Lekarze Ostrów Wielkopolski

Kardiochirurg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PROVITA
Konopnickiej 2 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

We wrześniu 2023 roku Pan dr hab. med. Paweł Bugajski w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Józefa Strusia w Poznaniu ul. Szwajcarska 3 na Oddziale Kardiochirurgii wykonał w krążeniu pozaustrojowym jeden pomost tętniczy – LIMA-GPZ. Mój strach przed operacją był duży, bardzo duży. Dzień przed zabiegiem Pan dr Bugajski przeprowadził ze mną wywiad, jak się po kwadransie okazało, nie był to tylko standardowy wywiad medyczny. Dla mnie to była super uspakajająca ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

Adam Maciejewski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Maciejewscy A.K., lek. stomatolodzy. Gabinet
Strzelecka 19A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Chodzę od lat, rodzina również. Implanty, protezy, poprawianie po innych dentystach, zdjęcia, sprzęt - wszystko na najwyższym poziomie. Czasem jak czytam te negatywne opinie zastanawiam się czy Wy się chcecie z dentystą zaprzyjaźnić? Jest uprzejmy, jak się o coś pytam to odpowiada, jak nie pytacie to o co pretensje? Kiedyś chodziłam do baaardzo miłej pani dentystki i wszystko mi spaprała. (Maciejwski musiałam robić mi nowe plomby bo pani troszke niedokładnie ...
{'id': 21753, 'name': u'Ostr\xf3w Wielkopolski'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Piotr Gross

lekarz Piotr Gross

Chirurg ogólny, Proktolog

Gabinet Chirurgii Laserowej Piotr Gross
Śmigielskiego 20
63-400 Ostrów Wielkopolski

Doktorze dziękuję serdecznie za pomoc. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wrastający paznokieć wyleczony bezboleśnie. Efekt zabiegu zachwycający. Polecam wszystkim pacjentom potrzebującym pomocy.
Opinia dodana przez: MONIKA

lekarz Maciej Król

OLK Sp. z o.o.
Ostrów Wlkp
63-400 Ostrów Wielkopolski

Lekarz bardzo miły i to nie wazne czy prywatnie czy na kase chorych. Byłam u niego i na jedno i na drugie. Chodze do niego juz bardzo dluzo (ponad 10 lat) teraz juz na badania kontrolne od 7 lat chodzi tez moj syn (tez juz badanai kontrolne), ktoremu zdiagnozowal szybko chorobe i ja wyleczyl - gdyby nie to dzisiaj nie wiadomo co by bylo z 1 okiem. Bardzo dobre podejscie ...

dr Kinga Waroch-Kolanowska

Neurolog

Gabinet Neurologiczny
Rejtana 58
Ostrów Wielkopolski

Mam problemy z kręgosłupem od ponad czterdziestu lat. "Odwiedziłem" w tym czasie sześciu lekarzy neurologów; powiem wprost - tak wspaniałej lekarz jak pani dr Kolanowska nie s p o t k a ł e m. Jest bardzo miła, rzeczowa, opiera się na badaniach tych, które może zrobić we własnym zakresie w gabinecie - nie spotkałem się z czymś takim u innych lekarzy - po prostu: widać, że chce pomóc pacjentowi. ...
Opinia dodana przez: Stanisław Smorawski

dr Jolanta Herzog

Internista, Pediatra

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

Świetne podejście do pacjentow w kazdym wieku, nie boi sie wypisywac skierowan na badania jesli ma jakies watpliwosci. Panią doktor uwielbiam ja, moje dziecko a takze moj dziadek :)
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Paweł Paszkowski

Ostrów Wielkopolski

Znakomity kontakt z dzieckiem. Wiedza dla rodzica doskonale i w szczegółach podana przez pana doktora pozwala czuć się bezpiecznie. Trafna diagnoza! Leczenie udane i szybki powrót dziecka do zdrowia. Gorąco polecam!!

dr Józef Wcisłek

Chirurg urazowy, Ortopeda

Ostrów Wielkopolski

Byłam z dzieckiem u Pana doktora na kontroli bioderek- super podejście do dzidziusia, wszystko dokładnie zbadał, wyjaśnił, pokazał, obejrzał dziecko kompleksowo- nie tylko same bioderka, miły , uprzejmy i z poczuciem humoru- bardzo polecam Pana doktora
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Beata Prymas

Partyzancka 17
63-400 Ostrów Wielkopolski

Od dawna leczę zęby u pani Beaty i jestem bardzo zadowolony. Zarówno prywatnie jak i na kasę chorych pełen profesjonalizm :) Pani stomatolog jest zawsze miła i chyba tylko u niej - praktycznie zawsze bezboleśnie.

