Lekarze Olesno

lekarz Włodzimierz Brzęczek

Ortopeda, Traumatolog

Kościuszki 16
46-300 Olesno

Cudowny człowiek i lekarz bardzo polecam , myślę że mało już zostało takich ludzi , nie liczą się dla Niego pieniądze tylko dobro pacjenta
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Anna Oblonk

N ZOZ Vita sc
ul. Ignacego Krasickiego 2
46300 Olesno

Pani doktor jest mila osoba. Lecze sie u niej od dawna w Medyku zawsze przepisze dobre lekarstwa ktore postawia mnie szybko na nogi. Kiedys mialam problemy z przelykaniem przy grypie jeden lekarz przepisal mi bardzo slaby antybiotyk trafilam z placzem do Pani doktor i po wypisaniu recepty na drugi dzien poczulam juz wielka ulge. Mam do niej 100 procent zaufania wyslucha i nie robi problemu z niczymniczym., wszystko wytlumaczy. Bardzo ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
Cudowny lekarz i czlowiek. Rok temu wycinal mi migdalki-opieka i zabieg na prawde na najwyzszym poziomie.Dziekuje i jesli szukacie laryngologa to tylko Pan Misiak z reszta zarowno Senior i Junior to wzor lekarza w naszym kraju.Dziekuje

lekarz Sławomir Panek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Andrzej Proszewski Spółka Cywilna A. Proszewski, B. Tryhubczak Proszewska, A. Sikorska
ulica Pieloka 14
46-300 Olesno

Byłem dziś u pana Doktora ,super lekarz ,wysłuchał mnie od a-z ,kompetencje ogromne.Skierował mnie do lekarza reumatologa ,odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z chorobą-zrobił zastrzyk bezboleśnie.Po wizycie wyszłem zadowolony.
Opinia dodana przez: Maxio

lekarz Jacek Skrzeszowski

Chirurg ogólny, Anestezjolog

46-300 Olesno

Bardzo zadowolona z wizyty i empatycznego podejścia.sprawnie na temat.delikatne podejście łagodzące stres

lekarz Irena Rossa

Eichendorffa 2/5
46-300 Olesno

Rewelacyjną lekarka jako jedyna zwraca się bezpośrednio do dziecka kocha je i szanuję z całego serca polecam
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Iwona Fijałkowska

Psychiatra

46-300 Olesno

Wspaniały lekarz z powołania. Bardzo życzliwe podejście do pacjentów. Cierpliwa, spokojna, miła. Dariusz
Opinia dodana przez: Dariusz

lek. dent. Monika Mroczkowska

ulica Lipowa 5
46-300 Olesno

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor Moniki .Profesjonalna, ma świetne podejście do dzieci.
Był lekarzem najlepszym jakiego znałam. Juz takiego nie ma! Zawsze spokojny,uprzejmy i bardzo opanowany. Dziekuje Panie Jacku za wszystko... Dalej nie mogę uwierzyć,że Pana Jacka juz nie ma...
Opinia dodana przez: pacjentka
Na kazdej wizycie wzbudza moje zaufanie.Stara sie wszystko tłumaczyć.Poświeca odpowiednio dużo czasu.

lekarz Janina Orman-Bełch

Internista, Reumatolog

46-300 Olesno

Pani Orman to lekarz z powołania. Korzystam z jej porad i leczenia już od ładnych kilku lat. Nigdy się nie zawiodłem. Zawsze uzyskałem właściwą pomoc. Ale nie chodzi jedynie o wiedzę medyczną. Pani Doktor nie szkoda jest czasu, na wytłumaczenie pacjentowi, co mu dolega i jak będzie przebiegało leczenie. Owszem, przed gabinetem dość często jest kolejka pacjentów, ale to tylko dlatego, że Pani Orman naprawdę uważnie wysłuchuje tego, co sprowadza ...
Opinia dodana przez: PacjentX

