wizyty domowe w okolicach kluczbork

Sortuj wg:

dr n. med. Maria Pamucka

NZOZ Konsultacje Onkologiczne
Waryńskiego 30
Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry i oddany lekarz.Dr Maria walczyla z glejakiem mojego męża i dzięki temu przedłużyła Mu życie o 13 lat co w tym wypadku to sukces.

lek. med. Ryszard Morisson

Wizyty domowe   (+2 więcej)

Poradnia Diabetologiczna - Ryszard Morisson
Pocztowa 7
Namysłów

Średnia ocen: 5/5

Na pierwszym spotkaniu poświęcił mi 1,5h. bardzo kompetentny, wrażliwy na ludzi. Olbrzymia wiedza, dzięki zastosowanemu leczeniu pierwszy raz od 10 lat mam unormowany cukier

lekarz Maciej Brzęczek

Wizyty domowe

Szpital Powiatowy

None

Przyjmuje w przychodni w Lasowicach Wielkich. Rewelacyjne podejście do dzieci. Świetny lekarz!!!! POLECAM

dr Janusz Sebastian

Opolska 2a
Dąbrówka Dolna

Lekarz kompetentny, zawsze potrafi trafnie ocenić sytuację i dobrać odpowiednie leczenie. Gorąco polecam!!!

lek. med. Urszula Horbacewicz

Centermed
ul. Słoneczna 32
Tarnów

U mojej córki zdiagnozowano przerost migdałka. Polecono nam Panią Doktor do wykonania operacji. I to był słuszny wybór. Bardzo miła z dobrym podejściem do dzieci.

Opinia dodana przez: PatrycjaP