Lekarze Słupca

Otolaryngolog, Laryngolog

Gabinet Lekarski Kopeć Marek
Sikorskiego 1
62-400 Słupca

Bardzo miły, cierpliwy człowiek. Wiele razy w trakcie licznych wizyt przez nawracające anginy sugerował decyzje o zabiegu. Przekonał mnie, wskazał konkretnego specjalistę, we wszystkim pomógł. Przez zniszczone migdałki mocno chorowałem po kilka razy w roku. Od 6 lat nie byłem ani razu chory, wyleczył nie tylko gardło, ale całkowicie mnie.
Opinia dodana przez: Przemek B.

lek. med. Maciej Leciejewski

62-400 Słupca

Doktor Leciejewski to lekarz który bardzo dobrze i kompetentnie podchodzi do pacjenta widać w nim troskę o twoje zdrowie jak i chęć jak najlepszej a przede wszystkim skutecznej pomocy. Pomoc pana doktora przywróciła mi wiarę w dobrych i życzliwych lekarzy. Mogę do polecić z czystym sumieniem i podziękować za udzielenie mi pomocy.
Opinia dodana przez: Mariusz

Magdalena Niezbecka

Róża
62-400 Słupca

Rewelacyjna pani doktor! Zawsze służy pomocą, miła, kompetentna i co tu więcej gadać- ZNA SIĘ NA RZECZY!!! Zawsze trafnie zdiagnozuje małych pacjentów co jest niezwykle trudne. Jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Rodzic

dr n. med. Paweł Sokołowicz

ul. Berlinga
62-400 Słupca

Szczerze polecam Pana Doktora. Jestem mu bardzo wdzięczna za to, że w końcu mogę chodzić bez bólu i normalnie funkcjonować. Jest kompetentny, bardzo pomocny i sympatyczny. Oby lekarzy z takim podejściem do pacjenta jak Pan Doktor Sokołowicz było jak najwięcej.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Greta Polak

Ogrodowa 14
62-400 Słupca

super lekarz warto korzystać z porad nie ma problemu ze skierowaniami oraz wizytami domowymi mila fachowa pani doktor

lekarz Piotr Ziembicki

Internista, Gastroenterolog

SPZOZ
SŁUPCA
62-400 Słupca

Od ponad 10 lat leczyłam się u kilku lekarzy z powodu bardzo wysokiego ciśnienia; niestety, ale bez rezultatu. Dopiero dr Piotr Ziembicki odpowiednio ustawił leczenie i już po dwóch tygodniach ciśnienie unormowało się. Zdecydowanie polecam. Bardzo uprzejmy i życzliwy lekarz.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Tomasz Śmigielski

62-400 Słupca

Bardzo miły, sympatyczny człowiek. Zna się na swojej pracy:) poświęca każdemu czas, trafnie stawia diagnozy! Lekarz godny polecenia! Swoją osobą przetasowal mi swoją opinię na temat lekarzy! :)

lekarz Malwina Sokołowicz

ulica Romualda Traugutta 14 A/28
62-400 Słupca

Fenomenalna Pani Doktor - od razu po zjawieniu się na Izbie Przyjęć zajęła się pacjentami, słuchała, zbadała, zapisała leki, wytłumaczyła soecyfikę i prawdopodobną genezę choroby. Najlepsza i najbardziej fachowa wizyta na SOR kiedykolwiek.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Andrzej Grzeszczak

Władysława Łokietka 12 lok. 46
62-400 Słupca

Podczas pobytu w okolicy Słupcy dopadła mnie alergia (w najgorszym wydaniu: kaszel, katar, łzawienie) Pan dr od razu rozpoznał alergię (ja w pierwszej chwili myślałam, że to angina bo bolało mnie do tego gardło), od razu przepisał odpowiednie leki i na drugi dzień mogła już funkcjonować. Miły, sympatyczny starszy Pan któremu nigdzie się nie spieszy i ma czas dla pacjenta.

lekarz Igor Jeremicz

Internista, Kardiolog

ulica Romualda Traugutta 14 A/28
62-400 Słupca

Poszukiwałam tego lekarza przed nastepną koronarografią i dzisiaj przypadkowo znalazłam. Koronargrafia wykonana przez niego była po prostu idealna bez żadnego śladu. Teraz jestem po ale wykon. w innym zakładzie i masakra. Dlatego zaraz zapisuję się do niego.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Mateusz Szewczyk