Jolanta Czechmanowska

krzywosądów
Ostrów Wielkopolski

Cudowny lekarz, bada dziecko holistycznie, bardzo zaangażowana w analizę sytuacji. Niewiarygodne, że tacy ludzie jeszcze pracują na NFZ. Życzę wszystkim, aby zawsze trafiali do takich lekarzy,jakim jest dr Czechmanowska.
Opinia dodana przez: Ewelina
Anioł, nie kobieta. Prawdziwa lekarka z powołaniem, pełna empatii, serdeczności, cierpliwości jednocześnie bardzo profesjonalna.
Opinia dodana przez: Joanna Kałuża

lekarz Katarzyna Pawlik

Geriatra

zzoz
3 maja
63-400 Ostrów Wielkopolski

Ogromna kultura, życzliwa, empatyczna i bard kompetentna z ogromem wiedzy fachowej. Mało już takich lekarzy z powołania
Opinia dodana przez: Marcin Słupski

Agnieszka Nowicka

Ostrów Wielkopolski

Pani doktor Agnieszka Nowicka to lekarz, który zasługuje na polecenie. Jest niezwykle empatyczną i profesjonalną osobą, cechuje ją nie tylko ogromna wiedza, ale również znakomita intuicja. W sposób serdeczny, ciepły i zaangażowany podchodzi do dziecka, a także do nas jako rodziców, szczegółowo i zrozumiale opisując schorzenie naszego synka. Dzięki temu od wielu lat czujemy się spokojni, mając takiego wybitnego lekarza opiekującego się naszym bezcennym skarbem. Pani Doktor to nie tylko ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Irena Stańczak

Lekarz rodzinny

NZOZ Zespół Lekarza Rodzinnego "Rodzina"
Wolności 24
63-400 Ostrów Wielkopolski

Pani doktor jest świetnym lekarzem - dokładnie, fachowo bada przy każdej wizycie, bez pośpiechu, nie pominie niczego, szuka przyczyny choroby, stawia trafne diagnozy. Gdy pacjent musi iść do szpitala, słyszy pochwały lekarzy (także profesorów), że był dobrze prowadzony przez lekarza rodzinnego. Pani dr jako człowiek - sympatyczna, kontaktowa, wyrozumiała, pamięta swoich pacjentów, zupełnie bezinteresowna.

lekarz Magdalena Gwóźdź-Doroczyńska

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARKA"
Dembińskiego 20/5
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jestem bardzo zadowolony z wizyty oraz sposobu leczenia. Lekarka doskonale i precyzyjnie wszystko wyjaśnia. Komunikatywna i uczynna. Oddana pacjentom w pracy i w czasie wolnym. Nie lekceważy ludzi.
Opinia dodana przez: Paweł

Elżbieta Bartol-Podskarbi

Lekarz rodzinny, Pediatra

"Rodzina" SC Zespół Lekarzy Rodzinnych NZOZ
63-400 Ostrów Wielkopolski

zdecydowanie polecam mam 21 lat, leczę się u Pani od 3mca życia ;) i ja i moi rodzice i siostra, super podejście, jeśli jest na miejscu zawsze można liczyć na pomoc, rozmowę wyjaśnienie, naprawdę polecam Panią Doktor :)

Monika Ligęska

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

6 mies temu miałam 35 kg więcej - chciałam oficjalnie podziękować za mobilizację i wsparcie w chwilach zwątpienia
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Maria Świtała

NZOZ STOMATOLOGIA MARIA ŚWITAŁA
Wiklinowa 19
63-400 Ostrów Wielkopolski

Polecam serdecznie Panią doktor przyjęła mnie z bólem. Nie odmówiła pomocy bardzo sympatyczna, miła obsługa i atmosfera. Oby więcej takich stomatologów jak Pani doktor. Nie trzeba się bać wizyty przy takim lekarzu polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Małgorzata Gronowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

ulica Wysocka 13
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jestem pod wrażeniem ,jak profesjonalnie zajęła się Pani Doktor moim przypadkiem.Po wizycie zaczęłam wierzyć , że są lekarze z powołania i szanują pacjenta. Bardzo polecam!!!!!!!
Opinia dodana przez: Barbara

Wojciech Malkowski

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim - Lecznictwo Ambulatoryjne
Limanowskiego 20/22
63-400 Ostrów Wielkopolski

Pan dr Malkowski to kompetentny lekarz, ma wspaniałe podejście do pacjenta, Będąc u niego człowiek wie że dokonał dobrego wyboru. To człowiek bardzo kulturalny i grzeczny. Polecam!!