Lekarze Ustka

Chiropraktyk

NZOZ CHIRODENT
Marynarki Polskiej 78a
76-270 Ustka

Witam, Po drugim porodzie zaczęły się u mnie migreny. Poza silnym bólem głowy i kłuciem w oku, bywały też takie napady, którym towarzyszyły 2-3 dniowe nudności z wymiotami, kończące się kroplówkami w szpitalu. Neurolog stwierdził, że jak odstawię dziecko od piersi, to da mi worek leków. Zanim zdecydowałam się na taką kurację, ktoś polecił mi Pana Czarka. Okazało się, że powodem moich niedyspozycji jest przestawiony kręg szyjny. Po kilku zabiegach ...
Opinia dodana przez: b_

lekarz Bożena Przybylińska

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Lecznictwa Uzdrowiskowego "Uzdrowisko USTKA"
ul. Bolesława Limanowskiego 10
76-270 Ustka

Pani Doktor jest wybitnym specjalistą, idealnie potrafi zdiagnozować chorobę i nigdy się nie myli, jest bardzo dobrym lekarzem, pacjentom poświęca dużo czasu, efekty leczenia są rewelacyjne.

lekarz Konrad Raniszewski

ul. Grunwaldzka 18
76-270 Ustka

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, a co najważniejsze fachowiec i wie jak pomóc człowiekowi,oby więcej takich lekarzy w naszym kraju.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Krystyna Baranowska

Neurolog

Poradnia Specjalistyczna w Ustce
Bursztynowa 11
76-270 Ustka

Uprzejmość, zaufanie do kompetencji i kompleksowość podejścia oceniam w górnych granicach stanów wysokich.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Ewa Grzybowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Falck Ustka
ul. Mikołaja Kopernika 22
76-270 Ustka

Pani dr Ewa Grzybowska jest niezwykle kompetentnym lekarzem. Przy tym bardzo uprzejma. Wnikliwie analizuje problemy pacjenta. Leczymy u Niej już kolejne pokolenie i mamy pełne zaufanie do pani doktor. Życzymy Jej dużo sił i zdrowia, by mogła dalej pomagać ludziom.
Opinia dodana przez: Maria

mgr Marcin Mińkowski

Fizjoterapeuta

Gabinet Fizjoterapii i Chiropraktyki
Jagielońska 18
Ustka

Polecam z całego serca Pana Marcina. Cierpiałam na zawroty głowy i bóle kręgosłupa w odcinku szyjnym i lędźwiowym. Efekt był niesamowity już po pierwszym zabiegu. Po szczegółowej konsultacji i prawidłowo postawionej diagnozie udało się mi pomóc. Zawroty głowy, które swoje podłoże miały w nieprawidłowościach kręgosłupa przeszły momentalnie. Pan Marcin posiada ogromną wiedzę, szczegółowo tłumaczy i odpowiada na wszelkie pytania (a miałam ich sporo). Dodatkowo otrzymałam wskazówki oraz ćwiczenia które pomogą ...
Opinia dodana przez: Anna

Grażyna Rostkowska

Indywidualna Praktyka Lekarska W Miejscu Wezwania
Ustka

bardzo dobry lekarz-pediatra.Pani doktor jest uprzejma,cierpliwa,dokladna.przejmuje sie swoimi malymi pacjetami,troszczy sie o nich.potrafi nawet zadzwonic na drugi dzien i zapytac sie jak sie maluch czuje:)naprawde godna polecenia.
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Jacek Michalski

Lekarz rodzinny

CENTRUM MEDYCZNE FALCK USTKA
ulica Kopernika 18
76-270 Ustka

To dobry lekarz rodzinny! Pozytywnie nastawiony do pacjenta, zawsze dokładnie wysłucha od początku do końca. Kompetentny i bardzo dokładny. Szczerze polecam!

lekarz Piotr Brzeziński

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Dąbrowszczaków 4/36
76-270 Ustka

Polecam Pana Piotra Brzezińskiego to dobry specjalista. Do pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie, poświęca mu dużo czasu. Nigdy nie odmówił mi pomocy - nawet telefonicznie doradził "co i jak". Bardzo ostrożny co do dawkowania leków - nieraz może zbyt ostrożny. Polecam.

