Czy chodziło Ci o lekarzy:

Ortopeda   (+2 więcej)

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Bardzo miły człowiek, wspaniałe podejście do dzieci, świetny specjalista,byłam u niego na wizycie z synkiem, polecam wszystkim :)

lekarz Andrzej Pajdowski

USG   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Drogie Pacjentki. Jeżeli szukacie lekarza od którego oczekujecie rzetelnej i profesjonalnej opieki to polecam doktora Andrzeja Pajdowskiego.
Mam 44 lata, ...

Mam 44 lata, poskarżyłam się doktorowi na uderzenia gorąca, które mi dokuczają. Wydawało się, że objawy wskazują menopauzę, jednak Doktor Pajdowski podszedł do problemu jak prawdziwy pofesjonalista, z ogromną wiedzą, wysoką kulturą i niezwykłą troskliwością.
Pan doktor przebadał mnie, wykonał badanie usg tarczycy i wykrył nieprawidłowość. Zmiana maiała zaledwie 3 mm i jest to zmiana złośliwa.
Natychmiast wykonał bezbolesną biopsię ( w tak maleńkiej zmianie- podziw u wielu specjalistów z tej dziedziny)i skierował do patomorfologa w innym miescie.
Osobiście zawiozłam pobraną próbkę do kliniki i już po 15 min miałam rozpoznanie- nowotwór złośliwy brodawkowy. Zadzwoniłam do Pana Pajdowskiego przekazując telefonicznie informację o wyniku-a on od razu umówił mnie do onkologa w Poznaniu na Garbarach. Pojechałam natychmiast, bez kłopotu dostałam się do onkologa, który wyznaczył termin usunięcia zmiany.
Gdyby nie profesjonalizm, jego wiedza wykraczająca daleko po za jego specjalizację i ogromne chęci w niesieniu pomocy przez doktora Pajdowskiego, to bym nawet nie wiedziała,że moj organizm zmaga się z nowotworem. Szczerze Polecam Doktora Andrzeja Pajdowskiego z wyrazami szacunku i ogromną wdzięcznością z uratowanie życia Agnieszka Sowińska

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Małgorzata Mamczak

Szpitalna 7
Kępno

Lekarka godna zaufania i polecenia. Jedna z najlepszych w naszym powiecie. Swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem. Przede mną kolejne badanie i 100%pewność iż mogę liczyć na więcej niż niestety u swojego lekarza rodzinnego.

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mariusz Uściniak

Gabinet USG
Mostowa25/61
Poznań

Kompetentny, uprzejmy i ciepły w stosunku do pacjenta lekarz. Nie uważa się "za Boga" (jak wielu) i okazuje pełny szacunek drugiej stronie. W 100% polecam.

Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Maciej Hassan-Bartz

USG   (+2 więcej)

Poznań

Świetny lekarz:)Prowadził moją 1 ciążę.Zawsze miły z poczuciem humoru.Zawsze wszystko wytłumaczył w razie wątpliwości..Godny polecenia.

dr n. med. Rafał Moszyński

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny UM
Polna
Poznań

Najlepszy lekarz na kuli ziemskiej i w kosmosie. Polecam : - )

Najlepszy lekarz na kuli ziemskiej i w kosmosie. Polecam : - )

lekarz Elżbieta Strzegiecka-Kulesza

Rolna 3
Kalisz

Swietny specjalista,fantastyczna kobieta. Polecam!!!

Swietny specjalista,fantastyczna kobieta. Polecam!!!

dr n. med. Aleksander Wosicki

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
Bogusławskiego 22 lok. 2
Poznań

Wspaniały lekarz z powołania i ekspert. Bardzo serdenicze go polecam, delikatnie bada i nie czułam żadnego bólu podczss badania.

Opinia dodana przez: Asia 32

dr n. med. Małgorzata Szpakowska

Gabinet USG
Mostowa 25/61
Poznań

Choć na badania USG uczęszczam regularnie od ponad 5 lat, trafiłam na Panią Doktor dopiero pół roku temu. Od tego czasu wykonała 3 badania kontrolne, za każdym razem bardzo dokładnie i kompleksowo. Pani Doktor poświęca dużo czasu na diagnozę, sporządza bardzo dokładne opisy i przede wszystkim zrozumiałe dla pacjenta. Wizytę kończy dopiero, kiedy jest pewna, że sprawdziła wszystko i, że zaproponowała odpowiedni dalszy plan badania/leczenia. Z drugiej strony, nie wyolbrzymia problemów (jeśli faktycznie ich nie ma), co wiem, że jest poparte bardzo szerokim zdobytym doświadczeniem. Profesjonalna, rzetelna i skupiona. Polecam.

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Julia Gwozdowska