Lekarze Słupsk

dr n. med. Daniel Maliszewski

Poradnia Chorób Piersi Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Hubalczyków 1
76-200 Słupsk

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że Maliszewski jest miły, pomocny, wydaje się że to dobry lekarz. Do czasu... jak coś pójdzie źle. Zgłosiłam się do Maliszewskiego jako 23-latka, w maju 2020 roku w samym środku pandemii. Chciałam powiększyć piersi metodą lipofillingu – przeszczep tłuszczu. Przyjechałam do Gdańska Z południa Polski na konsultację. Byłam wtedy bardzo chuda, ważyłam jakieś 52 kg przy 170 wzrostu. Na konsultacji chciałam dowiedzieć się czegoś o ...
Opinia dodana przez: N.
{'id': 26785, 'name': u'S\u0142upsk'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Zbigniew Grzybowski

dr n. med. Zbigniew Grzybowski

Chirurg naczyniowy

gabinet prywatny
slupsk ul. 11 tego listopada
Słupsk

Bardzo dobry lekarz,oddany pacjentowi, uczynny i uprzejmy . Obsługa leczenia najwyższym poziomie. Dobry specjalista
Opinia dodana przez: Piotr
{'id': 26785, 'name': u'S\u0142upsk'} Coach
                                       mgr Ireneusz Sych

mgr Ireneusz Sych

Coach, Psycholog

Gabinet
Owocowa 24
76-200 Słupsk

Mialem duże obawy w związku z pierwsza wizyta u psychologa. Okazało się, ze nie było czego się bać, bo rozmowa przebiegła w bardzo przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Pan Irek bardzo szczegółowo wyjaśnił mi naturę moich problemów i przedstawił proponowany plan terapii, który na pewno będę realizować. Polecam
Opinia dodana przez: Kacper

lekarz Jerzy Przybyliński

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Madar-Med" Laboratorium Analiz Lekarskich
Stary Rynek 5
76-200 Słupsk

Jesteśmy zadowoleni z Doktora, w sierpniu byliśmy z USG syna miał torbiela becera pod kolanem obejrzał go powiedział że są dwie opcje czekamy pół roku aż się samo wchłonie albo zwolnienie z w-f. od razu wpisał skierowanie na oddział dwa tyg temu syn był operowany dziś drugi raz u Doktora byliśmy na kontroli jesteśmy zadowoleni. Za dwa tyg znowu mamy być żeby zobaczyl jak się goi rana
Opinia dodana przez: Klaudyna

Leszek Kuczkowski

Psychiatra

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Leszek Kuczkowski
76-200 Słupsk

Zanim musiałem szukać psychiatry, sądziłem, że to zbędne wydawanie pieniędzy i każdy powinien sam dać sobie radę. Po pierwszym spotkaniu zostałem zaskoczony. Pan Doktor nie mówił "będzie dobrze", nie oferował banalnego pocieszenia, tylko pod koniec spotkania z pozornie błahych kwestii wyciągnął wniosek, którego sam nie widziałam przez całe swoje życie. Na kolejnych spotkaniach było podobnie, p. doktor prowokuje do samodzielnego myślenia i znajdowania odpowiedzi w sobie, a przy tym cały ...
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Olaf Szypen

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Domowy"
Hugona Kołłątaja 31
76-200 Słupsk

Jeżeli nic nie ginie w Internecie - to i ta notka powinna pozostać na wieki wieków: Olaf Szypen zmarł. Lekarze tacy, jak On - powinni żyć wiecznie. Fachowy, empatyczny, pomocny... Długo by wymieniać. Same komplementy. To strata dla mnie, jako pacjenta, niepowetowana. Poczułem się osamotniony i zdruzgotany. I kto mną, schorowanym dziadkiem, zajmie się równie serdecznie i cierpliwie, jak Olaf Szypen? Szlag niech trafi tak urządzony świat.
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Paweł Słojka

Lekarz rodzinny

Jana Pawła II 1 (Lar-Med) lok. 4
76-200 Słupsk

Wspaniały człowiek i lekarz. Kompetentny i rzetelny. Wszystko wytłumaczy i przepisze wszelkie możliwe badania do zrealizowania. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Karolina
Lekarz prawdziwy z powołania ktòry podchodzi do pacjenta z sercem dla mojej rodziny nieoceniony nigdy byśmy nie zamienili byśmy pana doktora Turczańskiego na innego lekarza
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 26785, 'name': u'S\u0142upsk'} Psycholog
                                       mgr Mariola Krawiec

mgr Mariola Krawiec

Psycholog

Gabinet psychologiczny
Słupsk, ul. Jana Pawła II 1a
Słupsk

Miła osoba, profesjonalne i szczere podejście. Bardzo mi pomogła zrozumieć co się ze mną dzieje. Skorzystam ponownie z wizyty.

