wieliczka

Sortuj

Marek Woźniak

Chirurg ogólny

Gabinet chirurgii ogólnej i laserowej
Piłsudskiego 11

Średnia ocen: 5/5

Miałem problem z hemoroidami. Przeszedłem 3 zabiegi Hemoron w odstępach miesięcznych. Przez 2 dni po zabiegach były niewielkie pobolewania. Teraz problem rozwiązany. Mam nadzieję, że na zawsze. Rewelacyjna metoda.

lek. dent. Łukasz Malan

Estetyka Uśmiechu
Klaśnieńska 16

Średnia ocen: 5/5

polecam.bardzo zdrowo rozsądkowe podejście do leczenia.widać ze zna się na rzeczy.mam piękne korony na przodzie-nikt o tym nie wie , a zęby przestały mnie w końcu bolec i denerwować ze wygądam jak stary człowiek.świetna obsługa.polecam pana dr Malana.

lekarz Anna Witkowska-Osiecka

Zespół Lecznictwa Otwartego w Wieliczce
ulica Szpunara 20

Średnia ocen: 5/5

Lekarz z duża wiedzą, mimo młodego wieku z doświadczeniem. Doktor ciągle się uczy. Nigdy nie odesłała mnie bez pełnego wytłumaczenia choroby.

Dietetyk Wieliczka - Kraków mgr inż. Gabriela Nowakowska

mgr inż. Gabriela Nowakowska

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna GOJA
ul. Krzyszkowicka 55
Wieliczka - Kraków

Średnia ocen: 5/5

Spaniała osoba, świetny fachowiec. Podchodzi do pacjentów z wyrozumiałością. Potrafi dać pozytywny zastrzyk energii. Polecam szczerze Panią Gabrielę !

lek. dent. Małgorzata Baniak

Sienkiewicza 12a

Średnia ocen: 5/5

Pani dr Baniakowa to moja jedyna i niezastąpiona zębistka!

Pani dr Baniakowa to moja jedyna i niezastąpiona zębistka!

lekarz Ireneusz Kościelny

Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kopalnia Soli "Wieliczka" Podziemny Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy
ulica Park Kingi 1

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz! Znakomite podejście do pacjenta, wiele cennych rad i motywacji. Dokładne badanie, objaśnienie przyczyn i skutków choroby. Polecam!

Opinia dodana przez: Dawid

lek. dent. Marcin Borowy

NZOZ ORTO-DENTIST
Widok 19A

Średnia ocen: 5/5

Bardzo sympatyczny, kompetentny, delikatny i dokładny jestem bardzo zadowolona polecam! Gabinet czysty i nowocześnie wyposażony

Opinia dodana przez: Zofia

Medycyna estetyczna

Time Zone
Reymonta 1/2

Średnia ocen: 5/5

Bardzo serdecznie polecam Pana Doktora. Wysokie kompetencje łączy z życzliwym i taktownym podejściem. Jak rzadko który lekarz zadbał o wytłumaczenie mi szczegółów zabiegu, odpowiedział na wszystkie moje pytania i fachowo doradził. Życzyłabym sobie częściej spotykać takich ujmująco sympatycznych profesjonalistów. GORĄCO POLECAM!!