Lekarze Kartuzy

lekarz Luiza Prokopczuk

83-300 Kartuzy

Bardzo miła i profesjonalna, empatyczna, poświęca czas pacjentowi, polecam i pozdrawiam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Dariusz Mieczkowski

Internista, Rehabilitant

ul. dr. Aleksandra Majkowskiego 1
83-300 Kartuzy

Wnikliwy, kompetentny, dobry lekarz. Fachowo i uprzejmie udzielił porady telefonicznej. Dziękuję! Do takiego lekarza warto pójść.

lekarz Gracjan Nosewicz

Lekarz rodzinny

83-300 Kartuzy

Trafiłam do Doktora Nosewicza przypadkiem w poradni przyszpitalnej. Nie zbagatelizował dolegliwości, potraktował poważnie, przepisał trafne leczenie. Polecam.

lekarz Krystyna Mach

Pulmonolog, Pediatra

NZOZ NR 1
Łąkowa 7
83-300 Kartuzy

Pełen profesjonalizm, bardzo sympatyczna, skromna Pani doktor, świetne podejście do maluchów, zero pośpiechu, na wszystko ma czas, sama robi testy skórne. Polecam!

lek. dent. Karolina Myszk

Dentium
Jeziorna 6D/1
83-300 Kartuzy

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pani doktor Karoliny Myszk. Zaskoczyło mnie przede wszystkim zupełnie bezbolesne leczenie,świetna obsługa i miła atmosfera w Klinice Dentium.Można powiedzieć iż zapomniałem , że jestem u dentysty. Widać, że placówka jest nowoczesna, a lekarze proponują najwyższej jakości leczenie, Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Karol Kobiela

lekarz Jędrzej Nowaczyk

Psychiatra

Dworcowa 2/g.108
83-300 Kartuzy

Bardzo uprzejmy lekarz,potrafiący prawidłowo zdiagnozować przyczynę choroby i odpowiednio dobrać leki.Dziękuje panie doktorze za pomoc i polecam wszystkim. Bogdan z Gdańska
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Maciej Bobowicz

83-300 Kartuzy

Dr. Bobowicz jest bardzo sympatycznym życzliwym i wesołym lekarzem.Tak przed jak i po operacji z cierpliwością i uśmiechem odpowiadał na dręczące pytania. Pacjent czuje zainteresowanie i opiekę ze strony dr.Bobowicza .Wspaniały człowiek i lekarz.
Opinia dodana przez: Bogusia

lekarz Grzegorz Szreder

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "KASZUBY"
ulica Dworcowa 2
83-300 Kartuzy

wybitnie uzdolniony manualnie . Operował męża i syna. bardzo miły i komunikatywny. serdecznie polecam

lekarz Tomasz Marjański

83-300 Kartuzy

Trafiłem do tego lekarza przypadkiem,zniechęcony do życia przez duszności które nie pozwalały mi normalnie funkcjonować.Byłem wielokrotnie diagnozowany a nic lepiej.15 minut które zmieniło to to była wizyta w gabinecie doktora.Szybka operacja i teraz wiem że ponownie normalnie funkcjonuje-dziękuje Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Tomasz Rogacki

83-300 Kartuzy

Panie doktorze, dziękuję za pomoc i trafne rady związane ze stanem mojego zdrowia. Życzę sił, zdrowia i odwagi w realizowaniu swojego powołania.
Opinia dodana przez: Doris

lekarz Ewa Olejarczyk

Lekarz medycyny ratunkowej

Oddział Ratunkowy
Kartuzy

Mimo młodego wieku to bardzo kompetentna Pani Doktor,a przy tym bardzo miła, obdarzona niepospolitą i olśniewającą urodą.

lek. dent. Monika Zamojska

Przychodnia Stomatologiczna
11 Listopada 6
83-300 Kartuzy

Wizyta u pani doktor Zamojskiej to prawie przyjemność. Uprzejma, miła a przy tym bardzo kompetentna. Na pewno będę wracać choć wolałabym niezbyt często. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jacek Wesołowski

Dworcowa 2/g.108
83-300 Kartuzy

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz nie szczędzący czasu dla pacjenta. Potrafi dużo wyjaśnić i podjąć właściwą decyzję w sprawie leczenia.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Izabela Grabowska-Mrozowicz

83-300 Kartuzy

Pani doktor z powołania . Przychodzisz i czujesz że chce Tobie pomóc bo jest dobrym człowiekiem i to jej pasja .A nie robi to dla kasy
Opinia dodana przez: Cezary

Piotr Jarecki

Chirurg ogólny, Urolog

Gdańska 10
Kartuzy

jestem bardzo nieufny w stosunku do lekarzy,jednak po 1ej wizycie bardzo przypadl mi do gustu.wszystko jeszcze przedemna ,lecz pierwsze spotkanie z dr.Jareckim pozwolilo mi utwierdzic sie w przekonaniu,ze chyba bedzie to ten lekarz,ktorego od dawna szukalem.w pelni popieram wszystkie pozytywne opinie ,zas gdyby ktos ocenil w sposob negatywny tego lekarza to nigdy nie dal bym temu wiary .zaznaczam ,ze jest to moja opinia po 1 ej wizycie i nie wierze,ze ...

dr Jerzy Kolka

Kardiolog

83-300 Kartuzy

Zdecydowanie polecam,najleprzym dowodem na to,ze leczenie przez dr.Kurka jest skuteczne jest moje samopoczucie.Nic dodac nic ujac.

lekarz Janusz Nawrocki

Laryngolog

Wzgórze Wolności 12
83-300 Kartuzy

lekarz z prawdziwego zdarzenia PROFESJONALISTA godny polecenia

lekarz Marcin Iwankiewicz

PCZ NZOZ KARTUZY
83-300 Kartuzy

Polecam tego lekarza z czystym sumieniem.

lekarz Wiktor Panfiłowicz

83-300 Kartuzy

Polecam Pana doktora . Kompetentny , komunikatywy , szczegółowo wyjaśnia przypadek pacjenta i odpowiada na zadane pytania.
Opinia dodana przez: M

lek. dent. Barbara Bałenkowska

ul. Tadeusza Kościuszki 12
83-300 Kartuzy

Najlepszy specjalista, na jakiego trafiłam, delikatność, profesjonalizm, dokładność i do tego bardzo miłe podejście do pacjenta, gabinet i lekarz do którego chce się wracać!
Opinia dodana przez: Katarzyna