepszy lekarz ginekolog jakiego znam, super podejście do pacjentki i pełne zaangażowanie w przypadku gdy kobieta jest w ciąży. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Jolanta Marciniak-Grela

32-043 Skała

Byłem u Pani Doktor na wizycie w ubiegłym roku, w okolicach wakacji. Powodem wizyty był stan związany z zapaleniem ucha. Podczas opowiadania o dolegliwościach byłem skracany i wielokrotnie mi przerywano. W kolejnych miesiącach co chwilę byłem chory i dolegały mi problemy powiązane właśnie z tematami laryngologicznymi. 2 tygodnie temu dowiedziałem się, że mam torbiel w zatoce szczękowej i to ona najprawdopodobniej jest powodem tych wszystkich dolegliwości. Gdybym został wysłuchany wcześniej ...
Opinia dodana przez: AK

lekarz Szymon Zięba

32-043 Skała

Corka wyszła po wizycie zażenowana. Arogancja, kpiny (po co tu pani przyszla, trzeba bylo iść do Żeromskiego jak tam bylo sie na sorze, do lekarza przychodzi sie po kilku incydentach w roku, a nie jednym... itd). Zero zainteresowania pacjentem, caly czas rozmowa z pielęgniarką. Aby odwalić wizytę (w przychodni urologicznej w szpitalu Rydygiera).

lekarz Barbara Michcik

Internista, Alergolog

32-043 Skała

Najgorszy lekarz. Zamiast pomoc dziecku choremu na ospę z 40 stopniowa gorączką to drze się że zadzwoni do sanepidu na szkole do której córka chodziła, każe się odsunac od niej,mówiła że lekarze poumierają jak będą do niej ludzie chorzy przychodzić. Szkoda ze mnie tak nie było tylko żona bo bym powiedział co myślę.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Małgorzata Gwiazda

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

Cianowice 120
32-043 Skała

Pani doktor przynosi wstyd szpitalowi, nie potrafi odróżnić grypy od przeziębienia, a starszych ludzi traktuje z pogardą. Mam nadzieję, że nigdy nie będziecie musieli się zetknąć z tą niedouczoną lekarką robiącą karierę a nie potrafiącą leczyć.

lekarz Joanna Pac

Dermatolog

32-043 Skała

Lepiej nie korzystać z pomocy takiego lekarza.Po zaordynowanym leku wyłam z bólu.Tak mi pani pomogła za 150.00zł.Na wizytę przeznaczyła 2 minuty.

lekarz Leszek Grabowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przegini Filia w Skale
ulica Rynek 8
32-043 Skała

Zamiast wysłuchać i dobrać diagnozę indywidualnie i skrupulatnie wiele rzeczy założył i zbagatelizował. Sam sobie wielokrotnie zaprzeczał. Lekarz zachowywał się nieprofesjonalnie. Pozwalał sobie na protekcjonalne drwiny i docinki. Dawkowanie na recepcie zostało napisane niejasno. Pomimo tego, że wizyta kosztowała bardzo dużo, bo aż 300zł lekarz w ogóle nie był skuteczny.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Tomasz Kupiec