Lekarze Kłobuck

lekarz Piotr Januszewski

42-100 Kłobuck

Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Wiedza i doświadczenie w połączeniu z empatią, wyrozumiałością, spokojem. Dziękuję Panie Doktorze!

lekarz Krystyna, Starszak

Zakład Opieki Zdrowotnej - Oddział Pomocy Doraźnej
ulica Staszica 18
42-100 Kłobuck

Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą. Jest miłą i sympatyczną osobą. Wizyty są sprawnie przeprowadzone. Zawsze wszystko tłumaczy. Nigdy nie robi żadnych problemów. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Rafał Betcher

Kłobuck

Jest naprawde wspaniałym lekarzem.Dzieki jego djagnozie i odpowiednim leczeniu będe mogla miec dzieci a to jest dla mnie najważniejsze.Widać bylo że przejoł sie moja chorobą tak samo jak ja.Duży szacunek dla Panna Betchera.Niech pann dalej pomaga Kobietą bo my tego Potrzebujemy dobrego lekarza takiego jak PAN.Pozdrawiam

lekarz Agata Batóg-Wysocka

Prywatny Gabinet Lekarski
Wiśniowa 24
42-100 Kłobuck

Jedna z dwóch moich ulubionych dentystek (drugą jest siostra Pani Agaty). Konkretna i dobrze leczy.

dr n. med. Krzysztof Mrożkiewicz

Internista, Kardiolog

Czarnieckiego 25
42-100 Kłobuck

Dobry lekarz kardiolog. Zawsze pomoże w chorobach i ich leczeniu. Polecam gorąco pacjentom.

lekarz Marzenna Bartosik-Sładkowska

Przychodnia Specjalistyczna
11-go Listopada 5A
42-100 Kłobuck

Poznałam Panią doktor podczas pobytu w szpitalu z wówczas 6 tygodniowym synkiem. Mały miał zapalenie płuc. Doktor Bartosik- Sladkowska podczas pełnienia dyżuru bardzo czesto do nas zagladala, podobnie jak do innych pacjentów. Zawsze była sympatyczna, uśmiechnięta i przyjmowała sie maluchami. Na każde pytanie odpowiadała mi wyczerpująco i nigdy nie poczułam od nie olewki. Nawet pielęgniarki gonila kiedy nie chciały wziąć dziecko na czyszczenie noska. Bardzo pozytywna osoba a lekarka świetna. ...
Opinia dodana przez: Olka

lekarz Jarosław Rządkowski

42-100 Kłobuck

Doktor Jarosław Rządkowski to świetny lekarz, rzeczowy, życzliwy, słucha cierpliwie i wszystko wyjaśnia. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów i obsługi w Klinice Bellazone u Pana Doktora a efekty Jego pracy są zdumiewające. Z przyjemnością wrócę na kolejne zabiegi do Pana Doktora i wszystkim gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Barbara Piątkowska

ulica Mickiewicza 77
42-100 Kłobuck

Jeżeli szukasz dobrego lekarza rodzinnego to tylko Pani Piątkowska, ja jeszcze tak dobrego lekarza nie widziałem i spotkałem. Ma ogromną wiedzę i świetny kontakt z pacjentem do tego zawsze poradzi powie co dalej robić nawet pod konkretne nazwiska i adresy. Polecam każdemu- jako jedyna rozpoznała u mnie chorobę, którą 10 innych lekarzy nie potrafili rozpoznać, Cała rodzina się u niej leczy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Dorota Zagalska

Gabinet lekarski
42-100 Kłobuck

Miło mi że mogę jako pierwsza wstawić opinię.Pani Zagalska,wspaniała lekarka polecam z czystym sumieniem.Byliśmy z naszą małą Karolinką nie raz u pani Zagalskiej,czasem było bardzo dużo dzieci do niej,ale nigdy nie zostaliśmy potraktowani,,po łebkach"zawsze bardzo dokładnie bada,odpowiada na wszystkie pytania jej diagnozy są trafne.Będąc u niej czujemy się naprawdę ważni i,,dobrze obsłużeni" Polecam.

lek. dent. Łukasz Syguda

NZOZ "novo-Med" Centrum Profilaktyki i Lecznictwa J.garus-Kmieć Spółka Jawna
ul. Stanisława Staszica 18
42-100 Kłobuck

