Lekarze Złotów

lekarz Justyna Lichodziejeska-Gałązka

77-400 Złotów

GORĄCO POLECAM! Kobieta z powołaniem, oby było więcej takich lekarzy. Kompetencja przede wszystkim.

dr Andrzej Osiński

Gabinet Andrzej Osiński
Mikołaja Kopernika 4
77-400 Złotów

Lekarz rzetelny, uprzejmy o ogromnej wiedzy, którą wykorzystuje w praktyce. Od wielu lat korzystam. Wszystko w jak najlepszym porządku.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Grzegorz Żółtański

77-400 Złotów

Bardzo dokładny lekarz.Dba o pacjenta i zawsze wysłucha i dokładnie wytłumaczy. Jest sympatyczny i przyjazny dla pacjenta. Takich lekarzy jest już jak na lekarstwo
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Paweł Gałązka

Internista, Pulmonolog

77-400 Złotów

Serdecznie polecam!!!!!! Mało.jest takich mądrtch ludzi, z takim podejściem do pacjenta. W tym trudnym.okresie Pan Doktor traktuje pacjenta jak człowieka. Polecam z calego serca!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jacek Gęsicki

Anestezjolog

77-400 Złotów

Z ogromnym poświęceniem walczy o życie pacjenta. Wyróżnia się niebywałą kompetencją i uprzejmością - uważam że jest lekarzem wyjątkowym i godnym polecenia.
Opinia dodana przez: wiesław

lek. dent. Justyna Czarnota

Prywatny Gabinet Lekarski
Zduny 3
77-400 Złotów

-Świetna kompleksowa opieka dentystyczna. -Miła uśmiechnięta pani stomatolog -Zna się na tym co robi i w świetny sposób informuje pacjenta o podjętych działaniach -Co najważniejsze potrafi się odnaleźć w sytuacji i indywidualnie podejść do sprawy Serdecznie pozdrawiam
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Andrzej Chmielecki

Neurolog

Cechowa 5
77-400 Złotów

Wspaniały, kompetentny lekarz. Już sama rozmowa z nim w dużym stopniu podniosła mnie na duchu, choć powinnam powiedzieć "uleczyła mnie". Jeszcze w swoim niekrótkim już życiu nie spotkałam tak sympatycznego lekarza.

lekarz Natalia Bartoszewicz

77-400 Złotów

Najlepszy lekarz pod słońcem. Świetne podejście do dzieci (i rodziców też). Kompleksowa opieka, empatia i życzliwość. Pani doktor wszystko jasno tlumaczy, interesuje się pacjentem. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Mama pacjenta onko

lekarz Dariusz Ścierwicki

Lekarz medycyny ratunkowej

77-400 Złotów

Pan Doktor Dariusz Ścierwicki to Bardzo Dobry Fachowiec Specjalista w swojej dziedzinie .Miałam osobiście mieć przyjemność poznać Zacnego Pana Doktora,gdy Pan Doktor pracował w Poradni w Zgierzu.Pan Doktor Dariusz po godzinach swojej pracy zawodowej Przyjechał do mojej mamy w celu ustalenia przyczyn jej złego samopoczucia..Pan Doktor jest Lekarzem Kompetentnym,Kompleksowo Tłumaczy na czym polega choroba,Jest Uprzejmy,Empatyczny,Pan Doktor Dariusz Umie słuchać człowieka potrzebującego pomocy,Pan Doktor Respektuje kartę praw pacjenta to Człowiek o ...
Opinia dodana przez: Dorota

Rafał Fonferek-Szuca

Radiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MedX
Norwida 31
77-400 Złotów