lekarz Janis Chrisidis

Psychiatra

spsp zoz
76-200 Słupsk

Młody, bardzo kompetentny lekarz, niezmanierowany,dokładny i mający czas dla pacjenta. Polecam wszystkim chorym. Umie szybko postawić właściwą diagnozę. Uratował moją mamę. Mogę tylko podziękować.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Dariusz Gałka

Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PAL-MED"
Jana Pawła II 1/48a
76-200 Słupsk

Każdy kto wie co to jest ból przewlekły,powinien trafić na takiego lekarza.Miałam spore wątpliwości czy jeszcze istnieją tacy lekarze??????ale istnieją i bardzo dziękuję temu lekarzowi który jest bardzo ale to bardzo wyjątkowy.Poza profesjonalnym przygotowaniem do zawodu jest poprostu człowiekiem obdarzonym ogromnym sercem.Odróżnia się od wszystkich innych swoja empatią i wieloma innymi cudownymi cechami.Polecam wszystkim którzy nie mogą sobie poradzić z bólem przewlekłym.
Opinia dodana przez: Gosia

mgr Patrycja Nowak-Moszczyńska

Psycholog dziecięcy

Dać Skrzydła
76-200 Słupsk

Jakie to szczęście, pełne wdzięczności, że Bóg daje takich ludzi.... Niesamowita psycholog, wspaniały człowiek o dobrym sercu. Ktoś wyjątkowy... Bardzo kompetentna. Dziękuję. Oczywiście POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Wojciech Lewenstam

Stary Rynek 5
76-200 Słupsk

Lekarz godny polecenia, dokładny, uprzejmy i wie jak podejść do pacjenta. Leczę się w przychodni już długi czas.
Opinia dodana przez: Radosław

mgr Iwona Gruchała

Psycholog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Perfect-Dent" w Słupsku
Starzyńskiego 3
76-200 Słupsk

Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, poleciłam wielu znajomym Panią dr

lekarz Maciej Kaczmarzyk

Internista, Lekarz rodzinny

ul. Nowowiejska 10
76-200 Słupsk

Jestem bardzo zadowolony z Tego Pana doktora ostoja spokoju i 100 % w działaniu. Oby więcej takich lekarzy na świecie:)

lekarz Tomasz Borusiński

Neurochirurg

ul. Ludwika Braille''a 20
76-200 Słupsk

W marcu 2023 roku w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsku pan doktor Tomasz Borusiński przeprowadził u mnie operację usunięcia oponiaka mózgu. Serdecznie dziękuję za wysoki profesjonalizm wykazany przez pana doktora na każdym etapie leczenia: rzeczowe przygotowanie do operacji, precyzję podczas zabiegu, wspierające ,bardzo empatyczne konsultacje po udanej operacji. W trudnym, pełnym obaw czasie pobytu w szpitalu miałem pełne przekonanie, że jestem pod troskliwą opieką oddanego swej pracy ...
Opinia dodana przez: Leszek

lek. dent. Mariola Rozental

ul. Józefa Piłsudskiego 16B
76-200 Słupsk

Pani Mariola wyleczyła mi zęby bezboleśnie. Ogromna wiedza i super podejście do pacjenta. Bardzo profesjonalna obsługa od samego wejścia. Wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione i pokazane, zaplanowane dalsze kroki leczenia. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i wiem że już tutaj zostanę. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Lidia Kopkowska

Lekarz rodzinny

ul. Kotarbińskiego 12/2
76-200 Słupsk

Pani Doktor cechuje: wysokie kompetencje zawodowe, empatia, po za tym jest sympatyczna i serdeczna, każdego pacjenta traktuje z należytym szacunkiem. Inni lekarze powinni brać przykład z Pani doktor.
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Agnieszka Linkiewicz

ul. Jana Kilińskiego 48/B1
76-200 Słupsk

Bardzo dobra Pani dr.ma świetny kontakt z pacjentem,. Podczas wizyty w gabinecie, dokładnie przebada, zawsze kiedy tylko trzeba da skierowane do specjalisty, Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Anna Wencel-Bednarczyk

Iwaszkiewicza 4
76-200 Słupsk

Bardzo polecam, Pani doktor bardzo rzeczowa, kompetentna, wszystko wyjaśnia, leczy bezboleśnie. Ceny niskie a jakość usługi na bardzo wysokim poziomie. Moja córka równieżbardzo zadowolona