Pan doktor uratował mi zęby, które były nieprawidłowo leczone u innego stomatologa. Jest bardzo dokładny i uprzejmy, zęby leczy na najwyższym poziomie,gorąco polecam. Marcin Paduch
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Natalia Strzelczyk

42-100 Kłobuck

Pełen profesjonalizm, uprzejmość, troska o pacjenta,godny polecenia lekarz. Jej poświęcenie i opieka jaką zajęła się moją mamą jest godny polecenia. Dziękuję pani doktor 😉
Opinia dodana przez: Justyna

mgr Ilona Bęben

Logopeda

PPP -P
42-100 Kłobuck

jestem bardzo zadowolona z wizyt u tej pani. Jest bardzo miła i kompetentne .polecam

dr Ryszard Paczkowski

Internista, Lekarz rodzinny

42-100 Kłobuck

Osobiście uważam, że jest to najlepszy lekarz w Częstochowie jeżeli chodzi o problemy z jamą brzuszną, dokładny, precyzyjny, zaangażowany w pacjenta, stawia w 100% trafne diagnozy i przepisuje lekarstwa, które pomagają,w razie potrzeby zabiera pacjenta do szpitala w którym jest ordynatorem i tam dokładnie bada,polecam z czystym sercem wszystkim, ponieważ mnie bardzo pomógł!!!!!

lekarz Marzena Kudła

42-100 Kłobuck

Najlepszy specjalista u którego miałam okazje się leczyć. Pani Marzena zbadała mnie wszystkimi możliwymi sprzętami, a dodatkowo obniżyła cenę za łączenie badań prywatnych. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Renata Batóg-Fadavi

Orzeszkowej 31
42-100 Kłobuck

Pani Renata jest najlepsza. Od paru lat chodzę tylko do niej. Uważa na moją szczękę (która czasem chce wyskoczyć z zawiasów), uratowała mi zęba (poprosiła o prześwietlenie i okazało się, że ząb był zepsuty w środku, choć z zewnątrz nic nie było widać), leczy co trzeba, ma dobre podejście do pacjenta i jest zawsze uśmiechnięta.

lekarz Sławomir Krawczyk

Zespół Opieki Paliatywnej "Palium" w Kłobucku
Stanisława Staszica 28
42-100 Kłobuck

Dzien dobry doktorze takich lekarzy ja pan trzeba kupic swieczkę iszukać bardzo długo dziękuję ze miezka pan

Magdalena Otwinowska

Zakład Opieki Zdrowotnej - Oddział Pomocy Doraźnej
ulica Staszica 18
42-100 Kłobuck

Bardzo miła Pani. Zakładałam aparat ortodontyczny kilka lat temu i do dziś mam proste i ładne ząbki. Polecam z całego serca dla dorosłych jak i dla małych dzieci, ponieważ Pani Magda ma profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Stanisław Petelewicz

Ginekolog położnik, Androlog

Szkolna 16
42-100 Kłobuck

Jest bardzo dobrym lekarzem,prowadził cała moja ciąże i jestem zadowolona,dobry lekarz ma podejscie do pacjenta.
Bardzo miła Pani Doktor. Pełen profesjonalizm. Dobrze dobrane okulary dla każdego. Polecam z całego serca dla dorosłych jak i dla dzieci.
Opinia dodana przez: Weronika

lek. dent. Ewa Szymczyńska

Ortodonta, Stomatolog

Mickiewicza 37
42-100 Kłobuck

Niestety muszę wystawić złą ocenę. Miesiąc przed planowanym ściągnięciem aparatu, po zrobieniu zdjęć rentgenowskich postanowiłam skonsultować się z innym ortodontą, ponieważ nie podobały mi sie wystające górne zęby. Przyszłam do pani Szymczynskiej z lekką wadą zgryzu, a po leczeniu niestety okazało się, ze mam nachodzące na siebie korzenie jedynki i dwójki i zagrożone zęby, przesunięta symetrie w dolnym łuku i niestety mocno pogłębiony tyłozgryz. Ciężko było mi znaleźć ortodontę, który ...
Opinia dodana przez: Patrycja