Lekarze Węgrów

lekarz Jarosław Puścion

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

07-100 Węgrów

Wspaniały specjalista pełny profesjonalizm jestem wdzięczna za pomoc i opiekę medyczną polecamm z całego serca
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Wojciech Jagodziński

07-100 Węgrów

Swietny lekarz. Młody z dużą wiedzą i jeszcze większym sercem do swojej pracy a przede wszystkim pacjentów. Trochę zabiegany ale zawsze chętnie poświęci chwilę dla swoich pacjentów! Oby więcej takich ludzi.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Barbara Tulwin

07-100 Węgrów

Wspaniała Pani Doktor. Bardzo miła konkretna i szczegółowa. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor z prawdziwego powołania, poświęca dużo czasu i ma cudowne podejście do dzieci. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Waldemar Krzywania

Wiejska 5b
07-100 Węgrów

Dr Waldemar Krzywania jest godny polecenia. Kompetentny, ma profesjonalne podejście do pacjenta. Szczegółowa rozmowa i pełne wyjaśnienie problemu. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy ... Super lekarz.
Opinia dodana przez: Cytryna

lekarz Mariusz Mazur

ul. Gdańska 80 E
07-100 Węgrów

Doktor Mazur to bardzo dobry lekarz. Dobro pacjenta jest dla niego ważne, nie bagatelizuje niczego. Wszystko wytłumaczy, znajdzie czas na rozmowę. Polecam

lek. dent. Ilona Mikołajewska

07-100 Węgrów

Bardzo miła i zdolna Pani doktor dzięki niej mogę się cieszyć ZDROWYM uśmiechem ❤️ polecam z całego serca! Agnieszka!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Helena Pałęga

07-100 Węgrów

Jest to lekarz który bardzo dba o pacjenta, zanim podejmie decyzję co do leczenia dokladnie i spokojnie wysłucha wszystkich informacji od pacjenta, nie spieszy się przy badaniach lecz je dokładnie wykonuje, jesli stwierdzi,że pacjentowi dolega też coś innego to poinformuje co to może być i do jakiego innego specjalisty trzeba pójśc z wizytą.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Radosław Skuba

07-100 Węgrów

Rzetelnie przeprowadził wywiad i skierował na badania ze względu na wątpliwości. Najlepszy lekarz w Revicie.

lekarz Daniel Kuczyński

07-100 Węgrów

Z Panem Doktorem Danielem Kuczyńskim miałem już kilka razy styczność i z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. W moim odczuciu Pan Doktor jest naprawdę osobą kompetentną a przede wszystkim z wielkim szacunkiem odnosił się do mojej osoby czego nie udało mi się zaważyć podczas kontaktu z niektórymi innymi lekarzami ( tak więc nie rozumiem pewnego komentarza z dnia 15.10.2016 i na pewno się z nim nie zgadzam). Podsumowując Pana ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Krzysztof Sielawa

Lekarz rodzinny

07-100 Węgrów

Profesjonalnie , konkretnie , uprzejmie . Skupia się głównie na problemie - tłumaczy zrozumiale . Polecam
Opinia dodana przez: jurek

lekarz Naser Dib

Rynek Mariacki 23/24
07-100 Węgrów

Kilka lat temu zoperowałem u tego lekarza prawa przepuklinę. Wtedy praktykował w szpitalu państwowym. Źle zniosłem częściowe znieczulenie w kręgosłup (omdlenie, duszności) ale sam zabieg wyszedł dobrze. Było sporo zamieszania przed zabiegiem, bo zdziwiłem się dlaczego doktor nie bierze pod uwagę faktu, że w obowiązkowych badaniach przed zabiegiem przeciwciała HBs wykazywały wartość zerową (chciałem zrozumieć dlaczego nic o tym nie mówi skoro wynik wychodzi poniżej normy). Przekonał mnie, ze to ...
Opinia dodana przez: Mirek

lekarz Zygmunt Orłowski

Wieniawskiego 7/5
07-100 Węgrów

Przestrzegam przed tym człowiekiem! Nie rozpoznał nowotworu złośliwego szyjki macicy. Miesiącami przyjmował na prywatnych wizytach i przekonywał, że wszystko jest OK, a problem leży w psychice. Odmawiał badań. Jeśli zależy Ci na swoim zdrowiu, omijaj go szerokim łukiem!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Monika Czerska

Neurolog

Poradnia Medycyny Pracy
ul. Przemysłowa 7
07-100 Węgrów

Nie polecam. Ocena dolegliwości bez właściwego badania, bez zalecenia badań, bez zaleceń dotyczących postępowania przy zdiagnozowanej dolegliwości. Ponadto recepta niemożliwa do zrealizowania. Po wyjściu od Pani doktor konieczne było pójście do innego lekarza w celu uzyskania recepty na wypisane przez dr leki oraz poradę w dalszym leczeniu. Dla mnie to kpina z pacjenta. Z takim podejściem spotykam się po raz pierwszy.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Zbigniew Ostrówka

07-100 Węgrów

Trafiłam na Pana Doktora na SORze z rozciętą nogą. Pomoc została udzielona od razu. Pan Doktor wytłumaczył jak dbać o ranę. Przez całą wizytę lekarz jak i pani Pielęgniarka byli bardzo mili. Polecam bardzo miły, kompetentny lekarz.
Opinia dodana przez: Arleta

lekarz Janusz Szyszko

Alergolog, Pediatra

Mickiewicza 12
07-100 Węgrów

Lekarz "diagnozowal" syna w kierunku astmy oskrzelowej. Faszerując go od lata do wiosny nebbudem dzień dnia. Zrobił testy i powiedział tylko to co sama widziałam na co ma alergie. Powinien z nich wyczytać m.in. że ma również alergie na mleko krowie i powinnam odstawić nabial.... z całego serca radzę omijać szerokim łukiem..... ahhh. Dodatkowo zawsze spóźniony i z kolejki wybiera swoich pacjentów....
Opinia dodana przez: Syn z astma oskrzelową

lekarz Katarzyna Rola-Czerwińska

Psychiatra

Mickiewicza 12
07-100 Węgrów

Niewiele empatii, jezeli w ogóle, spychologia. Napewno nie jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia, oj nie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Przemysław Zugaj

07-100 Węgrów

W czasie 3 minutowej cystoskopii za 800zl dr Zugaj nie słuchał co do niego mówiłem. Nie obce mu są również insunuacje. To znaczy , wmawianie mi że zrobiłem coś czego nie zrobiłem.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Anna Mytkowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

07-100 Węgrów

Baaardzo nieuprzejma, trudno uwierzyć, że tak rozmawia lekarz. Baaaaaardzo nie polecam . Empatia i uprzejmość to nie ta pani

lekarz Teresa Waszczuk

Internista, Lekarz rodzinny

Poradnia Rejonowo-Specjalistyczna, Poradnia endokrynologiczna
Przemysława 7
07-100 Węgrów

Lekarka bardzo niemiła, niewychowana i brak jakichkolwiek kompetencji w leczeniu. Jedyne czego dowiedziałam się z wizyty to, że jestem młoda głupia i „gówno mi zależy na zdrowiu”. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Marek Kołodziej

07-100 Węgrów

Nie polecam tego lekarza. Nieuprzejmy, niekompetentny, nie powinien wykonywać zawodu lekarza!!!!!!!!!!!