Lekarze Ropczyce

lekarz Beata Żłobecka-Pasierb

Oddział Pomocy Doraźnej
ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 54
39-100 Ropczyce

Koleżanka z pracy leczy się u p. doktor i przekonała mnie do zmiany diabetologa. Nie żałuję decyzji, byłem u niej na 2 wizytach i rzeczywiście teraz widzę jaka może być różnica. Miła uśmiechnięta i co najważniejsze na bieżąco z postępami nauki, wyjaśniła mi kilka rzeczy o których nie wiedziałem od początku swojej choroby. Zmieniła mi leki na nowszą generację i czuję się o niebo lepiej.
Opinia dodana przez: Tomek_P

lekarz Andrzej Kaźmierczak

Internista, Psychiatra

39-100 Ropczyce

Bardzo dobry SPECJALISTA. Mądry, uprzejmy człowiek. Wie co robi. Bardzo skrupulatnie tłumaczy. Odpowiada na moje pytania. Podchodzi z szacunkiem do pacjenta.

lekarz Agata Sochacka-Butryn

Lekarz rodzinny

39-100 Ropczyce

Bardzo kompetentna, empatyczna lekarka z życzliwym podejściem do osób starszych. Pani Doktor posiada wyjątkową umiejętność tworzenia dobrych relacji interpersonalnych na linii lekarz-pacjent. Polecam. Anna L.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Paweł Kulij

Lekarz rodzinny

39-100 Ropczyce

Najlepszy lekarz jakiego znam polecam w stu procentach. Godny zaufania i polecenia. Lepszego nie znajdziecie Pozdrawiam

lekarz Zygmunt Dzija

Neurolog

39-100 Ropczyce

Dziękuję Panie Doktorze za przede wszystkim Ludzkie podejście do pacjenta, do mnie. Jeśli dodam merytoryczność i traktowanie pacjenta jako jednostki bio psycho społecznej a nie tylko jednostki chorobowej. Unikatowe w dzisiejszych czasach.

lek. dent. Justyna Widulińska

39-100 Ropczyce

Świetna pani doktor bardzo mi,ła wszystko wytłumaczy i doradzi a moja córka jest nią zachwycona polecam a szczególnie dzieciom po prostu anioł z nieba

dr n. med. Robert Brodowski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Gabinet
Rynek 1/319
Ropczyce

powiem krotko. mistrz swiata! 2 chirurgow szczekowych odeslalo mnie z kwitkiem a Pan doktor usunął osemki nawet nie wiem kiedy i to calkowicie BEZBOLEŚNIE. po niecalym tygodniu zero opuchlizny (bolu tez praktycznie nie czulam) i przeogromna ulga. idealnie dobrane leki, swietny kontakt. polecam z czystym sumieniem, pozdrawiam i serdecznie dziekuje za pomoc
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Agnieszka Brodowska

Pułaskiego 12
39-100 Ropczyce

Stomatolog o bardzo miłym podejściu z mega fajnym i inteligentnym poczuciem humoru :) Szczerze polecam tym, którzy szukają doskonałej jakości usług stomatologicznych.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Bartłomiej Siwiec

39-100 Ropczyce

Gorąco polecam ! Bardzo miły i uprzejmy. Wszystko tłumaczy podczas badania. Badanie na NFZ w Sędziszowie Małopolskim.
Opinia dodana przez: ANDRZEJ

lekarz Małgorzata Struś

kard. Wyszyńskiego 46a
39-100 Ropczyce

Po przeczytaniu opinii P. Anonim mam zupełnie inne wrażenie wręcz doskonałej kompetencji, takt i wysokiej kultury osobistej. Polecam wizyty u P. doktor !
Najlepszy ginekolog w Ropczycach. Konkretny, rzetelny, o wszystko można zapytać, nie zbywa pacjentów. Prowadził mi pierwszą ciażę, później zajął sie mna w szpitalu ( niestety cesarka). Lekarz, który interesuje sie swoimi pacjentami. Z druga ciażą też chodzę do niego i nie wybrałabym innego lekarza. Polecam z czystym sumieniem :)
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Tomasz Szajner

