Czy chodziło Ci o lekarzy:

Ortopeda   (+2 więcej)

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Bardzo miły człowiek, wspaniałe podejście do dzieci, świetny specjalista,byłam u niego na wizycie z synkiem, polecam wszystkim :)

lekarz Andrzej Pajdowski

USG   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Lecze sie u p.doktora Pajdowskiego od wrzesnia 2015r. Jestem bardzo zadowolona. Na kazde moje pytanie mam odpowiedz gdy jestem na wizycie lub przez wiadomosci tekstowe czy tez telefonicznie bedac za granica. Po kazdej wizycie jestem pozytywnej mysli ze bedzie wszystko dobrze.

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Małgorzata Mamczak

Szpitalna 7
Kępno

Lekarka godna zaufania i polecenia. Jedna z najlepszych w naszym powiecie. Swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem. Przede mną kolejne badanie i 100%pewność iż mogę liczyć na więcej niż niestety u swojego lekarza rodzinnego.

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mariusz Uściniak

Gabinet USG
Mostowa25/61
Poznań

Kompetentny, uprzejmy i ciepły w stosunku do pacjenta lekarz. Nie uważa się "za Boga" (jak wielu) i okazuje pełny szacunek drugiej stronie. W 100% polecam.

Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Maciej Hassan-Bartz

USG   (+2 więcej)

Poznań

Świetny lekarz:)Prowadził moją 1 ciążę.Zawsze miły z poczuciem humoru.Zawsze wszystko wytłumaczył w razie wątpliwości..Godny polecenia.

dr n. med. Rafał Moszyński

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny UM
Polna
Poznań

Najlepszy lekarz na kuli ziemskiej i w kosmosie. Polecam : - )

Najlepszy lekarz na kuli ziemskiej i w kosmosie. Polecam : - )

lekarz Elżbieta Strzegiecka-Kulesza

Rolna 3
Kalisz

Swietny specjalista,fantastyczna kobieta. Polecam!!!

Swietny specjalista,fantastyczna kobieta. Polecam!!!

dr n. med. Aleksander Wosicki

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
Bogusławskiego 22 lok. 2
Poznań

Wspaniały lekarz z powołania i ekspert. Bardzo serdenicze go polecam, delikatnie bada i nie czułam żadnego bólu podczss badania.

Opinia dodana przez: Asia 32

dr n. med. Małgorzata Szpakowska

Gabinet USG
Mostowa 25/61
Poznań

Choć na badania USG uczęszczam regularnie od ponad 5 lat, trafiłam na Panią Doktor dopiero pół roku temu. Od tego czasu wykonała 3 badania kontrolne, za każdym razem bardzo dokładnie i kompleksowo. Pani Doktor poświęca dużo czasu na diagnozę, sporządza bardzo dokładne opisy i przede wszystkim zrozumiałe dla pacjenta. Wizytę kończy dopiero, kiedy jest pewna, że sprawdziła wszystko i, że zaproponowała odpowiedni dalszy plan badania/leczenia. Z drugiej strony, nie wyolbrzymia problemów (jeśli faktycznie ich nie ma), co wiem, że jest poparte bardzo szerokim zdobytym doświadczeniem. Profesjonalna, rzetelna i skupiona. Polecam.

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Julia Gwozdowska