Czy chodziło Ci o lekarzy:

None
Grabskiego Władysława 15/1
Katowice

Średnia ocen: 5/5

Specjalista godny polecenia. Trafiłam do dr Lubelskiego przypadkowo, z bólem, dolegliwością leczoną wcześniej w znanej klinice - gdzie zdiagnozowano - do operacji. Po zastosowaniu leczenia przez Pana
Doktora, mogę swobodnie pracować i zapomniałam, że bolała mnie ręka. Za profesjonalizm i zaangażowanie
dr. Lubelskiemu bardzo dziękuję i szkoda że nie wszyscy lekarze tak podchodzą do pacjenta. Lidia

usg

Sortuj

dr Janina Szymańska

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Bardzo dobre podejście do pacjenta, dzięki czemu nawet przez chwilę nie czuje się skrępowania. Pani Doktor miła, kompetentna i rzeczowa. Zdecydowanie polecam.

lek. med. Jacek Lipiński

Ortopeda   (+2 więcej)

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Bardzo miły człowiek, wspaniałe podejście do dzieci, świetny specjalista,byłam u niego na wizycie z synkiem, polecam wszystkim :)

lekarz Andrzej Pajdowski

USG   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Drogie Pacjentki. Jeżeli szukacie lekarza od którego oczekujecie rzetelnej i profesjonalnej opieki to polecam doktora Andrzeja Pajdowskiego.
Mam 44 lata, ...

Mam 44 lata, poskarżyłam się doktorowi na uderzenia gorąca, które mi dokuczają. Wydawało się, że objawy wskazują menopauzę, jednak Doktor Pajdowski podszedł do problemu jak prawdziwy pofesjonalista, z ogromną wiedzą, wysoką kulturą i niezwykłą troskliwością.
Pan doktor przebadał mnie, wykonał badanie usg tarczycy i wykrył nieprawidłowość. Zmiana maiała zaledwie 3 mm i jest to zmiana złośliwa.
Natychmiast wykonał bezbolesną biopsię ( w tak maleńkiej zmianie- podziw u wielu specjalistów z tej dziedziny)i skierował do patomorfologa w innym miescie.
Osobiście zawiozłam pobraną próbkę do kliniki i już po 15 min miałam rozpoznanie- nowotwór złośliwy brodawkowy. Zadzwoniłam do Pana Pajdowskiego przekazując telefonicznie informację o wyniku-a on od razu umówił mnie do onkologa w Poznaniu na Garbarach. Pojechałam natychmiast, bez kłopotu dostałam się do onkologa, który wyznaczył termin usunięcia zmiany.
Gdyby nie profesjonalizm, jego wiedza wykraczająca daleko po za jego specjalizację i ogromne chęci w niesieniu pomocy przez doktora Pajdowskiego, to bym nawet nie wiedziała,że moj organizm zmaga się z nowotworem. Szczerze Polecam Doktora Andrzeja Pajdowskiego z wyrazami szacunku i ogromną wdzięcznością z uratowanie życia Agnieszka Sowińska

Opinia dodana przez: Agnieszka

Zdecydowanie polecam - pełen profesjonalizm

Zdecydowanie polecam - pełen profesjonalizm

Najbliższy termin: 3 Paź o 14:15

dr n. med. Anna Cyganek

Ginekolog położnik   (+2 więcej)

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)

Pani Doktor jest bardzo miła i konkretna. Polecam

Pani Doktor jest bardzo miła i konkretna. Polecam

Najbliższy termin: 3 Paź o 16:00

dr n. med. Michał Lipiński

USG   (+2 więcej)

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)

Średnia ocen: 5/5

Polecam! Zaangażowany, skupiony, cierpliwy, wnikliwy, przeprowadza wszechstronną analizę problemu. Bez klapek na oczach, za pan brat z rozwojem medycyny. Pomocny, łagodny i z poczuciem humoru. Lubi ludzi, widać że chce im pomóc i daje odczuć że potrafi. Lekarz z powołaniem, według szkolnej skali lekarz na szóstkę.

Opinia dodana przez: Kasia