62-400 Słupca

Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana Doktora, który jest zarówno profesjonalnym i kompetentnym fachowcem w swojej dziedzinie, jak również pełnym życzliwości człowiekiem, z ogromem cierpliwości do swoich pacjentów. Cieszę się, że ze swoją chorobą trafiłam właśnie w ręce Pana Doktora Mateusza Szewczyka. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego zaangażowania, empatii, troski i kompetencji. Pan Doktor poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam, wyczerpująco odpowiadał na pytania i wszystko mi dokładnie wytłumaczył. Lekarz ...
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Janusz Suski

NZOZ "ALLMED"
gen. Władysława Sikorskiego 1
62-400 Słupca

Wspaniały lekarz, kompetentny, kontaktowy,życzliwy i do tego przyjmuje także na NFZ. Wyjaśnia poszczególne fazy zabiegu, informuje jak postępować z raną po zszyciu. Udziela odpowiedzi na zadane pytania. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Alina Nowicka

Anestezjolog

62-400 Słupca

Swietny specjalista bardzo, dobre podejscie do pacjenta, przesympatyczna ......................................................................................................................
Polecam. Zawsze miła i fachowa obsługa. Doradza konkretne leczenie. Zajmuje się nawet maluchami.

lekarz Artur Mikołajczyk

Anestezjolog

62-400 Słupca

Lekarz jest super ,kompetentny z właściwym podejściem do pacjenta a także dla członka rodziny ,udzielił w dostępny sposób dokładnej informacji na temat chorego. Chciałabym aby wszyscy lekarze tak postępowali. Gratuluję Panie Doktorze 😊
Opinia dodana przez: Wanda Olejnik

lek. dent. Dagmara Ziemska

ulica Piastów 2
62-400 Słupca

Bardzo miła i profesjonalna Pani stomatolog. Wszystko wytlumaczyla bardzo dokladnie co chwile pytala czy nie boli bardzo przyjazna :) Cena tez przystepna. Gorąco polecam :)

lekarz Wiesław Mróz

Wenerolog, Dermatolog

ul. Pogodna 1 A
62-400 Słupca

Byłam u doktora Mroza z miesięcznym synkiem. Maluszek miał początkowo wysypkę na twarzy, pediatra (dr Pazderska) przepisała najpierw kropelki Fenistil, które miały zapobiec swędzeniu, potem kilka innych leków na ślepo po czym 3 tyg wówczas chłopiec dostał doustny antybiotyk ;/ i skierowanie do alergologa bo pani doktor nie umiała chłopcu pomóc a z małej wysypki problem rozlał się na całą buzię a z czasem na policzkach zrobiła się okropna skorupa... ...

Natalia Bobrowska-Bartkowiak

Słupca, Szeluty 21
62-400 Słupca

Super Lekarz,bardzo sympatyczna,uwazam że nie ma w powiecie slupeckim ani konińskim lepszego ginekologa. polecam!!!!!!!

lekarz Danuta Sobczak

Psychiatra

ul. Pogodna 1 A
62-400 Słupca

Godna polecenia pani doktor.Rozmawialiśmy jak starzy znajomi.Wiem,że mogę liczyć na pomoc,a to bardzo dla mnie ważne.

lek. dent. Paweł Rosiński

RDENT
ul. Poznańska 17
62-400 Słupca

Jestem pacjentem, który wystawia opinię po niemal 2,5 rocznym okresie leczenia protetycznego na bazie kilkunastu implantacji wykonanych przez Pana doktora zakończonym pełnym powodzeniem. Już pierwsze spotkanie sprawiło, że uzyskałem pełną informację na temat sposobu leczenia, czasu jego trwania i oczekiwanych efektów. Żadnych fajerwerków, obietnic, tylko rzeczowa informacja. Łącznie odbyliśmy około 30 spotkań. To co uderza to doskonałe przygotowanie Pana doktora do każdej wizyty, zaplanowane zabiegi realizowane były z pełną starannością ...
Opinia dodana przez: Sławomir