Lekarze Środa Śląska

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Jacek Minkiewicz
Daszyńskiego 17 A - Poradnia Eskulap
55-300 Środa Śląska

Dobry lekarz. Umówiliśmy się na wizytę, przyjechaliśmy i otrzymaliśmy dokładne wytłumaczone urazu i sposobu leczenia, polecam.
Opinia dodana przez: Serhii
{'id': 9993, 'name': u'\u015aroda \u015al\u0105ska'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Tomasz Żołnierczyk

lekarz Tomasz Żołnierczyk

ul. Tadeusza Kościuszki 29/31m5
55-300 Środa Śląska

Dr Żołnierczyk jest moim lekarzem od kilku lat. Przeszłam podczas wizyt u Doktora ciążę biochemiczną, poronienie zatrzymane zakończone łyżeczkowaniem oraz zdrową, donoszoną ciążę. Co by się nie działo Pan Doktor jest przede wszystkim dla pacjentki człowiekiem. Zawsze uprzejmy i przejmujący się wszystkim co się dzieje. Na każde pytanie udziela odpowiedzi i ma ogromną wiedzę. W każdej sytuacji widać duże doświadczenie i mimo dużej liczby pacjentek nigdu nie spotkałam się u ...

mgr Jagoda Ciupińska

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Specjalistyczna Poradnia Psychiatryczno - Psychologiczna w Środzie Śląskiej
Targowa 1F
55-300 Środa Śląska

Ból prawej ręki ustąpił. Drętwienie palców też. W końcu bez problemów mogę unosić prawą rękę , wszystko nią robić, np. kilka minut trzymać suszarkę i układać włosy czego już dawno nie robiłam

lekarz Bartłomiej Ślusarski

Przychodnia Specjalistyczna w Środzie Śląskiej
55-300 Środa Śląska

Najlepszy Lekarz we Wroclawiu! rewelacyjne podejscie do pacjentki,wyrozumialosc,dokladnosc,wysoka kultura osobista,delikatnie wykonywane badania to tylko nieliczne zalety Pana Bartlomieja...Jesli szukacie bardzo dobrego profesjonalisty,ktory poprowadzi ciaze,pomoze,doradzi podczas leczenia itp. zapewniam,ze lepszego nie znajdziecie:-)
Opinia dodana przez: mama.natanka

lekarz Brygida Jabłońska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM"
al. Konstytucji 3 Maja 7
55-300 Środa Śląska

Bardzo sympatyczna pani doktor z rzetelnym podejściem do małego pacjenta , troszczy się o pacjenta ,wszystko szczegółowo opisze.

lekarz Imad Ramzi-Samaan

Prywatny Gabinet Pediatryczny
Kopernika 21
55-300 Środa Śląska

Lekarz na prawdę z powołania. Super podejście do małego pacjenta i trafne diagnozy. Przyjeżdżałam do Pana doktora z córką , teraz ono jeździ na wizyty ze swoim dzieckiem.

lekarz Paulina Lepka

Polskie Centrum Zdrowia OT Środa Śląska Szpital Specjalistyczny z Ośrodkiem Badań Klinicznych
55-300 Środa Śląska

Jest kompetentna, bardzo uprzejma i miła w czasie wizyty.. Po operacji opiekuje się pacjentem. Polecam .
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. med. Nadim Sleiman

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Anita Glińska

Psychiatra

Specjalistyczna Poradnia Psychiatryczno - Psychologiczna w Środzie Śląskiej
Targowa 1F
55-300 Środa Śląska

nic dodać nic ująć, Pani doktor Anita Glińska dobrała mi leki które biorę już od 5 lat i dopiero od tego czasu zaczęło się moje normalne życie... życzliwość i profesjonalizm, także innych członków 'załogi' poradni na najwyższym poziomie. warto.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Bożena Kurpaska-Kaczorowska

55-300 Środa Śląska

Bardzo miła Pani doktor, bez pośpiechu mnie wysłuchała i zaleciła leki. Wszystko wyjaśniła i omówiła. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
Opinia dodana przez: Violetta

lek. dent. Greta Wolańska-Durda

GretaDent
55-300 Środa Śląska

Bardzo polecam gabinet stomatologiczny Greta dent jestem bardzo zadowolony z leczenia moich zębów z fachowej obsługi i miłej atmosfery gabinecie.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Paweł Gajdzis

