Lekarze Konin

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
{'id': 4239, 'name': u'Konin'} Ortopeda
                                       lek. med. Marcin Bińkowski

lek. med. Marcin Bińkowski

ALFAMED Bińkowski, Schmidt s.c.
ul.Piłsudskiego 22A
Konin

Wczoraj miałem okazje poznac Pana Doktora na SOR Koninie... przemily kompetetny jak na warunki Sor i to w Koninie jakby nie z tej ziemi do tego Pan pielegniarz podbnie szybko sprawnie i Bogu dzikei tylko skrecony staw skokowy...a nie zlamanie ...Ufam ze szybko minie szczescie w nieszczesciu ze trafiłem na niego Dzięki za pomoc
Opinia dodana przez: Tomasz
{'id': 11628, 'name': u'Konin'} Psycholog
                                       mgr Maria Imbierowicz

mgr Maria Imbierowicz

Psycholog

Prywatna
Branno, ul. Bukowa 21
62-586 Konin

Pani Maria oprócz tego że ma kompetencje, potrafi przekazać jak postępować, jakie są mechanizmy naszych zachowań itd, - to jeszcze jest w niej taka siła wewnętrzna która udziela się pacjentowi. Poszłam na wizytę całkiem rozsypana, a Pani Maria skutecznie pomogła mi się podnieść, spojrzeć z boku na moje problemy, zwrócić uwagę na to, czego ja nie zauważałam. Bardzo empatyczna i ciepła osoba, ale też bardzo silna i konkretna, nie rozczulająca ...
Opinia dodana przez: F.
{'id': 11628, 'name': u'Konin'} Neonatolog
                                       lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

Neonatolog, Neurolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Kolska 11
Konin

Z całego serca mogę polecić panią doktor. Po prostu właściwą osobą na właściwym miejscu. Więcej takich lekarzy ☺️
Opinia dodana przez: Joanna

mgr Iwona Michalak-Jędrzejczak

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Gabinet
ul. Kościuszki 13a/19
62-500 Konin

Wspaniała osoba .... w trudnym momencie mojego życia pojawiła się na mojej drodze za co jestem wdzięczna. Terapię z tak cudowną osobą jak Pani Iwonka wspominam z uśmiechem i ciepełkiem, zawsze. We mnie zmiany rezonują każdego dnia, a minęło już kilka lat od terapii. Dzięki profesjonalnemu podejściu i poprowadzeniu mnie, zaczęłam dużo wyraźniej rozumieć samą siebie, swoje potrzeby i otaczający mnie świat. Polecam ❤️
Opinia dodana przez: Ula
Świetny lekarz pod każdym względem,bez zastrzeżeń.Pozostało tylko polecać innym i podziękować za fachowość oraz podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: edward

lek. med. Piotr Pankrac

Ortopeda, Traumatolog

Gabinet Lekarski Piotr Pankrac Poradnia Ortopedyczna
Stanisława Staszica 1
Konin

Najlepszy ortopeda jakiego znam, pełen profesjonalizm. Fachowe doradztwo, pomoc. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Łukasz

Grazyna Bieganska-Zajac

Neurolog

Neurologia-Medycyna Pracy MED-NEURO Konin Szpitalna 43
ul. Piastów 2
62-400 Konin

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Kobieta prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze ma czas i odpowiada na wszystkie pytania. Nie zbywa pacjenta. Analizuje dokładnie wyniki badań i objawy. Bardzo kontaktowa i pozytywnie nastawiona do pacjenta. Dogłębnie wyjaśni przyczyny, skutki i następstwa choroby czy tez przepisywanych leków. Nie boi się nawet najtrudniejszych przypadków. POLECAM!
Opinia dodana przez: Beata

Aurelia Jacolik

62-500 Konin

Po przejściach z innymi lekarzami, trafiliśmy do Pani Doktor. Dziękuje, że stanęła na naszej drodze i prowadzi naszą córeczkę. Ufamy jej bezgranicznie, cokolwiek się dzieje, każda diagnoza jest trafna i leki odpowiednio dopasowane. Pani Doktor jest przesympatyczną, ciepłą osobą ze wspaniałym podejściem do dzieci. Zawsze możemy liczyć na pomoc, nigdy nie odmawiam. Szczerze Polecama!
Pan doktor jest wspaniałym lekarzem. Ogromne kompetencje i wiedza. Pełen profesjonalizm. Super diagnostyk. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Mariola