Ropczyce

Byłam u dr Szajnera na badaniach połówkowych z pierwszym dzieckiem- oczytałam się wcześniej opinii na jego temat (co było błędem). Wiele kobiet skarżyło się, że doktor ma głupie żarty, gburowaty itd. Spodziewałam się zatem, że będzie to jakaś niemiła wizyta, ale byłam gotowa to znieść, bo najważniejszy dla mnie był mój syn i wynik badań. Okazało się, że lekarz owszem, miał żarty co do płci (jak widzę z każdą pacjentką), ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Witold Karpiak

NZOZ Gabinet Rehabilitacji "Optima Plus"
Wincentego Witosa 10
39-100 Ropczyce

Najlepszy lekarz ginekolog jakiego znam ,a znam go już ponad 20 lat rzetelny profesjonalny i zawsze moglam na niego liczyć. Poród córki później spore problemy ginekologiczne wspierał dobrym słowem bardzo mi pomógł i za to mu jestem bardzo wdzieczna

lekarz Anna Pszeniczna

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

Krakowska 5
39-100 Ropczyce

Pani doktor Pszeniczna jest niezwykle charyzmatyczną i miłą osobą! Jej podejście do pacjenta jest bardzo profesjonalne, do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, a w moim przypadku jej porady za każdym razem są trafne. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Barbara

Bronisława Król-Rybak

Pulmonolog, Pediatra

Zespół Opieki Zdrowotnej - Przychodnia Rejonowa - Poradnia POZ
39-100 Ropczyce

Chamska, niepomocna, nieuprzejma, wulgarna. Zero empatii. Była moim lekarzem rodzinnym. Na moje szczęście zdrowie pozwoliło mi widywać Panią Doktor bardzo rzadko. Kiedy jednak zmuszona byłam udać się do niej, po wizycie wychodziłam roztrzęsiona, bo Pani Doktor nie przebiera w słowach. Kultura poniżej zera. Ludziom o słabych nerwach nie polecam.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Bogdan Solarski

39-100 Ropczyce

Zero empatii niestety, w trudnych chwilach skutecznie potrafi dobić bliskich pacjenta, bardzo nieprofesjonalne podejscie

lek. dent. Małgorzata Michalska

Chirurg stomatolog

Filia Przychodni Rejonowej
Przemysłowa 1
39-100 Ropczyce

Uprzejmością i delikatnością może nigdy nie grzeszyła, ale najgorsze, że jakość usług znacząco spadła, a to już jest niedopuszczalne w tak ważnym leczeniu jak zęby, mimo, że w przychodni przyzakładowej.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Mariusz Sieczek

szpital miejski Rzeszów
Ropczyce

Lekarz chyba został specjalista po ukończeniu szkoły policealnej. Mówisz o swoim problemie a ten ”specjalista” już tylko wzdycha, czepianie się słówek jakby człowiek udawał ze jest chory i ma problem.Pytanie kto mnie w ogóle do niego wysłał lekko zamurowało skoro jest lekarzem ”specjalista” od mojego problemu . Nic nie doradził zmarnowane 3 tygodnie na czekanie na wizytę i 1,5 h w kolejce . Tacy lekarze powinny tracić prawa do leczenia ...
Opinia dodana przez: Pacjent po 1 wizycie

lekarz Marek Struś

Laryngolog

kard. Wyszyńskiego 46a
39-100 Ropczyce

Jestem całkowicie rozczarowana wizyta !! Bardzo nie miły lekarz totalnie niecierpliwy !!! Zero szacunku dla człowieka !!!! Nie polecam !!!!! Omijać szerokim łukiem ! Teraz już wiem dlaczego terminy wizyty do tego lekarza są takie krótkie .

lek. dent. Dorota Pawłowska-Bednarowicz

39-100 Ropczyce

....... .......... ......... ............... ................ .............