Lekarze Sierakowice

Aneta Drężek

Logopeda dziecięcy, Logopeda

ul. Mirachowska 12
83-340 Sierakowice

Zachęcona tak wielką liczbą bardzo dobrych opinii, również zapisałam córkę na zajęcia do tej pani i jakoś nie zauważyłam w nich nic nadzwyczajnego. Fakt, że rzeczywiście jest babka skuteczna i ma super podejście do dzieci, w bardzo krótkim czasie nauczyła Zuźkę pięknie i wyraźnie mówić, ale to dzięki ciężkiej pracy, a nie tak "hop-śup".

lekarz Joanna Piotrowska

Kartuska 9
83-400 Sierakowice

Dlaczego nigdy nie mogę się dodzwonić na nr 58 301 98 62 (sygnał wolny) ? Nikt nie odbiera telefonu. Ponadto bardzo niemiła i niesympatyczna pani rejestratorka !
Opinia dodana przez: Bernard Samolewicz

lek. dent. Iwona Komasińska

ul. Kościerska 40
83-340 Sierakowice

Bardzo dobry dentysta, doświadczony, uprzejmy, proponujący dobry plan leczenia. Od lat mam zaufanie do pani doktor, leczymy się całą rorziną!
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Jolanta Szutenberg

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KASZUBSKIE CENTRUM MEDYCZNE w Sierakowicach
83-340 Sierakowice

Polecam ze szczerego serca Panią stomatolog Jolantę Szutenberg, która stwarza bardzo miłą i spokojną atmosferę podczas przebiegu wizyty, sprawiając, iż pacjent czuje się bezpiecznie oraz komfortowo. Pani doktor szczegółowo tłumaczy cały przebieg i tok leczenia. Ponadto jest przemiłą, bardzo delikatną i troskliwą osobą. Zarówno ja, jak i moi najbliżsi jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnego leczenia oraz opieki Pani doktor Jolanty Szutenberg. Do takiego stomatologa chodzi się z przyjemnością oraz z ...
Opinia dodana przez: Tadeusz i Joanna Zalewscy

lekarz Grzegorz Szreder

83-340 Sierakowice

wybitnie uzdolniony manualnie . Operował męża i syna. bardzo miły i komunikatywny. serdecznie polecam

lekarz Monika Bławat

Alergolog, Pediatra

Gabinet pediatryczno- alergologiczny
Piwna 22
84-300 Sierakowice

Doktor Bławat. Polecam z całego serca. Wie co robi. Za każdym razem trafia w punkt i dziecko jest wyleczone. Zawsze uśmiechnięta,miła, uprzejma do rany przyłóż 🙂
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Grzegorz Żmuda-Trzebiatowski

83-340 Sierakowice

Polecamy gorąco Pana doktora Grzegorza Żmudę - Trzebiatowskiego, zaangażowanego w swoją pracę, empatycznego człowieka, który dla każdego pacjenta ma czas i przekazuje szczegółowe wyjaśnienia w sprawie leczenia dolegliwości swoim podopiecznym. Bardzo dokładnie przeprowadza wywiad z pacjentem oraz badanie. Do tego bardzo miły i uprzejmy. Z uwagą słucha pacjenta, udzielając profesjonalnych porad. Serdecznie polecamy, bo naprawdę jest świetnym fachowcem oraz cudownym człowiekiem. Joanna i Tadeusz Zalewscy
Opinia dodana przez: Tadeusz i Joanna Zalewscy

Grażyna Paracka

Logopeda

Kopernika 11
83-340 Sierakowice

Dużo czasu i cierpliwości poświęca dziecku. Mój syn jest zafascynowany. Lubi być na tych spotkaniach. Uczestniczy chętnie. POlecam. Uzyskałam tez dobre wskazówki dot. problemu z wymowa u mojej mamy, która jest po wylewie. Już umówiłam się na kolejną wizytę z moją mamą. Pani dojeżdża do mojej mamy. Świetnie.
Opinia dodana przez: Barbara_2

lek. dent. Adriana Rydzińska

83-340 Sierakowice

Wspaniała Stomatolog, bardzo profesjonalnie podchodząca do swojej pracy, Lekarz z ogromną wiedzą i uwagą na drugiego człowieka, podejście do pacjenta godne naśladowania.Gorąco polecam!

Konrad Dobrzyński

Centrum Stomatoogiczne
SIERAKOWICE
83-340 Sierakowice

solidny,mily fachowiec ,próbuje ratować każdy ząb.W życiu nie zmienię mojego dentysty

lekarz Antoni Elwirski

Dermatolog

Gabinet Antoni Elwirski
Lęborska 56
Sierakowice

Lekarz moim zdaniem bardzo konkretny i pomocny. Wiele razy korzystałam z jego porady i nigdy się nie zawiodłam. Polecam
Bardzo dobra Pani doktor. Uprzejma, kompetentna, zawsze stawia trafna diagnozę. Jeden z najlepszych lekarzy pediatrów jakich znam
Opinia dodana przez: Zosia

dr Teresa Bodnar

Pediatra, Pulmonolog

goz
83-340 Sierakowice

Gorąco polecam Panią Doktor. Chodzę do niej ze swoim 16-mies. dzieckiem. Jeśli coś jest nie tak, zawsze zleca masę badań, znajduje odpowiednio dużo czasu i kieruje w razie wątpliwości do innych specjalistów. Sama będąc dzieckiem do niej chodziłam i naprawdę jestem baaardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor.

lek. dent. Wojciech Grzybowski

83-340 Sierakowice

Ja mam odmienne odczucia niż poprzedniczka. Dr Grzybowski z dużym pietyzmem zajął się moim zębem, poprzedzając leczenie rzeczową rozmową dotyczącą informacji związanych z leczeniem i problemu "zębowego", z którym przyszłam. I to wszystko w ramach leczenia na NFZ. Polecam.
Opinia dodana przez: Też pacjentka

lekarz Barbara Świąder-Wiśniewska

83-340 Sierakowice

Pani doktor poświęca czas aby zrozumieć problem i kieruje na kompleksowe badania w przypadku przewlekającej się diagnozy.

dr n. med. Krzysztof Zabiegliński

Internista, Lekarz medycyny pracy