Zbigniew Pęczak

Choroby zakaźne

Konin

Lekarz bardzo kompetenty nie wiem skąd negatywne komentarze u osób na dole, w moim odczuciu ma bardzo duże pojęcie na temat tego czym się zajmuje potrafi postawić trafną diagnozę i jest bardzo uprzejmy! Polecam
Opinia dodana przez: Adam
Chodzę do Pani doktor ze swoimi córkami od dawna. Zawsze pomaga rozwiązać każdy problem zdrowotny, uprzejma i z sercem podchodzi do dziecka. Polecam w 100%

lekarz Karolina Lewandowska

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Konin

Delikatna, dokładnie i solidnie wykonuje swoją pracę, ma dobre podejście do dzieci, profesjonalna.

dr n. med. Paweł Sokołowicz

Rehasport Clinic
ul. Szpitalna 43
62-504 Konin

Szczerze polecam Pana Doktora. Jestem mu bardzo wdzięczna za to, że w końcu mogę chodzić bez bólu i normalnie funkcjonować. Jest kompetentny, bardzo pomocny i sympatyczny. Oby lekarzy z takim podejściem do pacjenta jak Pan Doktor Sokołowicz było jak najwięcej.
Opinia dodana przez: Jolanta

dr Hanna Pieklik

Szeligowskiego 6 lok. 36
62-510 Konin

świetny lekarz, profesjonalistka, duża kultura osobista. Dzieci to nasze skarby więc tylko takiemu lekarzowi można oddać pod opiekę i leczenie. Oby wszyscy lekarze byli tacy.

lek. dent. Karol Ulanowski

ul. Spółdzielców 31 B/C
62-510 Konin

W 100% a nawet 200% polecam leczenie zębów u Pana doktora! Jest genialnym specjalistą, jest delikatny i dokładnie tłumaczy każdą kolejną czynność, którą wykona. Jego wyrozumiałość i czas poświęcony pacjentowi są godne podziwu. Ponadto ma wspaniałe podejście do dzieci. A to wyjątkowa i rzadko spotykana zaleta. Dzięki Panu doktorowi przestałam bać się wizyt stomatologicznych. Ja największy oraz moja córcia zaufałyśmy Panu doktorowi i nie wyobrażam sobie chodzić do innego stomatologa. ...
Opinia dodana przez: Kasia

Sebastian Wojnowski

Szpital Konin
Konin

Bardzo miły, sympatyczny a przede wszystkim konkretny i rzeczowy lekarz. Podczas zabiegu co jakiś czas pytał czy nic nie boli i objaśniał wszystko co robi. Polecam!
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Emilia Sztencel-Wawrowska

62-500 Konin

Doskonała specjalistka, z fantastycznym podejściem do pacjenta i dobrą intuicją. Przeprowadza kompleksową diagnostykę. Leczy mnie i moją rodzinę od lat, nigdy się nie zawiedliśmy. Kompetentna i przesympatyczna. Do tego bardzo angażuje się w leczenie, jeżeli jest potrzeba przedłużenia zwolnienia o dzień lub dwa czy potrzeba wystawienia kolejnej recepty, do Pani doktor można zadzwonić i odebrać dokumenty z recepcji, już bez umawiania się na wizytę.
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Ewa Czarczyńska-Wapniarska

Kosmonautów 10
62-510 Konin

Witam,kilka dni temu byłam u Pani Ewy Czarczyńskiej. Przyjęła mnie tego samego dnia z lekkim bólem, dokładnie wypytała o wszystko, sprawdziła. Pani doktor szybko zobaczyła problem i od razu zaproponowała leczenie. Poświęciła mi ponad pół godziny robiąc tylko jednego zęba więc myślę, że to bardzo dużo. Jest przesympatyczną osobą, niezwykle uprzejmą, ale przede wszystkim zwraca uwagę na komfort pacjenta a to niestety zdarza się dośc rzadko. Dla mnie też ważną ...
Opinia dodana przez: Kinga

dr n. med. Grzegorz Schmidt

62-500 Konin

Profesjonalista z wiedzą i doświadczeniem, który potrafi słuchać pacjenta, dokładnie wyjaśnia przyczynę dolegliwości oraz stosuje skuteczne metody leczenia. W moim przypadku postawił trafną diagnozę i przeprowadził zabieg chirurgiczny, a ręka wraca do sprawności szybciej niż się spodziewałam. Kompetentny, oddany swojej pracy, godny zaufania i przede wszystkim cudowny człowiek. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Dziękuję Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: Małgosia