Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Weterynarz

Podobno gdy wszyscy aniołowie są zajęci Pan Bóg zsyła człowiekowi psa. My od 6 lat mamy Niunia - Brooklyna. Najpiękniejszego na świecie buldoga francuskiego. Od zawsze miał problemy z kręgosłupem. Bo to taka rasa, bo może genetyka zawiodła. Odwiedziliśmy wszystkich znanych i nieznanych ortopedów w Warszawie. Był sto razy rehabilitowany. Było pole magnetyczne. laser, masaże. Od 3 tygodni znowu był problem. I znowu gonitwa myśli i sto pomysłów co robić. ...
Opinia dodana przez: Mateusz

lek. wet. Marzena Zmarlak

FELICAN -VET
Warszawa

Najwspanialsza Pani weterynarz pod słońcem ❤️ Wyprowadziła naszego psiaka na prostą po wielu nieudanych próbach poszukiwania przyczyny dolegliwości. Dzięki niej nasza Akita nie przechodzi przez nieustanną mękę związaną ze świądem. Pani doktor jest bardzo dociekliwa, zleca potrzebne badania, bierze pod uwagę wiele zależności. Spogląda na problem z różnych perspektyw, również tych nieoczywistych. W dodatku jest kochana, empatyczna, jej serce wypełnione jest miłością do zwierząt. Nasz psiak uwielbia przychodzić do Pani ...
Opinia dodana przez: Kasia i Kacper

lek. wet. Jan Kunikowski

Przychodnia dla zwierząt ŁĄKOWA
90-562

Z przyjemnością wystawiam najwyższą ocenę dr.Kunikowskiemu. To świetny lekarz. Naszego labka leczymy od 6 lat u p. Jana (wcześniej na Zgierskiej w przychodni Canis, teraz aktualnie na Łąkowej i nie wyobrażamy sobie by było inaczej).Kolejny raz pan dr. wyciąga naszą sunie z kłopotów.Pan dr. jest osobą profesjonalną, konkretną,miłą,godną zaufania,troszczącą się o swoich pacjentów. Łączy objawy i stawia 100% diagnozę, nie narażając na niepotrzebne wydatki. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Beata

lek. wet. Marcin Sierant

Lecznica
Tomaszów Mazowiecki

dobry lekarz, sumienny, ma podejście zarówno do zwierząt jak i do ludzi, wyczuwa się to ,że kocha zwierzęta i troszczy się o nie.Godny polecenia !!!!!!

lek. wet. Mariusz Klok

Klomar-Wet
Warszawa

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam podczas dwudziestu lat pracy ze zwierzętami. Czasem czyni cuda. Ratował zwierzęta, które inny lekarze skreślali. Ma przy tym niezwykle ciepłe podejście do pacjenta i właściciela chorego zwierzaka.
Opinia dodana przez: Jadwiga
Dr Jackowski to mój ulubiony weterynarz ,przyjmuje na Ursynowie i od wielu lat leczy moje zwierzaki ,bardzo kompetentny. , rzeczowy i wnikliwy specjalista psich i kocich dolegliwości Jeszcze jako student często pomagał moim zwierzakom ,gorąco polecam tego weterynarza
Opinia dodana przez: Barbara

lek. wet. Katarzyna Cisło

Gabinet Weterynaryjny "Zakopianka"
34-500 Zakopane

Serdecznie polecam Panią doktór. Profesjonalna, uprzejma i jedyna w swoim rodzaju! Dziękuję za pomoc z moimi zwierzątkami :*
Opinia dodana przez: Klementyna

lek. wet. Anna Aszkiełowicz

BELVET 2
14-300 Morąg

super weterynarz polecam .....................................................................................................................
Opinia dodana przez: xxxxxx

lek. wet. Miłosz Lis

Przychodnia Weterynaryjna "VETCENTRUM" s.c. A.Grabowski, M.Lis
26-200

Pan doktor jest profesjonalistą najwyższej rangi, ostatnio operował naszego psa -pełny perfekcjonizm.Poza tym pan doktor jest sympatyczny i uśmiechnięty.Godny zaufania i polecenia
Opinia dodana przez: Magda
Najlepszy weterynarz jakiego spotkałam od małych zwierząt. Pan doktor ma fantastyczne podejście do zwierząt, jest cierpliwy nie tylko w stosunku do psa czy kota ale również do nadopiekuńczych właścicieli swoich pupili, nigdy się na nim nie zawiodłam. Jest profesjonalistą pod każdym względem. Walczy jak lew o każde maleństwo, dyspozycyjny 25 godzin na dobę. Każda diagnoza trafiona i każda terapia skuteczna. Godny polecenia
Opinia dodana przez: DOROTA

lek. wet. Piotr Jóźwiak

Weterynarz

Sucholeski Gabinet Weterynaryjny "Na Strażackiej"
62-002 Złotniki

SPOTKALIŚMY PANA DOKTORA W CIĘŻKICH DLA NAS CHWILACH.LECZYŁ NASZEGO KOCHANEGO GONZIA PALIATYWNIE.BYŁ DLA NAS WIELKIM WSPARCIEM .DO SAMEGO KOŃCA WALCZYŁ O KAŻDY GODNY / BEZ BÓLU / DZIEŃ DLA NASZEGO PUPILA .TO WSPANIAŁY MŁODY CZŁOWIEK ,EMPATYCZNY, CIEPŁY I SUPER FACHOWIEC.POLECAM NA 200%
Opinia dodana przez: JOLANTA