55-300 Środa Śląska

Doktor Paweł Gajdzis przeprowadzał u mnie biopsję mammotomiczną (sVAB) w OPEN (Ośrodku Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów) w Poznaniu. Przedstawił mi się i przywitał się ze mną osobiście zaraz po wejściu do gabinetu. Miałam spokojnie czas na rozebranie się i przygotowanie do zabiegu, nie czułam atmosfery pośpiechu. W trakcie badania byłam informowana na bieżąco o kolejnych krokach: co robią osoby z zespołu, jaki lek podają, jakie mogą być moje odczucia. Jednocześnie ...
Opinia dodana przez: Anna

Małgorzata Bondaryk

Legnicka 1
55-300 Środa Śląska

Polecam, leczę zęby od około roku robiłam również koronki, jak z każdym lekarzem aby było dobrze trzeba komunikować się, mówić co jest nie tak. Z bólem nie trzeba długo czekać. Ceny za leczenie niskie, zawsze miła atmosfera. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Ziemowit Rejniak

Cmentarna 6
Środa Śląska

Nie polecam dr. Świątko leczyć to ona nie potrafi. Skierowania na badania krwi to też u niej rzadkość. Słaba przechodnia.

lekarz Małgorzata Gaworczyk

Wenerolog, Dermatolog

Kolejowa 25
Środa Śląska

Nie polecam. Nic nie wytłumaczy ma w poważaniu pacjenta i to co chce przekazać zero wytłumaczenia jak postępować ze zmianami skórnymi badanie polegało na rzucenie okiem na zmianę z daleka i już.kasliwe uwagi które nie są dotyczące wizyty
Opinia dodana przez: Adriana

lekarz Zbigniew Duraj

55-300 Środa Śląska

Mogę z ręką na sercu polecić doktora Zbigniewa Duraj. Przesympatyczny człowiek, wszystko zrozumiale wyjaśni i przede wszystkim jest bardzo kompetentny. W skali od 1 do 10 oceniam na 11. Gdyby w naszej służbie zdrowia byli tylko tacy lekarze to życie byłoby o niebo lepsze. Dziękuje Panie doktorze :)
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Mateusz Rodzeń

55-300 Środa Śląska

Witam, będąc na wypoczynku w Wieleniu nasz 6 letni syn dostał bardzo wysoką gorączkę 40 stopni, miał drgawki. Miejscowi ludzi przekazali, że w Wieleniu mieszka lekarz Mateusz Rodzeń. Udaliśmy się z mężem i synem na rękach do niego pod jego dom. Był w ogrodzie poprosiliśmy o pomoc gdyż dziecko mdlało mężowi na rękach. Krzycząc powiedział iż nie ma czasu, kazał nam się wynosić. Inni wczasowicze widząc nas i dziecko podbiegi ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Joanna Brzostek

Cmentarna 6
Środa Śląska

Witam. Nie jestem zadowolona z opieki medycznej lek. Brzostek. Mój główny zarzut dotyczy braku umiejętności słuchania pacjenta. Dobry wywiad to połowa sukcesu w diagnostyce i leczeniu. Tu niestety jest słabo. Nie jest też dobrze z przepisywanymi lekami i słyszałam wiele razy, że znajomi brali leki bez potrzeby. Raz przepisuje relanium, drugi raz mówi że "tego się już nie stosuje" i daje pramolan. Badań specjalistycznych nie zleca lub robi to z ...
Opinia dodana przez: Magda M

lek. dent. Maksymilian Krawczyk

ulica Plac Ignacego Daszyńskiego 16c
55-300 Środa Śląska

Zachowanie doktora wręcz odpychające, nie wzbudza zaufania a jego podejście do pacjenta to wyraz typowej pogardy.

lekarz Lucyna Wiktor

55-300 Środa Śląska

Pani Doktor jest dość niemiła, po zobaczeniu u dziecka wysypki na całym ciele stwierdziła, że nie ma pojęcia co mu jest. Bardziej od cierpienia dziecka interesowało ją czy matka karmi piersią czy nie (jak nie karmi piersią znaczy że jest złą matką). Nie umie pomóc małemu dziecku, ale wciska rodzicom pakiet płatnych szczepionek. Ponadto zdjęła maseczkę (dla własnego komfortu) przy noworodku, który łatwo łapie wszelkie choroby. Doktor stwierdziła ,że nie ...