lekarz Zbigniew Górecki

Wielkie Przedmieście 41
46-300 Olesno

Wg mojej opinii doskonały lekarz. Kilkanaście lat temu uratował życie moje i mojego dziecka, błyskawicznie trafne działanie. Lekarz podjął natychmiastowa decyzję, uratował moja córeczkę 2 miesiące przed planowanym terminem porodu. Walka o 2 życia, córki i moje, dosłownie rozegrała się w kilkanaście minut. Dzięki decyzji lekarza mogę dziś cieszyć się w oczekiwaniu na trzecie dziecko. Po bardzo ciężkim cięciu po 8 latach urodziłam syna naturalnie. I mam nadzieję że za ...
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Andrzej Hernik

Kasztanowa 5
46-300 Olesno

Dr Hernik to lekarz z powołania, godny polecenia. Jego ogrom wiedzy, empatia i szacunek do pacjenta sprawiają, że mam do niego pełne zaufanie. W czasie badania pacjentka nie odczuwa dyskomfortu, jest bardzo delikatny, dokładny i co najważniejsze zdiagnozował nieprawidłowość, której nie dostrzegło 2 lekarzy u których wcześniej byłam. Szczerze polecam.

lekarz Krystian Wartenberg

Eichendorffa 2/5
46-300 Olesno

Wspaniały kompetentny lekarz,pomaga pacjentowi w każdej chorobie ,czego doznałem już nieraz. Same superlatywy dla pana Doktora. Pragnę podziękować Panu za opiekę medyczną .
Opinia dodana przez: ann13
dr D. Małycha prowadził moją ciążę - jestem bardzo zadowolona z tego powodu - dzięki Niemu mój synek przyszedł zdrowo i cało na świat a ja przeżyłam najpiękniejszy (z 3 porodów). Zdecydowanie polecam, chociaż Pan doktor nie należy do "rozmownych" lekarzy jednak jest dobrym fachowcem i dba o zdrowie pacjentki.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Lilia Matusiak-Brzęczek

Kościuszki 16
46-300 Olesno

wczoraj opuściłam szpital,przebywałam tam z zagrożeniem życia,bardzo się bałam szpitala oleskiego w ogóle.Jestem jednak pod ogromnym wrażeniem lekarzy i pielęgniarek które pracują na oddziale wewnętrznym.Natomiast pani Lila Brzęczek[ordynator oddziału]jest cudowna,ciepła i przewspaniała.Zabrakło mi odwagi żeby jej to powiedzieć.
Opinia dodana przez: ewa
Lekarz odbierał mój poród. Poród fizjologiczny wspomagany oksytocyną z powodu bardzo powolnego postępu. Najgorsze działo się 2 fazie porodu. Nie poświęcono mi nawet 15min żebym dobrze urodziła. Lekarz i położna namówili na nacięcie krocza z powodu "zbyt silnych mieści krocza i tak pani popęka mocno". Zgodziłam się, kazano mi przeć na siłę nim się zorientowałam i powiedzieć że chciałam przeć samodzielnie, lekarz bez pytania nacisnął mi na brzuch i wypchał ...
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Emile Masouh

Olesno

polecam jako długoletnia pacjentka,ponieważ spełnia moje oczekiwania.prowadził ciaże w każdej chwili można było się skontaktować

dr Maria Nawara-Grzanka

Laryngolog

Medimar
Słowackiego 1
46-300 Olesno

Wspaniały lekarz kompleksowo podchodzący i do pacjenta z NFZ i prywatnego. Wyróżnia się wielką kulturą osobistą i wiedzą lekarską. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Anka

lek. dent. Danuta Marcjasz

ulica Lipowa 5
46-300 Olesno

Polecam panią doktor. Profesjonalizm i doświadczenie to dwie bardzo ważne zalety, którymi kieruję się przy wyborze lekarza i tutaj je mam. Moje zęby są wyleczone !