Paweł Grudzinski

elwet
Warszawa

Bardzo dobry kardiolog.Mam 13,5 letniego owczarka kaukaskiego, który miał wodę w klatce piersiowej z powodu chorego serca Lekarz bardzo dobrze dobrał leki. Piesek żyje.Polecam
Opinia dodana przez: atos

lek. wet. Zbigniew Krzywicki

Weterynarz

Lecznica dla Zwierząt Serwis Zoo-weterynaryjny dla Przedsiębiorstw Rozrywkowych MEGAWET
05-822 Milanówek

Polecam, bardzo fachowy weterynarz, dwie Panie, które tam pracują również są bardzo miłe i kompetentne-Pani Justyna i Pani Agnieszka.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. wet. Barbara Zacharewicz

Gabinet Weterynaryjny lek.wet. Barbara Zacharewicz
41-500

Fenomenalny lekarz, kompleksowe podejscie. Pani doktor uratowała naszego psa przed smiecią. Wyciagneła Frostiego z cięzkiej niewydolnosci nerek. Gorąco polecam !!!
Opinia dodana przez: Krzysiek
Pana Doktora można scharakteryzować jednym zdaniem-pełen profesjonalizm. Pan doktor lubi zwierzęta i miło rozmawia z ich właścicielami. Cierpliwie i jasno tłumaczy właścicielom co i jak robić przy chorym psie(jestem właścicielką psa leczonego od paru lat przez Pana Doktora Stańczaka).
Opinia dodana przez: Barbara

Julita Kopeć-Nowakowska

Gabinet Weterynaryjny "Chiron"
87-800 Włocławek

Trafiliśmy do gabinetu z polecenia. Od samego początku Pani Julita, jak i Pani Ewa, wzbudziły nasze zaufanie. Miłe, serdeczne, widać, że oddane swojej pracy, to się po prostu czuje. Przyszliśmy z naszym Groszkiem-chomiczkiem, któremu wyszedł guz, jak się okazało, nowotworowy:( Dziewczyny podjęły się operacji, wszystko dokładnie wyjaśniły, włącznie z zagrożeniami, jakie mogą się ewentualnie pojawić. Cudowna opieka przed i pooperacyjna, wspaniały kontakt, dostaliśmy pierwszą telefoniczną informację po zabiegu, jak i ...
Opinia dodana przez: Ania

lek. wet. Mateusz Szymanek

PROVET
62-064 Plewiska

Polecam Pana doktora!!! Bardzo dobry specjalista , poświęca tyle czasu ile trzeba i tłumaczy wszystko krok po kroku. Przy tym rozsądna cena wizyty.
Opinia dodana przez: Aga

lek. wet. Paweł Załęski

Centrum Weterynaryjne Animal Garden s.c
80-178 Gdańsk

Taki właśnie powinien być wymarzony przeze mnie lekarz moich psów: serdeczny, kompetentny, oddany zwierzakom, cierpliwy, empatyczny... Lekarz, który nie liczy swojego czasu, udzielając wyczerpujących porad [również telefonicznie], bez względu na porę dnia i dzień tygodnia. Dr Paweł odwiedził mojego chorego psa w naszym domu i "skradł serca" całej mojej rodziny... Mocno trzymamy kciuki za dalszy pomyślny rozwój ścieżki zawodowej dr Pawła :)
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. wet. Karolina Kondal

Klinika Weterynaryjna Braci Mniejszych
95-050 Konstantynów Łódzki

Gorąco polecam Panią Karolinę. Jest weterynarzem z powołania, bardzo cierpliwa, miła, zakochana w zwierzakach. Jako jedyna umiała okiełznać mojego kota, który pod wpływem stresu robi się agresywny i nieprzewidywalny. Swoich małych pacjentów nie traktuje przedmiotowo, a właścicielom wszystko tłumaczy, przedstawia różne opcje. Wielka szkoda, że nie pracuje już w Lecznicy Braci Mniejszych w Konst., gdzie była jedynym takim specjalistą!

Anna Owecka

Gabinet weterynaryjny
93-219

Bardzo dobra Pani lekarka weterynarii, bardzo zaangarzwana, kompetentna, poswieca duzo czasu dla pacjeta i jego wlasciciela na obiasnienia, niespotykanie uprzejma, wykonuje swoja prace naprawde z wielkim sercem i poswieceniem. Jest bardzo godna polecenia innym.
Opinia dodana przez: Teresa