lekarz Krystyna Brusanowska

Internista, Lekarz rodzinny

Sportowa 9
76-270 Ustka

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Dziękuję za ponad dwadzieścia lat opieki nad całą naszą rodziną. Gorąco polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Jolanta Grzybowska
Dzięki Pani ordynator i jej oddziałowi moja córeczka żyje z pozdrowieniami mama małej Oleńki

lekarz Wojciech Kellas

Niepubliczny Zakład Lecznictwa Uzdrowiskowego "Uzdrowisko USTKA"
ul. Wczasowa 27
76-270 Ustka

Lekarz jest godny polecenia. W sposób bardzo uprzejmy i wyczerpujący udziela informacji. Wzbudza duże zaufanie, jest bardzo kontaktowy. Minusem jego gabinetu jest brak "wytłumienia" drzwi, więc osoba czekająca w poczekalni może słyszeć rozmowę poprzedniczki. Dyskomfortem jest również brak odrębnej leżanki do badania usg. Trzeba się nastawić, że badanie to odbędzie się na fotelu ginekologicznym. Poza tym - lekarz jak najbardziej godny polecenia.

lekarz Jarosław Kaczmarek

Psychiatra

Dąbrowszczaków 4/36
76-270 Ustka

Niestety ten lekarz nie jest uprzejmy. Byłam zaskoczona jego sposobem rozmowy, jest nerwowy i złośliwy. Ale może to był jeden z tych trudnych dni. Mam nadzieję, że przeczyta ten komentarz i ograniczy swoje ego. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Adolf Otoka

Grunwaldzka 12/64
76-200 Ustka

Jestem pacjentkom od 16lat. Tak dobrego i serdecznego człowieka w dzisiejszych czasach jest ciężko znaleść. Nie mówiąc o położnej. Dzięki niemu mam 16letniego syna a teraz mimo zagrożonej ciąży i ciężkiego porodu mam wspaniałą dwuletnią córeczkę. O każdej porze mogłam liczyć na wsparcie Pana Doktora. Z całego serca polecam lekarza.

lekarz Dariusz Badaczewski

CENTRUM MEDYCZNE FALCK USTKA
ulica Kopernika 18
76-270 Ustka

Specjalista wysokiej klasy.Stawia trafną diagnozę w szybkim tempie co świadczy o rzetelnym przygotowaniu merytorycznym. Kultura osobista i atmosfera w gabinecie bezcenna.Na luzie, z dowcipem bez tworzenia niepotrzebnie stresującego dystansu Pan Doktor wręcz bawi się swoją wiedzą nie zaburzając swobodnej interakcji z pacjentem. Jeden z niewielu specjalistów traktujący pacjenta holistycznie.Rzadkosc. Diagnoza trafna.Leczenie skuteczne. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Janusz Grzybowski

Internista, Gastrolog

Poradnia Specjalistyczna w Ustce
Bursztynowa 11
76-270 Ustka

nie polecam uprzejmoscia ipodejsciem do pacjenta nie grzeszy,brak objasnienia tylko suche K92 i co z tego.

lekarz Olga Dolinna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SPEC-MED
Na Wydmie 5a
76-270 Ustka

Zadzwoniłam w niedziele 27.12.2020,dziecko 2,5roczku miał 39,5°C gorączkę,wymiotował i miał rozwolnienie.Pani doktor Olga Dolinna,powiedziała przez telefon ze dziecku trzeba dawać antybiotyk i elektrolity,ja powiedziałam że daje przeciw gorączkowe leki,a ona powiedziała ze nie trzeba,w takim razie pytam po co antybiotyk,a ona mi że dziecko ma wirusa ,ja jej w odpowiedź że jak pani wie że on ma wirusa i na wirus nie daję się żaden antybiotyk, na co mi pani ...

lekarz Jarosław Tyszka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Falck Ustka
ul. Mikołaja Kopernika 22
76-270 Ustka

Bardzo nieuprzejmy człowiek, nie dopuszczający do głosu, wręcz traktujący z pogardą. Diagnozy tworzy na podstawie niczego, brak możliwości uzyskania skierowania na badania. Nie polecam.

lek. dent. Maria Jodko

ul. Słupska 13