Czy chodziło Ci o lekarzy:

usg

Sortuj

dr Janina Szymańska

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Bardzo dobre podejście do pacjenta, dzięki czemu nawet przez chwilę nie czuje się skrępowania. Pani Doktor miła, kompetentna i rzeczowa. Zdecydowanie polecam.

lek. med. Jacek Lipiński

Ortopeda   (+2 więcej)

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Bardzo miły człowiek, wspaniałe podejście do dzieci, świetny specjalista,byłam u niego na wizycie z synkiem, polecam wszystkim :)

lekarz Andrzej Pajdowski

USG   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Drogie Pacjentki. Jeżeli szukacie lekarza od którego oczekujecie rzetelnej i profesjonalnej opieki to polecam doktora Andrzeja Pajdowskiego.
Mam 44 lata, ...

Mam 44 lata, poskarżyłam się doktorowi na uderzenia gorąca, które mi dokuczają. Wydawało się, że objawy wskazują menopauzę, jednak Doktor Pajdowski podszedł do problemu jak prawdziwy pofesjonalista, z ogromną wiedzą, wysoką kulturą i niezwykłą troskliwością.
Pan doktor przebadał mnie, wykonał badanie usg tarczycy i wykrył nieprawidłowość. Zmiana maiała zaledwie 3 mm i jest to zmiana złośliwa.
Natychmiast wykonał bezbolesną biopsię ( w tak maleńkiej zmianie- podziw u wielu specjalistów z tej dziedziny)i skierował do patomorfologa w innym miescie.
Osobiście zawiozłam pobraną próbkę do kliniki i już po 15 min miałam rozpoznanie- nowotwór złośliwy brodawkowy. Zadzwoniłam do Pana Pajdowskiego przekazując telefonicznie informację o wyniku-a on od razu umówił mnie do onkologa w Poznaniu na Garbarach. Pojechałam natychmiast, bez kłopotu dostałam się do onkologa, który wyznaczył termin usunięcia zmiany.
Gdyby nie profesjonalizm, jego wiedza wykraczająca daleko po za jego specjalizację i ogromne chęci w niesieniu pomocy przez doktora Pajdowskiego, to bym nawet nie wiedziała,że moj organizm zmaga się z nowotworem. Szczerze Polecam Doktora Andrzeja Pajdowskiego z wyrazami szacunku i ogromną wdzięcznością z uratowanie życia Agnieszka Sowińska

Opinia dodana przez: Agnieszka
Najbliższy termin: dzisiaj o 13:10

lek. med. Magdalena Grochecka

USG   (+2 więcej)

Oddział Położniczy - Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. Świętej Rodziny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Średnia ocen: 5/5

Lekarz z powołania, precyzyjny, konkretny, stawiająca trafne decyzje, przemiła, i bardzo uprzejma, poświęca dużo czasu i bardzo dobrze tłumaczy co z czym:) Polecam naprawdę warto, w moim przypadku po 7 latach trafiona diagnoza!!!Jako jedyna wysłuchała jakie mam objawy, zrobiła jedno badanie i proszę!!
Super!!

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna Sono-Expert
ul. Obrońców Poczty Polskiej 4/2
Pruszcz Gdański

Z całą pewnością najlepszy specjalista od usg, u mnie tylko
spojrzał i napisał to samo co w rezonansie, a badania ...

Z całą pewnością najlepszy specjalista od usg, u mnie tylko
spojrzał i napisał to samo co w rezonansie, a badania rezonansu mu nie
widział.Niesamowita osobowość, niesamowita wiedza, oczywiście polecam.

Opinia dodana przez: Michał
Najbliższy termin: jutro o 16:00

dr n. med. Ryszard Majka

Radiolog   (+1 więcej)

Centrum Medyczne Vimedica
ul. Milionowa 86
Łódź

Średnia ocen: 1/5

Lekarz nic nie mówił przed, w trakcie i po badaniu usg. Ograniczył się tylko do instrukcji jak ułożyć dziecko i to w formie równoważnika zdania. Lekarz też człowiek i nie oczekuję, że będzie tryskał energią, ale wypadałoby chociaż powiedzieć co widzi w trakcie badania czy wszystko w normie czy też nie.

Opinia dodana przez: Mira