Po dzisiejszym badaniu odzyskałam wiarę w to, że prawdziwi lekarze naprawdę istnieją. Dr Rafał Szuca to specjalista, lekarz i człowiek w jednym. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Wiesława Repeć

lekarz Hanna Naumczyk

Dermatolog

Spichrzowa 42
Złotów

Witam. mam 34 lata i od 7 roku życia walczę z chorobą skórną, której nikt nie potrafił zdiagnozować. Byłam odsyłana od Jonasza do Kajfasza. Pani Doktor jako pierwsza wykazała zainteresowanie, zrobiła szczegółowy wywiad, przeczytała wszystkie przyniesione na wizytę moje materiały - wypisy ze szpitali, wyniki, itp. Nie wiem jaki będzie efekt leczenia ale wrażenie zrobiła na mnie niesamowite - wizyta na kasę chorych!!!!! Polecam

lekarz Mateusz Mielewczyk

77-400 Złotów

Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Pomimo młodego wieku kompetencje jak i dodatkowe doradztwo na najwyższym poziomie. Polecam. Pacjent Kamil

lekarz Jan Thomas

aleja Piasta 48 B
77-400 Złotów

Bardzo dobry chirurg, chyba nie ma lepszego w okolicy. Poza tym przesympatyczny z niego człowiek:-) Polecam.

lekarz Adriana Białek

Psychiatra, Pediatra

77-400 Złotów

Super lekarz. Lekarz z powołania jest wyrozumiała i sumienna, godna zaufania. Z zaangażowaniem poświęca czas dla pacjętòw i rodziny w trudnych i bezradnych chwilach. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Izabela
Bardzo dobry lekarz, z dużym doświadczeniem. Pani doktor jest bardzo miłą, serdeczną osobą. Razem z córką chorujemy na astmę i atopowe zapalenie skóry - będąc pod opieką Pani doktor choroba nie była już dla nas taką nieznośną. Leki były dobierane idealnie, trafione i skuteczne. Z całego serca polecam - lekarz godny zaufania.
Opinia dodana przez: Magda&Pola

lek. dent. Jacek Dembski

Ortodonta, Stomatolog

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Brzuchalskiego nr 1
77-400 Złotów

Bardzo niestarannie zakładane plomby , które po kilku dniach wypadają, niestety tak się tego nie robi!
Opinia dodana przez: łukasz

lekarz Jerzy Stępień

PPL Jerzy Stępień Panaceum Przychodnia Lekarska
Wielatowska 10
77-400 Złotów

Dzisiaj pierwsza wizyta po burzliwym rozstaniu z poprzednim lekarzem rodzinnym. 45 minut wizyty !!! przeprosił innych czekających pacjentów, dał glukometr , diety , ściąl koszt leków o ponad 50 złotych . Na wizycie spirometria, ekg hemoglobina glukozowana i skierowanie na 6 badań .

lekarz Marta Bazan-Nowicka

Chirurg stomatolog

ul. Nieznanego Żołnierza 42/20
77-400 Złotów

Nie wiem skąd wzięły się tutaj tak negatywne opinie niektórych osób. Dentystka jest bardzo uprzejma, nigdy nie naprawiała zęba bez znieczulenia, przy czym zawsze delikatna, aż czasem się zastanawiam czy mogę już zamknąć usta, czy ją przypadkowo ugryzę. Wyleczyła mnie ze strachu przed dentystą, a był on spory. W dodatku zawsze miła obsługa, jeśli przyszedł ktoś z bólem i jest szansa, żeby gdzieś go wcisnąć to pomoże. Jednak co się ...

mgr Hanna Olencka

Psycholog

Pracownia Psychologiczna "A-TEST"
Aleja Piasta 11A
77-400 Złotów

Przemiła osoba,tylko tyle-no ale cóż, za pieniądze każdy miły Natomiast kompetencje żadne!!!!! Po godzinnej konsultacji nie jest w stanie określić sytuacji pacjenta i wydać opinii. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim.... Czas na emeryturę

lekarz Janusz Adamek

77-400 Złotów

Pan dr Janusz Adamek to wybitny specjalista. Lekarz z powołania. Profesjonalista, a jego ręce to "dar Boży". Jest konkretny, życzliwy, uprzejmy i uczciwy. Wzbudza sympatię i zaufanie pacjenta, którym interesuje się od początku do końca dając poczucie bezpieczeństwa. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Panie doktorze jestem Panu bardzo wdzięczna i zdecydowanie polecam innym. Dziękuję Małgorzata Jamróz